18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Błędy w Gwiezdnych Wojnach.

Kamil1988 • 2014-06-15, 21:01
Korzystając z uroków weekendu obejrzałem sobie dziś wszystkie 6 filmów z serii Gwiezdne Wojny i oto natrafiłem na dość ciekawą i obszerną video recenzję, która wytyka błędy twórcom gwiezdnych wojen.







Shephards

2014-06-16, 14:42
Bo ten film to nie są stricte "Błędy w filmie" tylko obszerna recenzja która również przedstawia te "błędy"

slannesh

2014-06-16, 14:43
17minuta mnie rozj***ła jak wszedł do piwnicy.

Prawdziwy sadol recenzent

Zihat1

2014-06-16, 14:46
Wyłączyłem po kilkudziesięciu sekundach i nie przez to, że koleś jest jakimś niedorobionym mułem który gada jak by miał zaraz zasnąć, ale że pie**oli zupełnie o czymś innym, a te niby błędy pewnie wplata w bezbarwną historię swego życia. Poza tym recenzje, opisy filmów, błędów w nich występujących itp. powinny być obiektywne. A ten tu pieprzy, że ci którym się podobało imperium kontratakuje są cacy, a reszta to idioci.
Gość sam jest idiotą wypowiadając w tym typie zdania.
Zresztą takie przymulone gadanie od razu kojarzy się z niedorozwojem umysłowym typowym dla jakiś wiejskich amerykańskich farmerów którzy jedynie co potrafią to wydoić krowę.

Osobiście uważam, że Mroczne widmo jest najlepszą częścią gwiezdnych wojen (nie twierdzę, że pozostałe są złe, wszystkie części są na wysokim poziomie) dlaczego akurat ta część ? Filmy typu gwiezdne wojny oglądam po to, aby zobaczyć ciekawą i logiczną fabułę, dobrą akcję, efekty specjalne i skomponowaną do tego dobrą muzykę. Wszystko to w 100 % można zobaczyć właśnie w tej części niemal przez cały film, a momenty typu wyścig Anakina, czy walka z Darth Maulem po prostu wymiatają.
W imperium kontratakuje w większości gadają, przez co akcji nie jest zbyt wiele, dialogi słabe, raczej oklepane, efekty specjalne w porównaniu do nowszych filmów tragiczne, choć wiadomo, że na tamte czasy były niesamowite. Jak by nie było fabuła i stylizacja jest głównym atutem sagi, dzięki czemu każdy z filmów ogląda się dobrze.

KrisCFC

2014-06-16, 15:08
Oglądam pierwszy filmik liczę na coś w stylu "w tym momencie było widać mikrofon..." itp... a tu jakiś gość pie**oli o protagoniście... :facepalm:

frytong

2014-06-16, 15:38
@Zihat1
Aż się zalogowałem, żeby dodać komentarz. Napisałeś, że Mroczne Widmo ma logiczną fabułę. Jeżeli dasz radę obejrzeć chociaż pierwszy filmik dowiesz się, że ta fabuła ni ch*ja ku*asa nie jest logiczna i ma wielkie dziury.

Oczywiście Ty masz swoje zdanie ja swoje, nowa trylogia nie dorasta do pięt starej.

Dziękuję i Pozdrawiam.



slannesh

2014-06-16, 15:59
@frytong


daruj sobie fanboja nie przekonasz:p

thewhitestar

2014-06-16, 17:05
Zajebisty materiał: rzeczowy, z jajem i wyczerpujący. Doskonale ukazujący np. jak bardzo Zihat1 pie**oli od rzeczy.

A co do narzekających na jego głos - no cóż, najwyraźniej wolicie ładne opakowanie zamiast dobrej treści. Dlatego właśnie te nowe gwiezdne wojny tak bardzo wam się podobają.

