18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biznesmen

hierek18 • 2013-11-24, 18:49
Pewien nowobogacki biznesmen z Pruszkowa zafundował sobie wymarzony rejs jachtem wokół Afryki. Niestety, straszliwa burza zatopiła łajbę a nasz bohater wylądował samotnie na całkowicie bezludnej wyspie, bez żadnych środków do przetrwania. Jedyną rzeczą, którą udało mu się uratować był wypchany dolarami portfel (to taki odruch, aby łapać to, co się najbardziej kocha). Minęło kilka dni. Facet już prawie umiera z głodu, gdy nagle do brzegu wyspy dobija łódź pełna Pigmejów. Tubylcy zaczynają wyjmować z niej całą masę jedzenia (najwyraźniej przyjechali na jakąś imprezkę). Gdy zaczęły się jakieś rytualne tańce gość nie wytrzymał i wyszedł z ukrycia. Stanął przed wodzem i poprosił o jedzenie.
- Dobra blada twarzo – odpowiedział wódz – ale u nas obowiązuje zasada „nic za darmo”. Żarcie możesz dostać tylko, jeżeli za nie zapłacisz dolarami, zjesz całą beczkę soli lub dasz dupy mnie i wszystkim moim towarzyszom.
- Ok – odpowiedział biznesmen – zjem sól.
Postawiono przed nim beczkę z solą, w rękę włożono łyżkę z kości nosorożca i facet zaczął jeść. Zjadł dwie trzecie i zrozumiał, że nie da rady.
- Więcej nie mogę - wyszeptał spierzchniętymi ustami – r*chajcie mnie.
Czarnoskórzy ustawili się karnie w kolejce. Zaczął wódz. Po dwudziestym analnym akcie z oczu biznesmena popłynęły łzy, a z gardła wydostał się jęk:
- Już ku*wa nie wytrzymam, bierzcie pieniądze.

ph...........el

2013-11-24, 20:23
Jak się cofa pomyłkowo wystawione piwo?

FrasQs

2013-11-24, 20:57
@Up Tak samo jak cofa sie pomyłkowo zrobione dzieci, twoja mama też chciałaby to wiedzieć.

BrunerOvned

2013-11-24, 21:01
FrasQs napisał/a:

@Up Tak samo jak cofa sie pomyłkowo zrobione dzieci, twoja mama też chciałaby to wiedzieć.


Aleś mu pocisnął! Jak ty odważny zza tej klawiatury! :kupa:

petru23

2013-11-24, 22:59
to jakiś gruziński toast?

pakicito

2013-11-25, 00:01
to kawał nie o biznesmenie a o żydzie

cudny30

2013-11-25, 00:08
Uczcie się dzieci - chytry traci dwa razy, a w tym wypadku nawet trzy.

santaxl

2013-11-25, 00:08
to jakieś legendy z sosnowca?

Huger

2013-11-25, 00:09
Ale ch*jowe :/

MrOmnibus

2013-11-25, 01:46
Ten "dowcip" powinien zaczynać się od słów :

" ,Pewien żyd' [...] nie dostał jedzenia mimo dania dupy, a dolary zostały mu zabrane siłą.. Po wielu dniach męczarni, niedożywienia, odwodnienia i krwawienia odbytu, w końcu umarł, a sępy zrobiły sobie ucztę"

i tak skończyć.




:amused:

b1z

2013-11-25, 10:28
hierek18 napisał/a:

Pewien nowobogacki biznesmen z Pruszkowa


byłych członków gangu pruszkowskiego tak sie teraz nazywa? :amused: