18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmx wersja hardcorowa

Sadystyczny Skurwiel • 2013-03-20, 00:25
Jak już wiadomo na tym portalu słowo bmx kojarzy się z pedałami w rurkach, ale jeden z tych bmxsiarzy specjalnie się poświęcił byście mogli obejrzeć soczyste dzidy i ciekawe sytuacje. A więc zapraszam do oglądania :ok***a:



ga...........ro

2013-03-20, 17:14
I ch*j że pedały w rurkach ,jeżdżą robią to co lubia i nie jeden dzięki temu zarabia grubą kase od sponsorów, którzy płacą najlepszym za to że jeździ np na ich sprzęcie. A gimbus jeden z drugim gówna w komentarzach pisze i ch*ja osiągnie dobranoc

drowac

2013-03-20, 19:09
Piwo za Chopina!

Raveloops

2013-03-20, 19:51
@sauerps
Jeździ bez ochraniaczy, bo to troche przeszkadza i jest niezbyt wygodne ;) Sam kiedys jeździłem wyczynowo na 4crossie, ale niestety wypadek na torze uniemożliwił mi tę przyjemnośc prawdopodobnie do końca życia... rowerek stoi i sie kurzy w piwnicy :)
Może i pedał w rurkach, ale ma sie czym pochwalić (nie mowie o wyglądzie, ale o skillu), w przeciwieństwie do niektórych z was (może nawet większości).

neil

2013-03-20, 21:33
hahahah co za ludzie mowicie pedał w rurkach, emo??? ten typ r*chal wiecej lasek niż wy i wasi koledzy razem wzięci, chlopaki z metal bikes czy bunned in orlando poprostu maja taka styluwe, zazwyczaj pankrok w tle albo jacyś protoplasci metalu, czarnobiałe filmy, popiredolone akcje, to jest akurat filmik dla eclata, czysto dla sponsoringu musi mieć za co ćpać jak każdy... pozdro dla zajawkowiczów

GruzMan

2013-03-20, 23:25
Sam jeżdżę na bmx-ie, i pie**olony stereotyp, że ten, który uprawia ten sport jest pedałem w rurkach mnie już powoli zaczyna wk***iać.

CezaryS

2013-03-20, 23:54
już wole być tym stereotypowym pedałem w rurkach niz stereotypowym "sadystą" który znając życie wygląda jeszcze gorzej a jedyną dziewczyną którą miał to internet

DirtyAssClown

2013-03-21, 03:16
Dudeczek napisał/a:

Pedał w rurkach.


Jak się nie podoba, to wpie**alaj na inny portal p*zdo.

Roczu

2013-10-08, 02:19
"Aaaaaghhhhhhhh, aaaaaghhhhhhhh"