18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

hyp3

2012-02-03, 16:40
wow komiks o damskim boxerze z wątkiem kałowym....... rodzice wiedzą ze ćpasz

smith123

2012-02-03, 17:09
wstawił wątek z życia wzięty :D

kaiel

2012-02-03, 17:09
to jest własna produkcja ?

peaceBro

2012-02-03, 18:10
zryta bania

lintu

2012-02-03, 18:12
Zj***ne w ch*j. LubiÄ™ takie.

dmned

2012-02-03, 18:25
i to jest SADISTIC k***A, a nie jakies j***ne tłokarki

SepulturowySodom

2012-02-03, 18:39
Dobree :D Było to dać do działu HARD, bo jeszcze jakiś dzieciak to zobaczy i spyta rodziców "mamo, tato a co ta pani robi?"

hell.no

2012-02-03, 18:46
Ja się zastanawiam co ci obsrani pseudo twórcy mają w tym swoich łbach, że tworzą takie ch*jowe arcydzieła zarówno pod względem wizualnym jak i przekazowym. :shock:

Pijąc do komiksu, chyba kogoś posrało, nie wiem tylko czy pseudo twórce czy odbiorce którego taka ch*jnia bawi, tudzież wprawia w jakieś głębsze rozmyślenia.

Pal licho żydów, czarnych czy niemców, zajebywać się powinno wszystko co tępe...

Tak, to jest post nienawiści, przeciwko głupocie, i wszystkim jej pochodnych. Głupi luzie powinni umrzeć, najlepiej jak najboleśniej, a nie tworzyć wszelakie pseudoartystyczne gówno, niestety ostatnio głupota i ignorancja są promowane i robi się ludziom sieczkę z musku...
Dla wszystkich których ta ch*jnia bawi, umżyjcie możliwie jak najefektywniej, i niech ktoś to wrzuci na harda ;)


Aaa, zapomniał bym, nie wrzucajcie więcej takiego gówna na sadola... jak będę chciał obejrzeć ch*jnie pójdę na kwejka czy temu pokrewne strony.

This is SADOL! :gniew:

Mom and Death

2012-02-03, 18:57
@up pie**olisz jak potrzaskany. zrób coś sam a później hejtuj.

sz...........r9

2012-02-03, 19:03
hell.no napisał/a:

Ja się zastanawiam co ci obsrani pseudo twórcy mają w tym swoich łbach, że tworzą takie ch*jowe arcydzieła zarówno pod względem wizualnym jak i przekazowym. :shock:

Pijąc do komiksu, chyba kogoś posrało, nie wiem tylko czy pseudo twórce czy odbiorce którego taka ch*jnia bawi, tudzież wprawia w jakieś głębsze rozmyślenia.

Pal licho żydów, czarnych czy niemców, zajebywać się powinno wszystko co tępe...

Tak, to jest post nienawiści, przeciwko głupocie, i wszystkim jej pochodnych. Głupi luzie powinni umrzeć, najlepiej jak najboleśniej, a nie tworzyć wszelakie pseudoartystyczne gówno, niestety ostatnio głupota i ignorancja są promowane i robi się ludziom sieczkę z musku...
Dla wszystkich których ta ch*jnia bawi, umżyjcie możliwie jak najefektywniej, i niech ktoś to wrzuci na harda ;)


Aaa, zapomniał bym, nie wrzucajcie więcej takiego gówna na sadola... jak będę chciał obejrzeć ch*jnie pójdę na kwejka czy temu pokrewne strony.

This is SADOL! :gniew:




Ty też musisz mieć naj***ne w garach skoro ci się chciało takiego długiego komenta pisać. Mi to się nawet go czytać nie chce. pzdr

reto

2012-02-03, 19:20
This is SADOL ? to wejdź k***a na harda jak ci mało prętów w ku*asach. Te komixxy są zazwyczaj śmieszne przez ostateczne miny tych postaci na ostatnim obrazku :)

MrWicked

2012-02-03, 19:40
To jest pok***ione tak samo jak twórcy tego i Ci którzy się tym jarają. Może pierwsze parę takich dziwnych komiksów było śmiesznych ale teraz jest tego od zaj***nia. I pomyśleć że internet to przekrój poprzeczny społeczeństwa.

uÅ...........ik

2012-02-03, 19:44
k***a, skąd autor wziął pomysł na ten komiks? Z domu? To współczuję.

Pleso93

2012-02-03, 19:52
"co za gówno..."