18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo dla kobiet liczy się wygląd

st...........ku • 2012-01-13, 15:03
Niestety tak jest, że kobiety uważają człowieka pracującego fizycznie za mniej wartościowego niż lalusia z bmw...

Pilot_Tupolewa

2012-01-13, 22:20
santodomingo napisał/a:

pracuje w budowlance (jak wiadomo chyba wszystkim) jednym w najbrudniejszych zawodow. i jakos nigdy nie spotkalem sie z takim traktowaniem. jezeli nie wiecie jak zainteresowac kobiete, to jeszcze duuuuuuuzo przed wami;) powodzenia


Zarejestrował się specjalnie, żeby nas uświadomić :)

ul...........rt

2012-01-13, 23:04
MetaLlina napisał/a:


ch*ja to on ma chyba małego, skoro potrzebuje przedłużenia (auto).
Wstydzi się samego siebie i swojej pracy skoro dopiero dobry garniak i samochód dodają mu pewności siebie, a tak to jest zahukanym chłopkiem-roztropkiem.
A Wy panowie, wybierajcie sobie kobiety, a nie cipsko i cycki na obcasach, a potem buuuu jakie te baby niedobre...hehe :mrgreen:



A po co komu kobieta bez c**y i cycków...?

cromagxxx

2012-01-13, 23:41
MetaLlina napisał/a:


ch*ja to on ma chyba małego, skoro potrzebuje przedłużenia (auto).
Wstydzi się samego siebie i swojej pracy skoro dopiero dobry garniak i samochód dodają mu pewności siebie, a tak to jest zahukanym chłopkiem-roztropkiem.
A Wy panowie, wybierajcie sobie kobiety, a nie cipsko i cycki na obcasach, a potem buuuu jakie te baby niedobre...hehe :mrgreen:



pie**olnij się w pustak który nosisz na szyi żeby nie tracić równowagi, wszystkie niezłe dupy są takie ch*jowe w tych czasach, a filmik mimo, że nieco przekoloryzowany oddaje prawdę jak najbardziej. A najbardziej sk***iałe są takie dupy co najgłośniej krzyczą, że kobiety w ogóle takie nie są, co wszędzie głoszą, że one y chciały romantyka i żeby kochał i że pieniądze nie ważne etc. więc.. nie pyskuj.

P.S. Potrzebuje żeby udowodnić takiej szmacie kim naprawdę jest, jakoś wcześniej nie chciała faceta nawet zauważyć, dziwne.

stery_srh

2012-01-14, 00:12
Ale się dyskusja wywiązała... No to obejrzyjcie sobie jeszcze to dla równowagi: :mrgreen:


elvese1

2012-01-14, 06:06
jedna z lepszych wstawek ostatniego czasu .... niestety ale tak wlasnie jest w wiekszosci przypadków..
Jezeli masz śliczną i wartościową kobiete a sam jesteś biedny, to albo jestes mega przystojny, albo trafiles na taką kobietę, ze zazdroszcze Ci w chuuuuuj.

2kes

2012-01-14, 08:31
To ja też pozwolę sobie zacytować klasyka
Dwie najważniejsze rzeczy w życiu mężczyzny:
-CYCKI !!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

TrynnaBeFunny

2012-01-14, 09:29
XD kocham internet za to ze laski sa tu bardziej dyskryminowane niz w pakistanie :D

Plecionkarz

2012-01-14, 12:11
Podsumowując: jak ktoś jest nieudacznikiem, czy to kobieta czy facet to będzie się starać obwiniać cały świat za to, że coś nie idzie po jego myśli a ten film im to ułatwia. Zawsze wygrywa przeświadczenie, że taka miernota ma jakieś ukryte zalety których nikt nie dostrzega, trudno pogodzić się z brakiem jakichkolwiek zalet.

idzior

2012-01-14, 17:27
MetaLlina napisał/a:


ch*ja to on ma chyba małego, skoro potrzebuje przedłużenia (auto).
Wstydzi się samego siebie i swojej pracy skoro dopiero dobry garniak i samochód dodają mu pewności siebie, a tak to jest zahukanym chłopkiem-roztropkiem.
A Wy panowie, wybierajcie sobie kobiety, a nie cipsko i cycki na obcasach, a potem buuuu jakie te baby niedobre...hehe :mrgreen:


Jak widać zagadał nie mając przedłużenia, a obczaiła jak typowa szmata i odesłała z kwitkiem. Przy akcji z autem widać zamgliła ją wizja pięknego życia i tego samego człowieka nie poznała. Niema co bronić bo nawet na mieście widać pełno 50latków z młodymi 20 paro letnimi sukami... sama prawda

Adam1394

2012-01-14, 18:13
Tytuł piosenki, proszę.

ĸuń

2012-01-14, 18:35
Bin Laden napisał/a:

Gdyby ktoś szukał nazwy utworu który leci w tle to proszę

Mat Kearney - Sooner or Later



Adam1394 napisał/a:

Tytuł piosenki, proszę.



No jest w jednym z komentarzy :roll:

Legon

2012-01-14, 20:26
co to by bylo k***y gdyby nie bylo pieniedzy co ? lepiej nie mowic nie ? :D trzeba sprawe przemilczec tak samo jak sie zalicza sesje na egzaminie na indywidualnym nauczaniu , jak i prawo jazdy , jak i sponsora :) nie mam k***a racji dziffffczynki huh ? lach w ch*j

TakeshiFarplane

2012-01-14, 22:07
Zna ktoś tytuł piosenki w filmiku podanym przez stery_srh??

klint0n

2012-01-15, 00:59
MetaLlina napisał/a:


tylko 7.5 cm? ojjjj :glasku:


Ale jakie wrażenia:)

stery_srh

2012-01-15, 12:34
TakeshiFarplane napisał/a:

Zna ktoś tytuł piosenki w filmiku podanym przez stery_srh??



Ja znam: ;-)

Zveri - Do Skoroj Vstrechi