18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Björk vs reporterka

Mattias1 • 2010-03-24, 21:38
Niektóre gwiazdeczki lubią lansować się na ulicach ze swoimi pieskami od D&G , Björk natomiast dla odrobiny lansu i baunsu woli epicko przy***ić reporterce ;)




1:0
a może po prostu nie spodobało się jej w Bangkoku ?

:loldev:

Janus92

2010-03-25, 13:34
Nie masz się czego doczepić, tylko małego błędu?

sensi

2010-03-25, 13:35
nie chcę się czepiać tego większego, by cię za mocno nie ośmieszyć.

Mattias1

2010-03-25, 13:35
Janus92 napisał/a:


Mógłbym wpisać w google, tak jak napisałaś, ale skąd pewność, że o tą Bjork chodzi w tym temacie?



hm. biorąc pod uwagę konstrukcję islandzkich nazwisk i fakt że żyje tam mniej niż 130 tys kobiet ciężko będzie znaleźć inną Bjork w googlach.

nie koniecznie o wiek biologiczny mi tu ogło chodzić , choć pod tym względem jest między nami ( sugerując się nickiem ) co najmniej 3 lata różnicy, a w poziomie rozeznania w świecie popkultury przerastam Cię zatem o milion lat świetlnych ^^

Janus92

2010-03-25, 13:40
Mattias1 napisał/a:



hm. biorąc pod uwagę konstrukcję islandzkich nazwisk i fakt że żyje tam mniej niż 130 tys kobiet ciężko będzie znaleźć inną Bjork w googlach.

nie koniecznie o wiek biologiczny mi tu ogło chodzić , choć pod tym względem jest między nami ( sugerując się nickiem ) co najmniej 3 lata różnicy, a w poziomie rozeznania w świecie popkultury przerastam Cię zatem o milion lat świetlnych ^^



Ehh, dlaczego sądzisz, że liczba w nicku, to rok urodzenia? Sorry, ale świat popkultury to nie mój świat. Nie znam babki, nie obraziłem jej nigdzie, grzecznie spytałem, kim ona jest.

Btw, co to jest "poziom rozeznania w świecie popkultury"? :ok:

RocknRolla

2010-03-25, 13:43
po prostu wie co z nimi zrobić x)

Mattias1

2010-03-25, 13:50
Janus92 napisał/a:



Btw, co to jest "poziom rozeznania w świecie popkultury"? :ok:



to o czym twoje pojęcie wypada bardzo blado :)
[bez odbioru]!

Janus92

2010-03-25, 13:52
sensymiliana napisał/a:

nie chcę się czepiać tego większego, by cię za mocno nie ośmieszyć.



Ośmiesz mnie i przyczep się większego.
Mattias1 napisał/a:

to o czym twoje pojęcie wypada bardzo blado :) !

Być może, każdy jest w czym innym dobry, ale w googlach nic na ten temat nie znalazłem :-(

Mattias1

2010-03-25, 13:59
Janus92 napisał/a:


ale w googlach nic na ten temat nie znalazłem :-(




stary - spi****j z tych Chin póki jeszcze granic Wam tam nie ocenzurują ^^


:samoboj:

Rh...........ox

2010-03-25, 14:05
Mattias1 napisał/a:

a w poziomie rozeznania w świecie popkultury przerastam Cię zatem o milion lat świetlnych ^^



Fajnie że możesz być z czegoś dumny.

chujens

2010-03-25, 14:09
matias, co ty pie**olisz?
kogo na codzien poza jej fanami obchodzi bjork? a jak ktoś jakieś gaby kulki nie zna to też jest c**a? no i do k***y co to jest 'poziom rozeznania w swiecie popkultury'? innej muzyki nie ma?

Mattias1

2010-03-25, 14:26
jasne że jest , jasne że słucham ( i nie będę cipą , bo znam gabę kulkę ) ale Bjork akurat zasłynęła i zamieszała trochę w świecie , bo nawet pytając się mojej matki czy babki kim jest bjork to powiedzą że to ta pie**olnięta babka o skośnych oczach ^^
w latach 90 było o niej na prawdę głośno .. wszędzie .

matx

2010-03-25, 16:53
wiadomo, rozeznanie w roznych tematach w tym w muzyce nei jest potrzebne, "przeciez ja slucham x". no mozliwe, ale potem jak przychodzi rozmowa na jakis temat to taka soboa ,ktora nie potrzebowala rozeznania, albo nie bedzie sie umiala wypowiedziec bo nie ma zielonego pojecia o temacie albo z siebie zrobi idiote.

~Conscribo

2010-03-25, 18:27
ta, teraz jeszcze niech każdy zacznie używać słowa "epicko" i już wogóle wszyscy będą szczęśliwi.. zwłaszcza że widać mało kto wie wogóle co to słowo znaczy.

marna

2010-03-25, 19:04
kurcze, a ja śpię w koszulce z jej podobizną i się dziwię, że głupoty mi do głowy przychodzą we śnie :->