18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bliźniaczki

Dot • 2014-08-30, 00:54
macie tu nowinke od Energizera :spermshot:


jon81

2014-08-30, 00:58
Dlugo je glodzili?

Bansiarz

2014-08-30, 01:06
Rozmarzyłem się... O.O

~Vuko

2014-08-30, 01:07
jon81 napisał/a:

Dlugo je glodzili?


Żona tzn. Locha pyta? Nie, nie długo. Normalne jedzenie + kilka godzin ćwiczeń tygodniowo. Aczkolwiek Twojej żonie polecałbym więcej treningu, bo czasem nawet za trzecią falą w nią nikt nie wbija. Zapuściłeś ją, brachu :emo:

jon81

2014-08-30, 01:14
Vuko napisał/a:


Żona tzn. Locha pyta? Nie, nie długo. Normalne jedzenie + kilka godzin ćwiczeń tygodniowo. Aczkolwiek Twojej żonie polecałbym więcej treningu, bo czasem nawet za trzecią falą w nią nikt nie wbija. Zapuściłeś ją, brachu :emo:



Jak juz bedziesz dorosly i w zyciu juz sobie por*chasz cos wiecej niz swoja lape albo kawal boczku wcisniety w kaloryfer, to wroc i pogadamy o kobietach...
Kobieta wedle mojej oceny ma dupe i cycki... Tu mamy wyzylowane lachony w ktorych idzie obedrzec sobie wacka....

Parowozo257

2014-08-30, 01:18
@UP
On r*cha dziury w płocie, bo woli suche...boczku nie ruszy :D

Daedra

2014-08-30, 01:39
Nigdy nie rozumiałem fascynacji takimi filmikami.
Dwie dupy się o siebie ocierają, leci pseudo-nastrojowa muzyka, realizacja niby-artystyczna. Czemu to służy?
Jeżeli to reklama czegokolwiek, to znaczy że firma jedzie po najniższej linii - dobry produkt sam się obroni, ch*jowy produkt trzeba dokoksować cipskiem z klipu.

Masz problem z intymną sferą życia? Solucja poniżej.

Chce Ci się r*chać:
1. Jeżeli musisz szybko i bezboleśnie: Redtube.com
2. Jeżeli celujesz wyżej, ale bez ponoszenia odpowiedzialności cywilnej/etycznej/moralnej: idź do klubu, postaw rozwiązłej pannie parę "drinków" i zaproś ją do siebie (chyba, że będąc w wieku w którym chce Ci się r*chać, ale nie masz co, nadal mieszkasz z matką - patrz punkt 1.)
3. Bądź w stałym związku z kobietą którą kochasz i która zajebiście się rżnie*

* wymaga dojrzałości emocjonalnej i odpowiedzialności za drugą osobę na co dzień

Pozdrawiam z piekła.

Ra...........py

2014-08-30, 01:50
[up] ''Dwie dupy się o siebie ocierają'' już po tym zdaniu powinna Ci dygnąć lampa w głowie razem z antenką jeśli jesteś normalnym facetem a nie pie**olić smuty. I chciałbym jeszcze dodać że to jest 10000 razy lepsze od tego strzepywania gówna z dupy tzn srwerkingu