18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Black Friday w Brazylii

phrontch • 2019-11-29, 09:33
Takiej promocji jeszcze nie było, teraz jedyne R$ 39.90




mazga50

2019-11-29, 20:56
Ktoś za te reklamy w TV, radio i internecie musi przecież zapłacić...

unjust999

2019-11-29, 22:30
~Velturałkę napisał/a:

Teraz u nich black friday i 519zł za ten dysk.
A tutaj paragon za ten sam dysk jaki u nich kupiłem ponad 2 mc temu bez żadnej promocji w sklepie stacjonarnym:
Chyba nic więcej nie muszę dodawać.



Przecież nie cały asortyment jest w promocji a ten dysk jest w normalnej cenie. Przez dwa miesiące cena się po prostu zmieniła także nie oczerniaj. Akurat ta sieć chyba najmniejsze wałki robi na promocjach, zobacz sobie dzisiaj ceny konsol.


Wiewór napisał/a:

Kupujesz w euroagd? Widzę, że lubisz życie na krawędzi
Oni nie uznają, żadnych gwarancji, rękojmi. Odrzucają wszystkie reklamacje. Jak coś od nich się zjebie to albo sąd albo śmietnik. Innej opcji nie ma.
*Przecież nic nie piszą, że dysk niby taniej na blak frajdej.



Osobiście jeszcze nie miałem problemu z gwarancją. Ba, zdarzało mi się nawet zwrócić towar jeśli na drugi dzień weszła jakaś fajna promocja i kupić jeszcze raz o wiele taniej.

bodzio667

2019-11-30, 00:05
Jak to dobrze kupować po prostu wtedy, gdy trzeba.

~Velture

2019-11-30, 02:20
unjust999 napisał/a:

Przecież nie cały asortyment jest w promocji a ten dysk jest w normalnej cenie. Przez dwa miesiące cena się po prostu zmieniła także nie oczerniaj. Akurat ta sieć chyba najmniejsze wałki robi na promocjach, zobacz sobie dzisiaj ceny konsol.


I patrz teraz. Cena 499zł w promocji. Zmieniła się kilka godzin temu na stronie.
Tak właśnie się szuka jelenia. Podwyższyli na jakiś czas aby obniżyć do pierwotnej ceny i nazwać to promocją.