18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blokada policyjna

Pener • 2011-10-30, 10:12
sp***alająca wołowina

pakicito

2011-10-31, 07:16
Cytat:

Amerykańska policja to kwintesencja tego kraju. Banda głupich, obżartych tumanów, z zerowymi umiejętnościami analizy logicznej i mających się za panów świata.
Strzelać do wystraszonej krowy i to jeszcze małej krowy. A do tego wszystkiego trafić max 2-3 razy.

Boże zatop ameryke i wszystkich ich mieszkańców, niech się utopią w ściekach własnego ego i głupoty.


tam sie nie pie**ola a ty zyjac w uni zobaczysz jak w ue pedofile beda mieli swoje prawa

wladca44

2011-10-31, 08:19
To byk a nie krowa aamerykańska policja jest poj***na

mamo kupe

2011-10-31, 09:25
bravo stalovy pifo

Massivee

2011-10-31, 11:29
Robster napisał/a:

Amerykańska policja to kwintesencja tego kraju. Banda głupich, obżartych tumanów, z zerowymi umiejętnościami analizy logicznej i mających się za panów świata.
Strzelać do wystraszonej krowy i to jeszcze małej krowy. A do tego wszystkiego trafić max 2-3 razy.

Boże zatop ameryke i wszystkich ich mieszkańców, niech się utopią w ściekach własnego ego i głupoty.



Ja tam widzę Kanadyjskie radiowozy.
Ale ogólnie masz rację.
Tylko mogło by ocalić Connecticut bo zakochałem się w jednej całkiem mądrej i prze zajebiście ostrej dziewczynie stamtąd. :(

Rafal1757

2011-10-31, 11:39
mogli najpierw przedstawić jej prawa, a później wykrzyczeć, że wszystko co powie, może być użyte przeciwko niej

Lilu

2011-10-31, 13:40
Wiochmen napisał/a:




ale ty pie**olisz...polska jest sto lat za murzynami i nie chodzi mi tutaj o tych z afryki,co prawda w takich sytuacjach powinni wezwas lesniczego ,weterynarza czy innego pana ktory strzeli jakims zastrzykiem usypiajacym...moze nie bylo nikogo takie a ta krowa wlasnie zabila jakies dziecko h*j wie


Widze h*ja u USA wiesz ale bedziesz pie**olil...Polska jest najlepsza i zyją tu tylko prawi ludzi ,tylko k***a szkoda ze polscke kazdy ma w dupie



po 1 facet ma w pełni racje
po 2 Twoj mozg chyba ta krowa wpierdo*ila
po 3 zachowaj troche kultury 13letni znawco ameryki
po 4 widac jacy amerykanie są wspaniali jesli muszą robic blokade z 3 radiowozów aby zatrzymac glupią krowe .. szkoda ze nie przyjechał swat , nie zamkneli Obamy w bunkrze i nie potraktowali jej bronią jądrową
po 5 najlepiej mówić że polska jest 100 lat za murzynami, choć gdy inni patrzą na Ciebie to możliwe ze tak sobie pomyślą panie polaczku :) lecz zamiast pierdo*ic jaka ta polska nie jest to sam może cos byś dla niej zrobil ! :> moze na początek wyjdz z domu
po 6 :idzwch*j:

gawlow

2011-10-31, 21:58
Ale wy wszyscy pie**olicie bo to nie jest USA TYLKO KANADA.

odkurz

2011-10-31, 22:11
Boże, ekhm... po prostu thanks za tych wszystkich forumowych analizatorów...

milkyway

2011-11-01, 22:17
mogli ją k***a jeszcze aresztować i na 48 zamknąć

TheByQ

2011-11-02, 02:31
Ale jak można strzelać tak niecelnie? Dwa razy w życiu strzelałem a dałbym radę jej dzwonek odstrzelić. A przynajmniej trafić 9 razy na 10 strzałów.

ojojoj

2011-11-02, 09:26
kto ma psa niech uwaza bo niedlugo i do nich beda strzelac