18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bliźnięta

Ra...........og • 2010-12-28, 15:35
ale z różnymi rodzicami

_InVictus_

2010-12-29, 14:34
Miranda napisał/a:

Ech, Kirek, wtopa w ch*j z twoim jakże mądrym komentem, a 27 innych głąbów dało piwa, za coś, czego najwyraźniej nie rozumieją :/



Byś napisała ten komentarz pierwsza to bym Ci uwierzył, że jesteś jakże mądra. Lecz pewnie z tego co zauważyłaś kilkanaście osób pisze non stop to samo...
No i ch*j, że zj***łem, kogoś to obchodzi? A po za tym te dane są abstrakcyjne, wymyślone od tak ale i tak nikomu nie chciało się tego liczyć i sprawdzać to co napisałem...
Co do tematu to bliźniaki z dwoma ojcami rodzą się co 231dni więc 7 przypadków na świecie to ktoś się jebnął. (teraz dochodzi do tego, że nie każda matka robi badania na ojcostwo, i to jakie to bliźniaki, bo znowu jednojajowe i te inne rodzą się rzadziej bądz częściej, więc nikt nie przewidzi kiedy takie dzieci się urodzą)

Tyle w temacie. THE END

addz

2010-12-29, 16:07
Kirek, patrzac co piszesz zrozumialem po ch*j jest matematyka na maturze. Slyszales o czyms takim jak rachunek prawdopodobienstwa? jezeli mówia ze jest to jedna szansa na milion nie rozumiesz tego doslownie tylko za kazdym razem kiedy rodzi sie dziecko jest szansa jak jeden do miliona. Nie ze co milionowe dziecko, czy co milionowe narodziny blizniakow.
Zgodnie z twoim rozumieniem powinienem byc milionerem grajac na automatach bo tam szansa trafienia jest jak jeden do 1000 max., wiec po tym tysiecznym razie powinienem rozbic bank. łapiesz ?

Tomows

2010-12-29, 19:22
Kirek09 napisał/a:

W filmiku pie**olą, że zdarza się to raz na milion.
Czyli średnio co milionowe urodzenie to dzieci z dwoma ojcami.
W ciągu sekundy rodzi się 4 dzieci co daje że milionowe dziecko rodzi się co jakieś 6 dni.
W filmie powiedzieli też że takich przypadków jest 7 na świecie., więc o czym oni pie**olą?

A k***a na tym skończę bo już mi się nie chce



Raz na milion urodzeń, ale BLIŹNIAKÓW. A bliźniaki się nie rodzą się średnio co 4 sekundy. Chociaż i tak ta statystyka coś nie bangla.

dziczek91

2010-12-29, 22:05
ale z niej dz**ka -.-

_InVictus_

2010-12-29, 23:51
addz napisał/a:


Zgodnie z twoim rozumieniem powinienem byc milionerem grajac na automatach bo tam szansa trafienia jest jak jeden do 1000 max., wiec po tym tysiecznym razie powinienem rozbic bank. łapiesz ?



Film obejrzałem sporadycznie stąd te głupoty co napisałem :lol:
Ale za to można zauważyć, że i tak większość nie rozumie co i jak ;-)

arkadiu

2010-12-30, 15:23
Kirek09 napisał/a:

W filmiku pie**olą, że zdarza się to raz na milion.
Czyli średnio co milionowe urodzenie to dzieci z dwoma ojcami.
W ciągu sekundy rodzi się 4 dzieci co daje że milionowe dziecko rodzi się co jakieś 6 dni.
W filmie powiedzieli też że takich przypadków jest 7 na świecie., więc o czym oni pie**olą?

A k***a na tym skończę bo już mi się nie chce



Awatar to chyba Twoje zdjęcie. Raz na 4 sekundy może i dziecko sie rodzi, a nie bliźniaki. Z resztą, k***a, jak jedno dziecko może mieć dwóch ojców? :homer:


____
k***a, i jak zwykle ktoś mnie wyprzedził.

emilio

2011-01-02, 02:28
Wy naprawde malo myslicie! Tu nie chodzi o narodziny pojedynczych dzieci czy nawet blizniakow, lecz o to ze jest szansa 1 na 1 000000 ze matka spiac z 2 facetami zajdzie z oboma w ciaze jednoczesnie!

dQrw10nYk0k5

2011-01-02, 13:00
j***li ją na dwa baty ze zrzutem.
Szkoda, że jedno nie jest czarne :D

edge

2011-01-08, 15:45
Gurnabychypacha napisał/a:

Podczas II wojny światowej żył pewien lekarz, który na pewno zajął by się takimi dziećmi. Mengele lubił bliźnięta.



Szanowny Doktor Mengele żyje i udziela się na Sadistic'u.

@topic
k***a kolejny temat tym razem pełny ginekologów-położników od siedmiu boleści.