18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bmw e46 M3

Lechu1234 • 2013-04-02, 10:38
Jeden z lepiej (wg. mnie) wyglądających projektów Bmw e46, idealne spasowanie elementów, widac, że ktoś włożył w nią dużo serca.



Zaraz pewnie pojawią się hejty, że stary trup i ulep, ale takie samochody jak dla mnie mają o wiele więcej charakteru niż te produkowane dziś.

(ch*jowa muzyczka, najlepiej włączyć własną)

wzlew

2013-04-02, 21:28
Jak brat kupił samochód i koledzy pytali, jaki, to odpowiedziałem: czerwony.

~PowerBoBass

2013-04-02, 21:37
mjrZenada napisał/a:

Co wy możecie wiedzieć o jedynych i słusznych BMW? :D

M1 E26 i ...
Obrazek

... M8 ;)
Obrazek



M8? A co Ty wiesz o M8? :lol: Wyszedł tylko prototyp, w tym zaś jego wyjątkowość? Bez sensu.

A co do tematu - rozumiem wyścigowy zamysł właściciela, ale ta kierownica ni w ch*j nie pasuje do tego wnętrza :-/ Nawet oglądając w HD. Może w rzeczywistości wygląda to lepiej. Do tego ringi w technologii LED są zbyt ostre, nawet jak na M3. Ale to akurat kwestia gustu.

Dyskusji "kierowcy BMW vs VAG vs Honda vs Tico vs Mercedes vs reszta świata" tym razem nie skomentuję.

PS I patrzcie w lusterka, zamiast psioczyć, że BMW na Was napierdziela klaksonem co chwila ;-)

adamzsr

2013-04-02, 22:42
za B-complex zawsze browar

Qbbus1

2013-04-03, 10:10
Niezla opcja wyposazenia ;) swietne auto!! ciekawi mnie guziczek na kierownicy I/O? ktos moze cos?

Trzeba być kompletnym bezguściem żeby spieprzyć tak piękny model jakim jest m3 sam w sobie. Nie chce mi sie szukac cytowania bo jakby nie mam nigdzie opcji ale... co w niej jest innego niz w ori M3? czarne nerki? :D czy moze przez ciemne szyby ktos ja tak zj***l? :D a moze kola Ci psuja widok ori m3 hmm? :D

Srasłkasz? a co Ci tutaj psuje ori wyglad M3? ciemne kierunku, a moze czarna nerka albo szyby ciemne? no chyba ze kolo bo tylko to z zewnatrz widze nie ori w M3 :D

qwerq1

2013-04-03, 18:00
pawelgk napisał/a:

Jedyne BMW które akceptuje.

Obrazek



He bo nigdy żadnym nie jechałeś.

mjrZenada

2013-04-17, 21:17
@ bassBob, widzę że kolega nie rozumie na czym polega fenomen tego auta, sam podsuwając sobie odpowiedz. To dopiero jest bez sensu.