MadDave

2014-06-16, 18:22
@Zihat1 --ok***a pierwszy raz spotykam się z opinią że - mroczne widmo jest dobre! Jest to najbardziej krytykowana część z idiotyczną fabułą i totalnie ch*jowymi i pustymi postaciami - Jar Jar Binks stał się chyba ikoną czegoś tak beznadziejnego że budzi bardziej kwaśny grymaś zażenowania a nie rozrywki i humoru jakim miał pierwotnie być. Cała fabuła też jest z dupy, będąc na tym gównie w kinie przez pół filmu zastanawiałem się o co tutaj do ciężkiej k***y chodzi?! więc odpuściłem i patrzyłem tylko w efekty. Jak autor filmu zauważył z Lucasem stało się coś niedobrego na przestrzeni lat i po tych trzech ostatnich częściach gwiezdnych wojen - mroczne widmo, atak klonów i zemsta shitów coraz bardziej obawiam się kontaktu z najnowszą częścią.
No k***a serio nie wiadomo czego się spodziewać! albo będzie to infantylna bajeczka z cukierkowymi postaciami albo niespójny mix wszystkiego co do tej pory było w GW.

Nie jestem wielkim fanem GW może dlatego patrze jakoś bardziej obiektywnie na te filmy, wg mnie autor zrobił kawał dobrej roboty analizując to wszystko, eksperyment ze scharakteryzowaniem postaci z nowej i starej trylogii powinien mówić wszystko.

kacimierz

2014-06-16, 19:55
Czemu masz się obawiać nowych gwiezdnych wojen skoro lucas sprzedał cały ten biznes i nie jest już reżyserem?

ws...........33

2014-06-16, 20:26
@Grabarz1750 to nie zobaczyłeś związanej dz**ki w piwnicy

Treter

2014-06-16, 21:35
Pokochałam kolesia za rady dotyczące dz**ki w piwnicy i teksty o byłej żonie. Opowiada ciekawie i łopatologicznie. Pierwszy raz zdarzyło mi się obejrzeć recenzję trwającą tak wiele czasu i nie czekać przy tym na to, kiedy się skończy/ nie wyłączając jej. Mistrzostwo.

MadDave

2014-06-16, 22:45
Gdybym zobaczył te wstawki bez wiedzy że jest to element całego "szoł" byłbym święcie przekonany że to prawdziwe taśmy jakiegoś świra znęcającego się i mordującego dz**ki w piwnicy.
Motyw z Raidem mnie rozj***ł, dosłownie :-P

Hellski

2014-06-17, 09:16
Zleciało nie wiadomo kiedy. Dobry materiał, gość po prostu miażdży nowe filmy z serii. Większość z tego, co on wytyka, wkurzało i mnie, więc materiał zdecydowanie na plus

MrocznnyElfin

2014-06-17, 14:15
Czy tylko ja zauwarzyłem że koleś najazd nazistów na francję w 1940 nazwał "rewolucją francuską". GW widma śmierci nie oglądałem od 10 lat, a jako 11-latek, gówno w tego pamiętam więc się nie wypowiem o fabule ale ja koleś myli wydarzenia historyczne oddalone od siebie o prawie 200 lat to całe jego pie**olenie można potraktować tak samo. Kolejny który chce być gwiazdą YT hejtując co popadnie.

De...........tt

2014-06-17, 17:00
Cytat:

Czy tylko ja zauwarzyłem że koleś najazd nazistów na francję w 1940 nazwał "rewolucją francuską".


Cytat:

ale ja koleś myli wydarzenia historyczne oddalone od siebie o prawie 200 lat to całe jego pie**olenie można potraktować tak samo


Bo to był k***a żart przemądrzała pało. Powtórzony dwa albo trzy razy. A potem było dodane "idźcie się w końcu porządnie nauczyć historii".
A ja myślałem, że tu inteligentni ludzie wchodzą :homer:
Jak dla mnie to Ty chciałeś właśnie zostać gwiazdą hejtując co popadnie, tamtego gościa chociaż stać na inteligentne wnioski.


Jak byłem gnojem, to oglądałem, dlatego materiały bardzo mi się podobają. Humorystyczne wstawki (jeśli się je oczywiście k***a zrozumie) rozwalają. Jak teraz wspominam, to nie skupiałem się na fabule, bo jej nie rozumiałem. Zrozumiałem właśnie, że jej nie rozumiałem bo była zj***na, a nie zawiła.