18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Bo kościół to jest ZŁODZIEJSTWO!"

myownspace • 2010-04-19, 03:43
Jednak nie każda babcia moher nosi :D


pozeracz_kotow

2010-04-19, 14:53
Wszyscy pie**olicie 100% poparcia, piwo dla niej, tymczasem na filmiku NIKT za nią nie stoi i NIE MA ani jednego piwa... pie**oleni hipokryci, twardzi za klawiaturą :facepalm:

Styku

2010-04-19, 15:10
@kicolek:
Wiesz kto to hipokryta? To, że społeczeństwo woli się naśmiewać z kobieciny nie czyni hipokrytów z tych, którzy się z nią zgadzają. No bo k***a jakim cudem?

kudi88

2010-04-19, 15:44
ta pani mówi prawde !! ubić księży!

twist49

2010-04-19, 17:50
No! I to mogłaby być moja trzecia babcia.

Pewnie niejeden wnuk się jeszcze odnajdzie ;P

pozeracz_kotow

2010-04-19, 21:11
Styku napisał/a:

@kicolek:
Wiesz kto to hipokryta? To, że społeczeństwo woli się naśmiewać z kobieciny nie czyni hipokrytów z tych, którzy się z nią zgadzają. No bo k***a jakim cudem?


Z łaski swej przeczytaj mojego posta jeszcze raz i rób to tak długo aż zrozumiesz... :-|

Cord

2010-04-19, 21:53
Cytat:

Jak nie wiesz co to za miasto to lepiej nie pisz.



modę polską mają bankowo we Wrocku, ale Głódź jest biskupem (czy tam kim on jest) gdańskim, więc... w sumie o czym ona mówi?

Krzysztov

2010-04-20, 12:37
może babcia po prostu sarkazmu użyła mówiąc "nasz [najcudowniejszy] biskup Głódź" - bo to jest na 100% Wrocław.

si...........nt

2010-04-20, 12:49
Tak Krzysio, to nasz piekny Wroclaw :) a o tej pani czytalam artykul w NIE "Szatan nie baba"

czyzak

2010-04-20, 12:55
Gadałem z tą babcią :) ona jest zajebista

Kóba

2010-04-20, 13:01
Nie wierzyłem że gdziekolwiek jest taka babcia, ale jednak :-> Pozdrowienia dla tej Pani :!: I szacunek za odwagę do głośnego wyrażenia swoich poglądów na temat księży i kościoła :!:


P.S JK-j***ć Księży :!: Na 100%

barbarossa86

2010-04-20, 13:54
Jeśli chodzi o abp. Głódzia, to sprawa jest prosta, ale o wiele bardziej bulwersująca. Głódź zamim został metropolitą gdańskim pełnił funkcję głównego kapelana wojska polskiego gdzie otrzymał (i tu uwaga!) stopień generalski nie odbembniając ani jednego dnia służby wojskowej. Mimo to przyznano mu pięciocyfrową emeryturę generalską, którą oczywiście pobiera. I pewnie o to chodziło tej starszej pani. Sprawa druga. Jej protest jest przeciw trochę ponad 1%, obowiązkowym podatku płaconym przez każdego pracującego Polaka na rzecz związków wyznaniowych (a więc 95% proc. zebranych środków idzie na rzecz kościoła katolickiego jako największego związku wyznaniowego). Po trzecie. Czytałem ten sam artykuł co sisteragent i z niego dowiedziałem się min. o pobiciach, zastraszaniu i szykanach nie tylko ze strony mocherowego kommanda, ale głównie osób młodszych, młodzieży szkolnej i studenckiej robiących sobie jaja ze "zwaroiwanej staruszki".
Mówię wam: Ona ma więcej oleju w głowie niż niejeden "inteligent" a protestuje - tak jak umie.

Krysztalowa

2010-04-20, 13:54
sickboi napisał/a:


Toż to Wrocław, a ta pani jest pewnie znana każdemu kto trochę dłużej mieszka w mieście.


Dłużej? Ja tam bywam okazjonalnie na zakupy, bo mieszkam dosyć daleko, a kobiecine skojarzyłam od razu. W sumie to się jej nigdy nie przysłuchiwałam, łał. Świetna jest. : )

.:...........:.

2010-04-20, 13:57
O k***a, ale elaboraty, hehe.

JanJankowski

2023-10-06, 22:21
Niepotrzebnie gówniarze się podsmiech*ja. Temat jest POWAŻNY