18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

#BlackLivesMatter

~Velture • 2017-11-02, 06:58
Jednak to prawda co mówią, że można murzyna zabrać z Afryki ale Afryki z murzyna się nigdy nie zabierze...

:kupa: ale jakby to jemu coś zepsuć to pewnie całe stado dindu nuffinów by zaraz się zleciało aby zatłuc na śmierć :kupa:


Pigwaranek

2017-11-02, 19:10
@sezamkowy Przez takich ludzi jak Ty wlasnie czasem wstyd byc Polakiem. Przez takich ludzi jak Ty nie szanuje nas wiele narodow. Ironia Twojego nastawienia jest to, ze plujesz jadem po nacji, ktorej najgorsza ceche sam reprezentujesz swoimi komentarzami.

sezamkowyRozpierdol

2017-11-02, 19:17
@Pigwaranek

To ocenią normalni, zdrowi na umyśle ludzie, a nie jakieś lewackie socjalistyczne barany, nacjozjeby, narodowi polscy idioci, lewaccy socjaliści z pisu jak ty ;-)

Mors_Nigra

2017-11-02, 20:50
@Pigwaranek przez takich ludzi jak on? Czyli tych którzy trzeźwo patrzą na rzeczywistość? Może zamiast pie**olić trzy po trzy wymienił byś, co się nie zgadza w jego poście?

Jorgen88

2017-11-02, 21:25
sezamkowyRozpie**ol, nice bait....ale i tak ch*j ci w oczy i patyk w dupe za trololololololololololololololololo

Mors_Nigra

2017-11-02, 22:54
@Jorgen88 ja wiem, że on czasem trolluje, ostatnio raczej częściej niż rzadziej, ale to co napisał tutaj to fakty.

elfis

2017-11-02, 23:10
o k***a, jak sezamek i tb piszą
to ja sp***alam z tego tematu
nie lubię pedalstwa i lewactwa

lewaki czyli żydo-cebulaki
z rosji piszące

TB303

2017-11-03, 14:20
elfis napisał/a:

o k***a, jak sezamek i tb piszą
to ja sp***alam z tego tematu
nie lubię pedalstwa i lewactwa


Prawda boli, co nie? :kawa:

A z lewactwem mam tyle wspólnego, co feministki z inteligencją.

elfis

2017-11-03, 18:37
TB303 napisał/a:


Prawda boli, co nie? :kawa:

A z lewactwem mam tyle wspólnego, co feministki z inteligencją.


piszesz że nie jesteś lewakiem, jak urban który nie przyznaje się do bycia żydem

TB303

2017-11-03, 19:42
elfis napisał/a:


piszesz że nie jesteś lewakiem, jak urban który nie przyznaje się do bycia żydem


No tak, zapomniałem spojrzeć na nick :amused:

elfis

2017-11-03, 20:16
TB303 napisał/a:


No tak, zapomniałem spojrzeć na nick :amused:


więc klęknij i ssij ku*asa rodzynka
i masz 2,5 żł za mój wpis

a poważnie
wyślij mi na jakie konto mam przelać
100 zł czyli tyle co kosztuje dz**ka
aby dalej móc się śmiać z twoich wpisów
naprawdę zrobię przelew

TB303

2017-11-03, 20:16
elfis napisał/a:


więc klęknij i ssij ku*asa rodzynka
i masz 2,5 żł za mój wpis


Hehe, dzięki, łap piwo :amused:

Belweder

2017-11-03, 22:02
Patrząc na zachowanie innych ludzi czyli brak jakiegokolwiek zwracania uwagi na nygersa wnioskuję, że tak jest u nich na poziomie dziennym... smutne, że w cywilizowanych miastach odpie**alają się takie rzeczy. Jakby mu dać dolara to taki zrobi wszystko, bo iloraz go raczej nie ogranicza w robieniu poj***nych rzeczy. I jeszcze dostanie mieszkanie,wyżywienie a i polkom zaimponuje, towarzyski chłopak... :amused: