18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW M5 Street Racing

ja...........ze • 2013-02-10, 00:36
Need for speed, ładnie pomyka

kashan

2013-02-10, 11:14
Na początku: "No ma gość skill`a, dobry jest, ja pie**olę ale mi się marzy tak pojeździć".
Za chwile jednak: "-Takich to podziwiam... -A ja takich ścigam." Jak wyobraziłem sobie jakim zagrożeniem taki koleś jest na drodze. Co dzień robię kilkaset kilometrów po całym śląsku jako przedstawiciel i używając wyobraźni przemyślałem sprawę pod kątem spotkania takiego jegomościa na drodze... zagrożenie ogromne, szczególnie podczas nieprzewidzianych zachowań kierowców głąbów i niedzielnych.
Na tym filmiku koleś bazuje na przewidywalnych zachowaniach innych pojazdów i ma ogromne szczęście że nie trafił na sytuację nieprzewidywalną na jakimś skrzyżowaniu np.

Niestety wykonanie nie na nasze polskie warunki. za dużo idiotów jeździ po ulicach i za dużo fotopstryczków namontowali.

kotlettp

2013-02-10, 11:15
Najgorsze jest, że na świecie istnieją durnie którzy myślą, że ten gość jest fajny i super potrafi jeździć.

Oni wszyscy są fajni do pierwszego wypadku w którym upierdzielą głowę jakiemuś dziecku.
Co, napisze ktoś, że ich skill jazdy nigdy nie doprowadzi do wypadku i trzeba mieć w życiu fantazję?
Zobaczymy jak jakiś prawdziwy mężczyzna, którego nie bawi takie pedalskie "ściganie" upier..li mu głowę szpadlem gdy ten potrąci jego dziecko.

ttx2525

2013-02-10, 11:18
Oglądałem cały filmik czekając, aż w coś wy***wi, niestety nie doczekałem się autor mógł napisać.. ;d

borholt

2013-02-10, 11:26
Szkoda że nie spotkałem go na drodze, mój samochód już mi się nudzi a tu facet wyjeżdża na czołówkę i mam nowy :D

McLukas

2013-02-10, 11:43
Kolejny debil w BMW. Mam nadzieję, że rozpie**oli się gdzieś na drzewie. :D

lukasz634

2013-02-10, 11:49
k***a do filmu akcji z tym gościem!

saimonwsq

2013-02-10, 12:05
Kierowca młody nie jest więc widać, że ma doświadczenie. Za mądre to nie jest ale fajnie popatrzeć jak tak leci po mieście w końcu to sadistic. Śmieszne są komentarze na temat BMW. Nie nie posiadam BMW ale nie uważam że to marka dla wieśniaków. Jak pracujecie za 1200zł i nie macie żadnych innych perspektyw na życie to po prostu zazdrościcie ludziom którzy maja bmw.

antykreator123

2013-02-10, 12:13
Ja rozumiem, że typ ma umiejętności i jest siebie pewny, ale dlaczego ludzie szukający silnych wrażeń nie pobawia się inaczej? Dlaczego nie próbują uciekać przez bagno przed wygłodniałym pitbullem, albo tygrysem bengalskim. Taki film chętnie zobaczę, a i wyrzut adrenliny powinien być spory dla takiego gościa.

3m

2013-02-10, 12:55
Po prostu pojeb naraża innych. Nie kozak, nie dobry kierowca. Pojeb! Dobry kierowca jeździ tak, żeby nie narażać innych, a szaleje gdzieś na pustych drogach, torach albo eventach do tego wyznaczonych.

greggy_

2013-02-10, 12:57
ambitni Ci nowi dostawcy pizzy :D

spyyd3r

2013-02-10, 13:29
Gruzin Rządzi!!

Ver0

2013-02-10, 13:31
Nie pochwalam takiej jazdy ale trzeba przyznać, że ma auto opanowane do perfekcji zna każdy szczegół wie gdzie się zmieści w czasie, w centymetrach. Aż się spociłem !

GrzesMk4

2013-02-10, 13:32
No k***a idiota