18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BMW 540 Need for drive'' Poland Street Drift"

PatrykRR • 2015-03-11, 14:17

Popis umiejętności kierowcy, a jednocześnie apel o nie zamykanie torów oraz ich budowę.

No...........uk

2015-03-11, 22:11
bocian87 napisał/a:



Co biedaku umysłowy, uraziło to że ktoś nie pochwala i nie aprobuje narażania innych uczestników ruchu na utratę zdrowia lub życia... oj oj oj jak mi przykro, leć i poskarż się mamie i przy okazji wymień sobie postojówkę z tyłu

Jeszcze jedno - może idąc tropem tego że ma to być "apel o nie zamykanie torów" zróbmy apel o dostęp do broni palnej poprzez odstrzelenie paru niewinnych ludzi na ulicy, przecież to identyczna analogia.



ch*ja tam wiesz i napinasz się jak plandeka na żuku... Widzisz ze typek smiga sobie bokiem w nocy, praktycznie na pustych ulicach, gdy widzi ruch, przestaje leciec bokiem. Gdzie ma jezdzic w naszej sp***olonej zapyzialej polsce?
Ty mozesz normalnie rozwijac swoja pasje (walenie konia i pisanie postow na sadolu) a on nie ma gdzie, bo zyjemy w sp***olinym zasciankowym gownie a nie kraju, w ktorym nie zrobia toru dla maniakow motoryzacji bo to sie pewnie nie oplaca i nie bedzie na czym scinac kasy. Gdybys chociaz raz polecial bokiem jakims tylnonapedowcem wiedzialbys jak to uzaleznia i jaka daje adrenaline. Prawie taka sama jak dla ciebie przyjmowanie ku*asa swojego ojca w odbyt. Dlatego przestan sie tutaj osmieszac smieciu tylko przejrzyj na oczy o zrozum ze typ nie ma gdzie jezdzic... dlaczego? Bo tacy pie**oleni staroswieccy idioci jak ty maja w dupe rozwijanie sportow takich jak latanie bokiem.

jony3232

2015-03-11, 22:20
bocian życzyć komuś śmierci to trzeba mieć pod kopułą - ja tobie jej życzyć nie będę
ale to co napisaleś mowi wszystko o tobie
życzę ci nabrania mózgu i weź sie za robotę

kamillo16

2015-03-11, 22:24
@NoFuk
Mało tego u nas zamiast otwierać się zamyka(np. tor w Lublinie)

~Conscribo

2015-03-11, 22:45
tranzystor napisał/a:

Nie jeżdżę BMW, ale śmieszy mnie ta ogólna napinka właścicieli zamulaczy 1.6, dla których jedynym wykonalnym popisem są piszczące w zakrętach zimówki w środku lata.



Proszę się z 1.6 nie naśmiewać :emo:

piterro1993

2015-03-11, 23:08
Ostrowiec Świętokrzyski zaraz go paly dojada jak na amatora to nieźle

Castagiro

2015-03-11, 23:11
Dwa podstawowe argumenty obrońców takich palantów
1. "Gdyby były tory to byśmy tam jeździli".
2. "Sami nie macie a innym zabraniacie" - argument z dupy bo ch*ja wiecie co inni mają. Swoim samochodem to bym to BMW bez rąk porabiał jak chciał ale mam k***a mózg, którego używam i nie mam zamiaru narażać innych na swój błąd.

Rahym

2015-03-11, 23:15
bocian87 napisał/a:



Raczej pokaz totalnego dysmózgowia i kolejny dowód na to, że bezmyślny buc w starej bem'ce zawsze będzie bezmyślnym bucem.



... i wcale się nie mylą.

Dla takich ludzi to tylko pavulon x2 dla pewności.
Szkoda że nie widać rejestracji żeby udupić tego ciecia za kierownicą ale dla chcącego nic... wystarczy przejrzeć monitoring ze stacji benzynowej, policja na pewno rozpozna że to z ich miasta, stację też znajdą a wtedy się już dojdzie do tego co to za zjeb prowadził.

Na koniec życzę rozj***nia się na pierwszym drzewie (byle nie na latarni bo za jej naprawę jeszcze będziemy przez takiego cwe*a płacić wszyscy jako podatnicy jak zdechnie w wypadku).



Życzę bezawaryjności w nowym Hyunday'u.

robson321

2015-03-11, 23:35
trzeba przyznać ogarnia autko całkiem całkiem ,w sumie patrząc na poziom polskiego driftingu wiadome skąd biorą się zawodnicy ale nie do tego zmierzam ,przeginanie tak na ulicy jest niedopuszczalne i głupie niezależnie od umiejętności potem są materiały na harda i ja mam pracę :D ap ropo torów wyścigowych k***a nie jeździłeś na torze
to się nie wypowiadaj ! kiedy raz spróbujesz jazdy na torze to nie chce ci się szaleć na ulicy , inna sprawa że nasze obiekty są przestarzałe niektóre jak tor lublin zostają zamykane dokąd to k***a wszystko zmierza szczerze mówiąc nie wiem , a każdy mistrz kierownicy który zrobił prawko na gówno kursach które uczą tylko zasad ruchu i nic więcej techniki jazdy i wyczucia samochodu musisz uczyć się sam tylko gdzie..... ? a ulica nigdy nie będzie torem !

Kaczorowy

2015-03-11, 23:39
@PatrykRR - 20 razy droższe ? Ok - to gówno z filmu faktycznie warte jest jakieś 2k złotych polskich. A moje "tico" jest z 85 roku , niestety nie ma napędu na tył ale na przód i na tył i jest warte na dziś jakieś 15 k€ - szukaj łosiu cóż to może być - tylko nie pochlap tacie monitora.

RockyWood

2015-03-11, 23:39
@robson321

co nie będzie jak nie będzie ?! obejrzałeś film? :D

robson321

2015-03-11, 23:44
RockyWood, widziałem ale jednak jest to nie odpowiedzialne tak jak pisałem mimo najlepszych umiejętności :P

Predator565

2015-03-11, 23:55
Stara 540stka jest warta 20-50tyś zł..

Kaczorowy

2015-03-12, 00:09
chyba muszelek tomaszowskich
Ocknij się

zulpl

2015-03-12, 00:15
Wszyscy nerwowo reaguja po wyczynach bogusia ,ktorego tez zjechalemw wielu postach

Tu widac srodek nocy i duza uwage w stosunku do innych uczestnikow ruchu

Sam mialem sprzeczke z policjantem za wjechanie na sklepowy parking bokiem o 3 rano
Palant wysuwal takie argumenty jak i wy a gdyby dziecko tedy przechodzilo , wiec powiedzialem ze widocznosc byla dobra a w telewizorni trabia zeby poznawac swoje auta i uczyc sie wychodzic z opresji 30 min i odpuscili

co do zamykania torow samochodowych , moze zamiast czekac az cos dostaniecie za darmo zebrac sie w grupe zalozyc stowarzyszenie i otworzyc swoj tor

pzy odrobinie samozaparcia temat do zrobienia

i na koniec fajnie sie narzeka ze to czy tamto w sporcie na niskim poziomie , skad maja byc osiagniecia skoro nie ma miejsc do treningow

za te zasrane orliki powstalyy by tory lodowiska ,nie lepiej wpie**olic kase w sport w ktorym kiedys cos osiagnelismy i nigdy wiecej sie to nie zdarzy

SharpSe

2015-03-12, 00:17
PatrykRR napisał/a:

@gwindak
leszcz cię zrobił i przeniósł to na syna



Widać ze to z wawy. Takie k***y to Hitler zapomniał.