18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw M3 "Beauty and the Beast"

Lechu1234 • 2013-04-03, 14:55
Ostatni temat całkiem przypadł do gustu, więc zamieszczam kolejny projekt M3, super zrealizowany film i maszyna tez niczego sobie.



Muzyka: Blue Foundation - Eyes On Fire (Zeds Dead Remix)

qhash

2013-04-06, 16:01
KAMA_PL napisał/a:

@up To ja nigdy nie chcę dorosnąć i przejść na level: wiejski dres. Wolę swoją Octavię i spier*alać.



więc statystycznie jesteś starszym panem w kapeluszu

Polejminatychmiast

2013-04-06, 16:52
Akcja w tym filmie sprawia iż chce mi się spać. Myślałem, że do tego utworu, będzie coś się działo, po vocalu wejście bokiem i zwolnione tępo a tu takie dno :P

KAMA_PL

2013-04-06, 17:00
qhash napisał/a:



więc statystycznie jesteś starszym panem w kapeluszu



Czyli mam rozumieć że jak jeżdżę Skodą to jestem starym, zapyziałym emerytem? Te statystyki to na pudelku wyczytałeś? Widzę że Twój tok myślenia zamknął w czasach przełomu gimnazjum i średniej - fura (BMW lub ostatecznie Golf), skóra z bazaru, wypasiona komóra (zaj***na skądś), włosy na żel...
Mam troszkę inne podejście do życia niż jakieś tam wieśmany. Zanim coś zrobię lub kupię to myślę ile mnie to może kosztować i przeliczam siły na zamiary. Ale nie BMW się przecież nie psuje. Zapomniałbym... To jest zajebisty samochód przecież. Kij że z 96 roku, dziury w progach że palec wchodzi ale BMW.
Po kolei: mam dziewczynę, 21 lat (w sierpniu stuknie mi 22), nie studiuję jeszcze, wcześniej miałem Lagunę I ph II 1.8 16V 120KM z 2000 roku Pb + LPG a teraz bujam się Octavią Combi Tour Elegance 1.8T 150KM Pb z 2003 roku. A jak myślisz że jebię farmazony to Ci wrzucam foty:



A te statystyki to sobie wsadź w dupę.

qhash

2013-04-06, 17:26
KAMA_PL napisał/a:



Czyli mam rozumieć że jak jeżdżę Skodą to jestem starym, zapyziałym emerytem? Te statystyki to na pudelku wyczytałeś? Widzę że Twój tok myślenia zamknął w czasach przełomu gimnazjum i średniej - fura (BMW lub ostatecznie Golf), skóra z bazaru, wypasiona komóra (zaj***na skądś), włosy na żel...
Mam troszkę inne podejście do życia niż jakieś tam wieśmany. Zanim coś zrobię lub kupię to myślę ile mnie to może kosztować i przeliczam siły na zamiary. Ale nie BMW się przecież nie psuje. Zapomniałbym... To jest zajebisty samochód przecież. Kij że z 96 roku, dziury w progach że palec wchodzi ale BMW.
Po kolei: mam dziewczynę, 21 lat (w sierpniu stuknie mi 22), nie studiuję jeszcze, wcześniej miałem Lagunę I ph II 1.8 16V 120KM z 2000 roku Pb + LPG a teraz bujam się Octavią Combi Tour Elegance 1.8T 150KM Pb z 2003 roku. A jak myślisz że jebię farmazony to Ci wrzucam foty:
Obrazek
Obrazek

A te statystyki to sobie wsadź w dupę.



ja jebe chłopie, przeżywasz to jak mrówka okres

możesz nawet mieć passata w kombi w dizlu na gaz, mam to w głebokim poważaniu
pochwal się jeszcze, jakie masz buty i koniecznie wstaw zdjęcia !

ps. nie ma się czym chwalić, że ma się octavie albo lagune
ps 2. bmw ma marną opinie w polsce przez takich dzbanów jak ty

KAMA_PL

2013-04-06, 17:35
qhash napisał/a:



ja jebe chłopie, przeżywasz to jak mrówka okres

możesz nawet mieć passata w kombi w dizlu na gaz, mam to w głebokim poważaniu
pochwal się jeszcze, jakie masz buty i koniecznie wstaw zdjęcia !

ps. nie ma się czym chwalić, że ma się octavie albo lagune
ps 2. bmw ma marną opinie w polsce przez takich dzbanów jak ty



Pojechałem Ci po ambicji widzę. Bo burzysz się jak wulkan przed erupcją. Po pierwsze się nie chwalę tylko pokazuję że mam inne poglądy. Gdybyś nie był takim cofniętym egoistą uszanowałbyś to i zamknął japę. Ty z tym wiekiem pod avatarem to pewnie tak dla picu żeby się nie wydało jaki to szczeniak z gimnazjum jesteś. Jeśli chodzi o markę BMW to zaczyna się ona dla mnie od przedziału 30 000 i minimum 2004 rok. Wtedy to mogę nazwać samochodem godnym uwagi.
A dzban to Cię w dupę je*ał.

qhash

2013-04-06, 17:45
KAMA_PL napisał/a:



Pojechałem Ci po ambicji widzę. Bo burzysz się jak wulkan przed erupcją. Po pierwsze się nie chwalę tylko pokazuję że mam inne poglądy. Gdybyś nie był takim cofniętym egoistą uszanowałbyś to i zamknął japę. Ty z tym wiekiem pod avatarem to pewnie tak dla picu żeby się nie wydało jaki to szczeniak z gimnazjum jesteś. Jeśli chodzi o markę BMW to zaczyna się ona dla mnie od przedziału 30 000 i minimum 2004 rok. Wtedy to mogę nazwać samochodem godnym uwagi.
A dzban to Cię w dupę je*ał.



niesamowite rzeczy opowiadasz, idź do programu "nie do wiary"

KAMA_PL

2013-04-06, 17:47
qhash napisał/a:



niesamowite rzeczy opowiadasz, idź do programu "nie do wiary"



Ciebie pewnie można zobaczyć w którymś z odcinków "Rozmowy w toku".

Wiem co zdenerwowało w moich wypowiedziach... To że mam dziewczynę.

qhash

2013-04-06, 17:52
KAMA_PL napisał/a:



Ciebie pewnie można zobaczyć w którymś z odcinków "Rozmowy w toku".

Wiem co zdenerwowało w moich wypowiedziach... To że mam dziewczynę.



kończ waść wstydu oszczędź