18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Biznesman też człowiek

płk_opos • 2013-08-19, 20:06
Idę sobie kiedyś na pociąg i przed samym wejściem na halę dworcową widzę cygańskie żebrające dzieciaki. Trójka ich była chyba. Chodzą z kubkami po ludziach i o pieniądze proszą. Wzdłuż chodnika w stronę głównych drzwi (w sumie placyk taki mały) stoją ławki, a na jednej ławce siedzi bogatszo wyglądajcy facet z neseserkiem zajęty rozmową telefoniczą. Jeden z gruzów chyba zwęszył szmal to i obrał kurs na faceta z teczką. Jak tylko nasz radosny biznesman ujrzał idącego w jego stronę małego cyganka, przerwał grzecznie rozmowę, zakrył głośnik telefonu, i wręcz sycząc przez zaciśnięte zęby, wycedził "Odejdź, bo cię zastrzelę". A cyganiątko jak wytresowane zmieniło kurs... Szkoda że wszystkie gruziki takie nie są..


Nie było bo własne z przed kilku lat.

FrasQs

2013-08-19, 20:13
Cytat:

Nie było bo własne z przed kilku lat.



Taaa, lepiej odrazu sie przyznaj że ten mały gruzożerca to byłeś ty :krejzi:

gruchens

2013-08-19, 20:15
Idę o zakład, że to o Wrocław chodzi.
Zawsze jak tam wpadam, to mnie szmaciarze małe nagabują. Choćbym miał tylko przejść przez dworzec na wpół biegnąc - i tak wychwycą.

LaBomba

2013-08-19, 20:16
Młody gruzojad to głupi - te starsze juz lepiej wytresowane i takie teksty nie działają :(

Crossblade

2013-08-19, 20:23
Nie mialem neseserka tylko torbę z laptopem i wracałem j***nym PKP z Wrocławia, bo mi się służbówka zje***a i pedały z FLOTY nie mieli samochodu zastępczego na miejscu :/ karty płatniczej brak bo moja ku**a żona jest szeryfem naszej domowej kasy ( twierdzi że wydawałbym wszystko na zioło i ku***y ) w kieszenie 7,40 bo sobie wczesniej LMy kupiłem i jak żul wracałem pociągiem bez biletu do Katowic żeby mnie tylko konduktor nie zawinął !!! A jakiś j***ny mały gnojek w butach z Nike łazi i jęczy jak mu źle :/

..i to było w Maju tego roku

płk_opos

2013-08-19, 20:24
FrasQs napisał/a:



Taaa, lepiej odrazu sie przyznaj że ten mały gruzożerca to byłeś ty :krejzi:



Nakryłeś mnie, ale dziękuję że wrzuciłeś mi całą dyszkę.


gruchens napisał/a:

Idę o zakład, że to o Wrocław chodzi.
Zawsze jak tam wpadam, to mnie szmaciarze małe nagabują. Choćbym miał tylko przejść przez dworzec na wpół biegnąc - i tak wychwycą.



Katowice, jeszcze przed remontem dworca :P

606

2013-08-20, 01:21
@gruchens

We Wrocku z dworca już się ich pozbyli. Czasem bywam u ziomka co studiuje i potwierdza, że wyrzucają ich za szmaty. W końcu się bydło zniechęciło. Teraz jedna rodzinka patusów wk***ia ludzi na rynku, wypuszczają taką 7-9 letnią gówniarę, a jak ją zjebiesz to tak śmiesznie wyzywa po cygańsku od ch*jów i ucieka. Starzy się nie mieszają, boją się k***y.

Syn

2013-08-20, 11:58
Co to są "kubki po ludziach" ? ;)

Whiltierna

2013-08-20, 12:04
Syn napisał/a:

Co to są "kubki po ludziach" ? ;)



Jak już się czepiasz i wyrywasz z kontekstu, to powiedz mi, co to jest "neseserek zajęty rozmową telefoniczną"?

rimogyz

2013-08-20, 14:06
FrasQs napisał/a:



Taaa, lepiej odrazu sie przyznaj że ten mały gruzożerca to byłeś ty :krejzi:



No i widzisz - jedno krótkie zdanie i wyprowadził go na prostą w życiu :D

wodzioKRK

2013-08-20, 19:29
ciekawe czy cieszyli by się jak bym im wsypał w drobnych 100 złotych do takiego kubka... Sprzed denominacji :D