18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blurred Lines- najlepszy teledysk ever

Władimir Jasne Słoneczko • 2013-03-30, 11:39
Wpadająca w ucho piosenka, z fantastycznym teledyskiem :) Zadowoli każdego Sadola :cycki:


Dla chętnych, ta brunetka to Emily Ratajkowski ;-)

cenius

2013-03-30, 13:20
Typowa sprawa

tak zarabiają polki za granicą

pokazując cycki i dając dupy

Katjusza

2013-03-30, 13:21
melodycznie, bardzo ciekawie ;) reszta niespecjalna.

Pa...........or

2013-03-30, 13:21
justin biber za 10 lat

dr_evil

2013-03-30, 13:22
Ta wpada w ucho ....... i od razy wypada z drugiej strony....;/ lipa

dodii

2013-03-30, 13:22
No dobra, cycki ładne nie powiem, ale jarać się tym, że hoho po co? Lepiej dziewczynę znaleźdz i takie do rąk i ust brać a nie gapić się jak jakieś nerdy :-/

PanNekrofil

2013-03-30, 13:25


troche mało cycków :-/

Pleso93

2013-03-30, 13:35
Ork.Fajny napisał/a:

nabijać mu oglądalność głównie na niewyżytych nastolatkach...



Kluczowe słowa w polityce twórców:
"niewyżyci nastolatkowie".
Dorośli ludzie nie potrzebują oglądać takich rzeczy, właśnie dlatego, że są ustabilizowani emocjonalnie i w większości zaspokojeni fizjologicznie. Samo patrzenie nie pobudza ich, bo potrzebują fizycznych doznań.
Cwaniaczki zarabiają na dzieciakach obezwładnianych przez swoje własne emocje, robią im gówno z mózgu, a system im na to pozwala :ok:
Jak dla mnie to powinno się te chwasty wyplewić, a gówniarzom znaleźć zajęcie.
Czyżby był to jeden z efektów ubocznych kapitalizmu?
Nasi przodkowie nie byli głupi karcąc gówniarzerię za samą myśl o aktywności seksualnej i zmuszając ich do samodyscypliny.
Ale przecież z dziećmi trzeba rozmawiać i je edukować, nie można mieć przed nimi tajemnic...

PanNekrofil napisał/a:

wideło



To jest życie?
To jest dno.

KANIBAL22

2013-03-30, 14:06
@upPleso93 nie wiem czy trolujesz czy mówisz serio? jak mówisz serio to pie**olisz głupoty i tyle. tłumaczyć Ci nie będę dlaczego tak sadze dojdź sam do tego (trochę samodyscypliny :D ). Poza tym jesteś z rocznika 93(czyli w sumie to sam nim jeszcze jesteś) a mówisz o nastolatkach jak moja 70 letnia babka.

mathias

2013-03-30, 14:12
Mama napewno dumna

dodii

2013-03-30, 14:15
KANIBAL22 napisał/a:

@upPleso93 nie wiem czy trolujesz czy mówisz serio? jak mówisz serio to pie**olisz głupoty i tyle. tłumaczyć Ci nie będę dlaczego tak sadze dojdź sam do tego (trochę samodyscypliny :D ). Poza tym jesteś z rocznika 93(czyli w sumie to sam nim jeszcze jesteś) a mówisz o nastolatkach jak moja 70 letnia babka.



Myślę, że nie potrafisz rozwinąć swojej wypowiedzi, dlatego tego nie wytłumaczysz. To, że gościu ma 19 lat nie znaczy, że jest mniej rozwinięty emocjonalnie od 25 latka. Ja w wieku 18 lat już wiedziałem jak działa poj***ny system w którym żyłem i szczerze mówiąc osobiście mi się on nie podobał.

Fedor

2013-03-30, 14:26
widziałem kawałek sutka na filmiku - hard

Gandzialf777

2013-03-30, 14:29
Śmieszna sprawa i właściwie pytanie do adminów:

Dwa dni temu wrzuciłem do poczekalni ten temat, jednak po kilku minutach został skasowany. Wydaje mi się, że właściwie go otagowałem, dałem odpowiednie podpisy i inne gówna. Jednak temat zniknął i pomyślałem, że może za dużo cycków jak na sadola :shock: więc nie robiłem afery i nie męczyłem z ponownym uploadem.

Admini tu mają dziwny zwyczaj usuwania postów z powodów "tak i ch*j", nie informując poszkodowanych, dlaczego właściwie temat poleciał. Może leci tyle, że już się nie chce poszczególnym osobom tłumaczyć co jak i dlaczego? Tego nie wiem.

Nie napinam się ani nic, bo tymi wirtualnymi piwami się nie napie**ole, co najwyżej babci mogę pokazać, jaki to fajny w Internecie jestem. Chodzi o to dlaczego ktoś wrzuca poprawny temat i dostaje po dupie a pięć minut później ktoś inny wrzuca to samo i jest królem sadola?

miko666

2013-03-30, 14:57
kto to r*cha? :(

KANIBAL22

2013-03-30, 15:48
dodii napisał/a:



Myślę, że nie potrafisz rozwinąć swojej wypowiedzi, dlatego tego nie wytłumaczysz.


Tu mnie masz!!!...


dodii napisał/a:

To, że gościu ma 19 lat nie znaczy, że jest mniej rozwinięty emocjonalnie od 25 latka. Ja w wieku 18 lat już wiedziałem jak działa poj***ny system w którym żyłem i szczerze mówiąc osobiście mi się on nie podobał.



chciałeś się pochwalić sobą, nie ?

Pleso93

2013-03-30, 16:08
KANIBAL22 napisał/a:

@upPleso93 [...]pie**olisz głupoty i tyle.


Rozumiem, że odniósłbyś dużą stratę gdyby owy syf zniknął z rynku.
Ale mam nadzieję, że masz rację.
Chciałbym, żeby omamiona gówniarzeria wyrosła na porządnych, niezeszmaconych ludzi.
KANIBAL22 napisał/a:

tłumaczyć Ci nie będę dlaczego tak sadze dojdź sam do tego (trochę samodyscypliny :D )


:wtf: