18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

BJJB - 1# trening z mistrzem

IwanMT • 2013-01-30, 16:16

Lubie tego typa, dzięki niemu może tłuste dupy siedzące przy kompie coś z sobą zrobią i na przykład zaczną pakować.

Wdr

2013-01-30, 23:04
larousse91 a masz jakieś pojęcie o tym że mówisz że głupoty piszemy?

willoo

2013-01-30, 23:30
w sumie to nie chciało mi się czytać wszystkich komciów bo widzę że się dwóch koksów wykłóca co się powinno robić na siłce jak i w ogole... Ale śmiem zauważyć że ten cały AdBuster nie wygląda wcale tak herlawo, a hantelki 7.5kg robią mu dosyć duży problem przy rozpiętkach. Ja chodze na siłownie od 2 miesięcy i nie mam większych problemów przy tym ćwiczeniu z takim ciężarem - chociaż wyglądam 3x gorzej od gościa...

IwanMT

2013-01-30, 23:31
Nie głupoty tylko prawda. Fakt jest taki, że w Polsce jest, że ludzie lubią sobie popisać głupoty, bo twierdzą że Bóg wie co wiedzą.
Normalnie na forach trzeba się doszukiwać samemu wiadomości i to na prawdę jest czasochłonne. Żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego trzeba przegrzebać od groma internetu także jeśli Cię to interesuję chociaż troszkę to się ciesz, że masz taki filmik, że Wdr tutaj piszę i doradza, a jeśli nie to nie komentuj.

Wdr

2013-01-30, 23:44
willoo spoko spoko zobaczysz jak wyjebie Ci klate przy 20kg na ciężarek ale lepiej jest robić na początku na maszynie piętki lepiej wchodzą jeśli nie masz dobrej techniki+nie wiesz jak to robić to raczej jest to bezcelowe...jak robisz na maszynie to łapy masz mieć prosto najlepiej kąt 90stopni a i tak najlepiej jest nie siedzieć a stać twarzą do maszyny i robić tak jak byś chciał pacnąć muchę lepiej wchodzi

tak na marginesie nie uważam się za koksa chodzę już tyle czasu na siłkę że swoje widziałem widziałem jak kolesie chodzą po 2-3miechy nie mają efektów i pakują w dupsko koksy i puchną jak parówki widziałem kozaków co targali na barki na maszynie po 150kg i jedynym efektem było wyj***nie stawów i trwałe kalectwo ważne w ćwiczeniach jest postawić sobie cel co chce osiągnąć i nie patrzeniem się na innych że ktoś na tym samym ćwiczeniu wytargał wch*j więcej siła przychodzi z czasem a nie z odżywkami czy koksem

yeay

2013-01-30, 23:45
Najlepszy trening to taczka z piachem i zapie**alaj na koniec działki

Wdr

2013-01-30, 23:47
yeay no tak ale łatwo wypie**olisz sobie stawy czy coś najlepsze są ćwiczenia gdzie używasz całego ciała spinasz się cały ja podziwiam pływaków mają tak wyj***ne motyle i bary że miodzio chociaż mam motyle ale nie tak duże

IwanMT

2013-01-30, 23:58
Dla mnie kozakami są gimnastycy...to jest coś niemożliwego. Jednak sport sam w sobie jest tak kontuzjogenny...a chętnie bym spróbował swoich sił.
Niestety jak się widzi tyle wypadków na sadolu to się nawet próbować nie chce :D

Willoo co do Twojego treningu, być może robisz to gorzej technicznie niż Adbuster na tym filmiku. Widzisz, tam małe detale decydują i samemu jest ciężko to wychwycić.

Wdr

2013-01-31, 00:15
jak już mówiłem zamiast brać coś co z ledwością dajemy rady wycisnąć lepiej 5-10kg mniej a zrobić to dokładnie i dobrze w ćwiczeniach nie chodzi tak do końca o ciężar a o technikę! kiedyś na siłkę przychodził gość wszyscy z niego ryli że brał małe ciężary gościu spokojnie ćwiczył poprawnie dobra technika czasem coś podpowiedziałem doradziłem stopniowo zwiększał ciężary po jakiś 5-7 miechach gościu brał więcej niż Ci co się z niego śmiali a sami ćwiczyli tymi samymi ciężarami którymi machali 7 miechów temu! jak masz dobrą technikę to możesz więcej a jak masz parcie na ciężary zrobisz sobie tylko krzywdę

