18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW vs AUDI

kariactiv • 2013-02-19, 14:40


Polska: Sulejówek
Szalony rajd BMW przez tory kończy się wypadkiem z Audi

sauerps

2013-02-20, 02:44
trafił swój na swego

ejdzbikej

2013-02-20, 02:46
fake, w polsce nie ma takich pociagow :amused:

mathias

2013-02-20, 05:21
jak dla mnie to obaj chcieli zrobic to samo tyle ze audi raczej by nie zdarzylo xD No a jak juz wyjechal to sie zdziwil ze ktos tam juz zapie**ala no i maja za swoje pedaly.

albo ch*j wie :P

Se...........ki

2013-02-20, 08:27
Najnowsze wiadomości: Przy przejeździe kolejowym zderzyły się dwa samochody, BMW, oraz Audi. Kierowcy odnieśli niegroźne rany postrzałowe!

Sl...........nx

2013-02-20, 09:08
Wina obustronna.

smoke86

2013-02-20, 10:00
Przy całym moim negatywnym stosunku do kierowców BMW, to jednak kierowca BMW zakończył manewr wyprzedzania przed przejazdem kolejowym i dalej jechał prawidłowo. Kierowca Audi nieprawidłowo znalazł się na jego pasie, co skutkowało kolizją z winy tego ostatniego. 300 zł, 6 pkt karnych.

piotrakles

2013-02-20, 10:20
haha ale go los pokaral

raf-ret

2013-02-20, 10:28
Jak to się mówi śpiesz się powoli bądź kto się śpieszy tam się diabeł ciesz no ale chociaż jest fan i mechanik trochę zarobi

danielk309

2013-02-20, 12:59
o k***a, to my mamy takie nowoczesne składy kolejowe?

hellmartin

2013-02-20, 13:05
trafił swój na swego

koloko.sdk

2013-02-20, 14:54
smoke86 napisał/a:

Przy całym moim negatywnym stosunku do kierowców BMW, to jednak kierowca BMW zakończył manewr wyprzedzania przed przejazdem kolejowym i dalej jechał prawidłowo. Kierowca Audi nieprawidłowo znalazł się na jego pasie, co skutkowało kolizją z winy tego ostatniego. 300 zł, 6 pkt karnych.



ch*ja tam zakończył manewr przed przejazdem. Załóż binokle i obejrzyj filmik raz jeszcze. Zaczął wyprzedzać gdy zapory zaczęły się zamykać czyli światło zaświeciło się już wcześniej. Typowy cwaniaczek, który nie ma czasu na stanie przed przejazdem. Miał to szczęście, ze trafił na innego kretyna, który także chciał zdążyć przed zamknięciem.

chlusniembousniem

2013-02-20, 19:38
Nie wiem po co ta sprawa jest tak nagłośniona że nawet w TV było. Nikt nie zginął, wypadek nie był nawet na samym przejeździe a więc nawet ewentualny pośpieszny nie mógł przydzwonić. Mieszkam w Sulejówku i nie raz zginęła tam osoba potrącona przez pociąg. Świętej pamięci mój kolega popełnił samobójstwo rzucając się pod pociąg pare lat temu ale taką stłuczkę oczywiście nagłośnili bo było co pokazać (monitoring). Przejazd bardziej w Sulejówku Miłośnie ale mniejsza.

Cytat:

o k***a, to my mamy takie nowoczesne składy kolejowe?


http://pl.wikipedia.org/wiki/PESA_ELF
KM też ma ELF-y ale zbudowane bardziej w ich wersji czyli z kiblami i inaczej rozmieszczone siedzenia

SKM ma także nowsze składy ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Newag_Impuls ) ale są tylko na linii S1

Meretrix

2013-02-20, 21:20
mikEWrona napisał/a:

ebany miał refleks z tymi awaryjnymi :D


W nowszych samochodach awaryjne się same włączają po wypadku.