18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biznesmenka Anetka

sens_ • 2022-11-23, 21:15
Sosnowiec...Anetka wraz ze swoja rodzinką wynajmowała i nie płaciła za chałupę za 3 lata...ale przyszła Kryska na Matyska.


Keritt

2022-11-23, 21:20
Ludzkie śmieci

ClemenMurray

2022-11-23, 21:27
Zastanawiałem się wczoraj czy nie wrzucić. Oczywiście w Polsce jak w lesie nawet w kwestii prawa wynajmu i to wynajmujący ma dupochron niezależnie czy płaci i czy dba o mieszkanie. Te k***y żyły tam jak menele przez 3 lata nie płacąc i musiał pojawić się dopiero ktoś z jajami jak ten exmiter by karaluchy wygonić.

dżonyłojlker

2022-11-23, 21:35
ClemenMurray napisał/a:

Zastanawiałem się wczoraj czy nie wrzucić. Oczywiście w Polsce jak w lesie nawet w kwestii prawa wynajmu i to wynajmujący ma dupochron niezależnie czy płaci i czy dba o mieszkanie. Te k***y żyły tam jak menele przez 3 lata nie płacąc i musiał pojawić się dopiero ktoś z jajami jak ten exmiter by karaluchy wygonić.



Kiedyś myślałem, żeby kupić mieszkanie w kurniku i wynajmować, ale się zastanowiłem i stwierdziłem, że jednak nie, bo bym poszedł do więzienia.

Sawix

2022-11-23, 21:42
Ciekawe który z tych robaków używał sztucznego ch*ja ?

Trolik1

2022-11-23, 21:44
Kolega miał problemy z takimi śmieciami. Kupił skrzynkę wódki dla syna z kolegami, żeby sobie tam" grzeczną" imprezkę urządzili ( duży, wydziarany chłopak) i patofamilia uciekła w ciągu jednego dnia. ;)

Majomir

2022-11-23, 21:44
Pamiętajcie sadole wynająć tak ale poprzez notariusza

~Angel

2022-11-23, 21:47
Majomir napisał/a:

Pamiętajcie sadole wynająć tak ale poprzez notariusza


Dokładnie - ze wskazaniem notarialnie lokalu do którego najemca sp***ala w przypadku rozwiązania umowy z winy najemcy lub wypowiedzenia najmu zgodnie z umową przez wynajmującego.

ClemenMurray

2022-11-23, 21:54
Trolik1 napisał/a:

Kolega miał problemy z takimi śmieciami. Kupił skrzynkę wódki dla syna z kolegami, żeby sobie tam" grzeczną" imprezkę urządzili ( duży, wydziarany chłopak) i patofamilia uciekła w ciągu jednego dnia.



Jak czytałem to można zrobić też tak, że zgłaszasz chęć remontu lokalu. Wpie**ala się tam ekipa remontowa, demontuje okna i tyle by było z ich pracy. Gdyby śmiecie chciały zgłosić to do urzędu i dostałbyś wezwanie to tłumaczysz się nagłymi innymi wydatkami i brakiem funduszy na dalsze prace. Albo dogadujesz się z hydraulikiem lub elektrykiem, wystawiają Ci kwit o awarii i zagrożeniu przebiciem, zalaniem etc. i pozbawiasz ich mediów. Ogólnie to osobiście gdybym miał taką sytuację to bym chyba k***y do lasu wywiózł i zakopał za takie sk***ysyństwo.

mygyry

2022-11-23, 22:13
Prawo powinno zezwalać na połamanie nóg po 3 miesiąc nie płacenia czynszu z oczywistym wypie**oleniem na zbity pysk tego samego dnia

unpleasant

2022-11-23, 22:51
jacy dobrzy ludzie. Nakrętki zbierali od butelek plastikowych dla chorych dzieci.

miedzianek

2022-11-23, 22:54
wystarczy wynajac pokoj a nie cale mieszkanie. W razie w mozesz sie wprowadzic i nie ma 'naruszenia miru', a wynajmujacy szybciutko sie zwina

ale tak swoja droga nie rozumiem, jak to jest wynajmowac i zyc w takim syfie?

NosaczPL

2022-11-23, 22:57
jak bym komuś wynajął mieszkanie i by mi nie płacili to bym wszedł do swego domu zapasowymi kluczami zawsze takowe posiadam. I za chabety bym chwycił i nara ! mogli by dzwonić. Gdzie chcą ! z bydłem bym się nie pieścił.

mygyry napisał/a:

Prawo powinno zezwalać na połamanie nóg po 3 miesiąc nie płacenia czynszu z oczywistym wypie**oleniem na zbity pysk tego samego dnia



w takiej sytuacji w piździe mam prawo .Bo to jest moje ! a nie ich za chabety wypad !

Kamiknf

2022-11-23, 23:06
Jebac takich ludzi. Wpada ktos z ekipą i tyle. Wypie**olić na zbyty pysk, innego wyjścia nie widzę.

kothletino

2022-11-23, 23:08
miedzianek napisał/a:

wystarczy wynajac pokoj a nie cale mieszkanie. W razie w mozesz sie wprowadzic i nie ma 'naruszenia miru...



Pokój zostawiasz sobie jako furtkę "Wejścia". ;-)