18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Blaxit

Belweder • 2020-06-19, 23:00
Minister turystyki Ghany zarzuciła pomysłem powrotu swoich uciemiężonych ludzi z powrotem do Afryki. Jak widać na filmiku ruch zaczyna chwytać wiatr w żagle, mając już swoją nazwę "Blaxit". Kenia jest kolejnym afrykańskim krajem przygotowanym na migracyjny boom... :amused:

gizmo997

2020-06-19, 23:42
Nawet jeśli trzeba będzie się dorzucę ,żeby to całe towarzystwo z Europy wróciło do domów. :)

n3grom

2020-06-19, 23:44
Black Lives go home :lol:

roman970227

2020-06-19, 23:48
Kurła dawać robimy zrzutkę na Siepomaga. Trzeba wspomóc tak wspaniałego ministra

żmij

2020-06-19, 23:52


I like sugar and I like tea,
But I dont like Niggers;
No siree.
There are two lone things thatll make me puke,
Thats a hog eating slop and a big black spook.

And you know it, cause I show it.
Like a barn yard rooster I crow it!

And the NAACP
Would sure like to get a hold of nigger haten me.

Roses are red and violets are blue,
And niggers are black.
You know thats true.
But they dont mind, cause What the heck?!
You gotta be black to get a welfare check!

And Im broke.
No joke.
I dont gotta nickel for a coke.
And I aint black you see,
So Uncle Sam wont help
Poor Nigger haten me.

Jigga boo, jigga boo, where are you?
I was here in a wood pile watching you!
Jigga boo, jigga boo come out
I scared of the white man way down south!

You know it

Cause I show it
Stick you black head out and Ill blow it!

And the NAACP
Cant keep you away from little ol nigger haten me!

Mirror, mirror on the wall
Who is the blackest of them all?

A man named King
And there aint no doubt
That hes causing lotsa trouble with his baboon mouth!

Roo it, hes a do it
Hes caused by the trouble hes brewing
And the NAACP
Cant win if the white man stick
With nigger haten me!

Hey, Mr. President, what do you say?
When are we whites gonna have our day?
The niggers had theirs such a long, long time.
And its the white mans time that I had mine!

You know it,
Cause I show it!
Stick you black head out and Ill blow it!

And the NAACP
Cant win if the white man stick with
Nigger haten me(x5)!

swampman

2020-06-20, 02:17
moim zdaniem tu wkradl sie potezny blad logiczny. ich nie trzeba zaprszac do afryki tylko wypie**olic z ameryki. za te akcje co odwalaja nalezy im sie to jak chlopu ziemia

pi...........ta

2020-06-20, 03:59
USA bez 40 mln murzynów zaoszczędziłoby gro swojego PKB które jest rozpie**alane na socjal dla tych pasożytów. Pomysł na plus, tylko wiadomo że niewykonalny pokojowo...

Friko

2020-06-20, 04:01
Haha, już widzę jak murzyny tam lecą, wbrew pozorom oni nie są tacy gupcy. Gdzie im się lepiej będzie sklepy okradalo, gdzie dostaną zasiłki gdzie pobiją białych bez większego echa jak nie w U S i A czy innym multikulti państwie? To biali przestają myśleć i zamiast stłumić te akcje w zarodku to pozwalają sobie wejść na głowę, bo się boją, że nazwą ich "rasistami". Mam wrażenie, że w tych krajach to teraz gorzej być rasistą niż pedofilem.

darayavahus

2020-06-20, 06:18
HAHA, już to widze, jak roszczeniowe czar-nu-chy wrqacają do natury żreć komary ze smalcem i pić wodę z kałuży.

mianas

2020-06-20, 08:18
Friko napisał/a:

Haha, już widzę jak murzyny tam lecą, wbrew pozorom oni nie są tacy gupcy. Gdzie im się lepiej będzie sklepy okradalo, gdzie dostaną zasiłki gdzie pobiją białych bez większego echa jak nie w U S i A czy innym multikulti państwie? To biali przestają myśleć i zamiast stłumić te akcje w zarodku to pozwalają sobie wejść na głowę, bo się boją, że nazwą ich "rasistami". Mam wrażenie, że w tych krajach to teraz gorzej być rasistą niż pedofilem.



Rafał jest przeciwny 6 -10 tyś to nie problem ...

Plastykpl

2020-06-20, 09:21
Go go, idi idi, sp***alać i to już.

Tr...........ty

2020-06-20, 09:50
Belweder napisał/a:

Minister turystyki Ghany zarzuciła pomysłem powrotu swoich uciemiężonych ludzi z powrotem do Afryki. Jak widać na filmiku ruch zaczyna chwytać wiatr w żagle, mając już swoją nazwę "Blaxit". Kenia jest kolejnym afrykańskim krajem przygotowanym na migracyjny boom



Te kraje są za biedne i wszyscy czarni wiedzą, że nie dostaną tam tak bogatego socjalu jak od ludzi w UE czy USA

Belweder

2020-06-20, 09:58
TranzystorWyklęty napisał/a:

Te kraje są za biedne i wszyscy czarni wiedzą, że nie dostaną tam tak bogatego socjalu jak od ludzi w UE czy USA



Nie musisz mi tego mówić, ja o tym wiem i bawi mnie to niezmiernie, że ktokolwiek w Afryce wpadł na taki pomysł. Dlatego też odpowiednia emotikonka w opisie tematu :-D

Kepeszek

2020-06-20, 12:23
Ta, w krajach afrykanskich i potrzebuja bo nie ma ludzi do roboty. Ale małpy wiedza co jest 5 i nie poleca przeciez pracować....