Pastor69

2013-01-31, 03:46
Taki materiał jest mi potrzebny. Piwko :D

KoTu

2013-01-31, 05:01
Prawdą jest, że najtrudniejszym elementem siłowni jest przekonanie własnego ciała, że ma coś robić nie naturalnie. Ciało człowieka ma w swojej naturze ułatwianie sobie pracy i spalanie jak najmniejszej ilości kalorii i to jest wyzwanie na siłce.
Wiele razy widziałem "koksów" co brali duże ciężary bo to fajnie wygląda i machali nimi a właściwie one machały nimi.
Trzeba robić swoje i nie poddawać się presji i ocenie otoczenia. W moim przypadku jest to problem bo jestem naturalnie duży i masywny bardzo skompresowany przez co od razu jest wrażenie że będę targał jakieś kosmiczne obciążenia. Introwertyzm też nie pomaga...

sidian

2013-01-31, 09:25
@Wdr: Całą dyskusję na temat tego, co lepiej z czym ćwiczyć uważam za lekko pozbawioną sensu. Dlatego istnieje instytucja osobistego trenera, że dla każdego optymalny może być zupełnie różny trening.

Ja przykładowo nigdy nie ćwiczę trzech partii mięśni, bo nie czuję się na siłach po dwóch partiach. Bliżej mi do rzygania niż dalszego treningu. Niektórzy spokojnie dają radę.

Nigdy nie łączę klatki z tricepsem, bo bym go porządnie nie zrobił. Tak samo pleców z bicepsem. Nie robię treningu na brzuch, tylko ćwiczę brzuch na koniec każdego treningu.

Są u nas w siłowni goście, którzy luzem robią po trzy partie albo i tacy, którzy robią po jednej, spędzając nad nią dobre półtorej godziny. Są kolesie, którzy ostro cisną w górę z ciężarem i tacy, którzy od lat ćwiczą z takim samym. Jedni i drudzy mają efekty. Wśród jednych i drugich są też tacy, którzy efektów nie mają.

Ja na początku treningu sądziłem, że wejdę sobie w net, znajdę sobie trening i będę ćwiczył według niego. Niestety... gówno prawda. Aczkolwiek każdemu nowemu polecam takie rozwiązanie, bo da solidne podstawy do wypracowania sobie własnego treningu. A brutalna prawda jest moim zdaniem taka: musisz wiedzieć, co ćwiczysz i to, co ćwiczysz musi k***a boleć. Jeśli masz ryj wyżej niż podłoga po skończonej serii, to robisz to źle. Jeśli jesteś w stanie się przebrać po treningu bez jęczenia, to robisz to źle. Jeśli następnego dnia i kolejnego dnia nie czujesz mięśni, które ćwiczyłeś, to robisz to źle. Po "jakimś czasie" (co najmniej kilku miesiącach, w zależności od tego, jak szybko się budujesz) warto sobie od czasu do czasu walnąć kilka zdjęć i przyjrzeć się, czy jakaś grupa nie zostaje w tyle i jeśli tak, to zmodyfikować trening. I tyle ;) .

Wiochmen

2013-01-31, 15:37
ogolni chlopcy w wieku 16-20 lat sa zafascynowani silownia ,nie kazdy moze cwiczyl ale kazdy WIE o co chodzi i kogo nie zapytasz to mistrz treingow,dlatego ja pie**ole i nie siedze na forach o silowni bo dla mnie to nie ma sensu owszem znajda sie goscie ogarnieci ale tez i tacy co silownie widzili tylko na obrazkach

wiec jak nie widze u kogos efektow a pie**oli mi o cwiczeniach do moze sp***alac...

IwanMT

2013-01-31, 18:09
@Wiochmen siłownią siłownią, bez diety można coś zrobić, ale będzie to marne...Multum osób twierdzi, że jeśli będą mieli super plan, będą jeść kreatyne i zalewać białkiem to urosną. Fakt jest taki, że po czymś takim można 'przytyrać' ale cykl kreatynowy nie może trwać stale i gdy tylko odstawią kreatynę to wracają do punktu wyjścia :)
Nagle to ich demotywuje i odechciewa się treningu. DIETA k***A!

ojojoj

2013-02-02, 09:38
pakuje pakuje a efektow nie widac

IwanMT

2013-02-02, 20:42
Pakowanie bez diety, tak to jest.