18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

blm

zwierzak30 • 2021-02-01, 10:44

"Ruch Black Lives Matter został nominowany do Pokojowej Nagrody Nobla - poinformował w sobotę (30.01.2021r) autor zgłoszenia norweski parlamentarzysta Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy. W sobotę ruch BLM otrzymał szwedzką Nagrodę Olofa Palmego w dziedzinie praw człowieka."

Petter Eide z Socjalistycznej Partii Lewicy.

„Kiedy zastanawiałem się, jakie najważniejsze wydarzenia dotyczące pokoju i konfliktów na świecie miały miejsce w ostatnim roku, ruch Black Lives Matter przyszedł mi na myśl jako pierwszy”, tłumaczył Eide w rozmowie z Guardianem.


I co wy na to?
Można? Można? :mrgreen:
Źródełko.
https://noizz.pl/spoleczenstwo/black-lives-matter-z-nominacja-do-pokojowej-nagrody-nobla/vcmndm4

0_rafiks_0

2021-02-01, 15:53
Autor napisał/a:

To sytuacja, która pokazuje nam jak przebiegunowane zostały wartości. Dziś taka plująca na swój naród Tokarcuk otrzymuje literackiego nobla, wcześniej ten kretyn, nieuk i kanalia pokojową nagrodę, a teraz to. Świat jest tak popie**olony, że czym większym się jest zdemoralizowanym człowiekiem, tym większa chwała i uznanie.



Cala nadzieja w kalderze Yellowstone :D


Autor

2021-02-01, 16:03
0_rafiks_0,
Jak pie**olnie to i nam się oberwie ;)

0_rafiks_0

2021-02-01, 16:06
Autor napisał/a:

Jak pie**olnie to i nam się oberwie



Jak zawsze :D

Cz...........as

2021-02-01, 16:38
Srogie piguły tam biorą.

Rebeliant

2021-02-01, 16:56
0_rafiks_0 napisał/a:

Cala nadzieja w kalderze Yellowstone



Za daleko od NY i CA, a to tam trzeba wymordować niezliczone miliony lewaków.

Ghost39

2021-02-01, 20:13
Rebeliant napisał/a:

To tylko kolejny dowód, że to nic innego jak ludzkie ścierwo. Nagrody pokojowe otrzymują tylko i wyłącznie sk***iele. Nikt k***a nie dostał jej bo powinien. To zawsze jakaś sprzedajna k***a, ktoś kto wszczyna wojny, ktoś kto morduje ludzi, ktoś kto destabilizuje świat.
Od mniej więcej 1971, czyli od czasu jak Szwecja p rzeszła na komunizm i jest rządzona przez to pie**olone ścierwo, być nominowanym do tej nagrody jest gorsze w ch*j od nie bycia do niej nominowanym.



"Po wygaśnięciu klauzuli tajności Komitet Noblowski może ujawnić nazwiska osób nominowanych, które nie zostały wyróżnione Pokojową Nagrodą Nobla, wraz z danymi zgłaszającego i uzasadnieniem. Baza danych osób nominowanych jest dostępna na stronie internetowej Fundacji Nobla[4]. Trzy najczęściej poszukiwane nazwiska to Józef Stalin, Mahatma Gandhi oraz Adolf Hitler"

Tiaaa mów mi wiecej :D

Stalin i Hitler byli zgłoszeni :P

outsidethebox86

2021-02-01, 20:23
Przynajmniej teraz widać, że to nie żadna nagroda (to samo jest z Oscarami).

Zrobili rozp***uche na cały kraj i dostają"pokojową nagrodę Nobla"...

Boże czy Ty to widzisz?!?!?!?!

EdmundKemper

2021-02-01, 20:24
Czy ktoś może mi podać jeden racjonalny argument popierający to zgłoszenie?

lukaszjb

2021-02-01, 20:40
Musi przyjsc zaglada świata niech się zacznie wszystko od nowa... :-x

żmij

2021-02-01, 20:47
EdmundKemper napisał/a:

Czy ktoś może mi podać jeden racjonalny argument popierający to zgłoszenie?



Tak. Proszę, masz dwa, rzeczowe, jak na zgłaszających przystało:







:mrgreen:

Erqti

2021-02-01, 21:13
czekam aż to wszystko kiedyś jebnie. niemożliwe jest by człowiek genetycznie nie czuł potrzeby oczyszczenia. odezwą się w końcu instynkty i zgnilizna zostanie odcięta

Morda31

2021-02-01, 22:00
Floyd niech jeszcze dostanie pośmiertnie Oscara i na okładkę Times go dajcie Kur*a jego Mać

outsidethebox86

2021-02-01, 22:29
Morda31 napisał/a:

Floyd niech jeszcze dostanie pośmiertnie Oscara i na okładkę Times go dajcie Kur*a jego Mać



A później nakręcą o nim łzawy film i zrobią z niego męczennika i bohatera narodowego, będą nazywać jego imieniem szkoły, ulice i szpitale...

longfly

2021-02-01, 22:53
Rebeliant napisał/a:

To tylko kolejny dowód, że to nic innego jak ludzkie ścierwo. Nagrody pokojowe otrzymują tylko i wyłącznie sk***iele. Nikt k***a nie dostał jej bo powinien. To zawsze jakaś sprzedajna k***a, ktoś kto wszczyna wojny, ktoś kto morduje ludzi, ktoś kto destabilizuje świat.
Od mniej więcej 1971, czyli od czasu jak Szwecja p rzeszła na komunizm i jest rządzona przez to pie**olone ścierwo, być nominowanym do tej nagrody jest gorsze w ch*j od nie bycia do niej nominowanym.



ale wiesz ze kazdy kazdego moze nominowac? nawet menela z ulicy/
wiesz to?
czy kolejny raz w zyciu zrobiles z siebie durnia jakim jestes:)

I yak nie bulgocz bo wirtual kiedys z realem pomylisz i cie ktos naprostuje do pionu :) ))