18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Mishon

2011-06-12, 21:56
@up
Nie wiem co miałeś na myśli z "fake'iem",ale to jest fragment z tygodnika antyklerykalnego "Fakty i Mity" :P

_R...........s_

2011-06-12, 22:27
k***a a potem klecha trzepie sobie konia nad tym, pewnie jarają się takimi wyznaniami, tak samo jak niektórzy psycholodzy od dzieci jarają się gdy dziecko było molestowane i opowiada swoje ch*jowe przeżycia

Zembowy Wruzek

2011-06-12, 23:53
czestotliwosc? miejsce? doznaje orgazmu? I po jaki h*j potrzebne to wierze? W ogole co to kleche interesuje, pozniej taki sk***iej podnieci sie takim gownem i dzieci molestuje.

meszamorum

2011-06-12, 23:58
Mishon napisał/a:

@up
Nie wiem co miałeś na myśli z "fake'iem",ale to jest fragment z tygodnika antyklerykalnego "Fakty i Mity" :P


Po prostu bzdura i nieprawda. Język jest niby wzorowany na 'kościelnym' - ale to tania i marna prowokacja (najłatwiejszy do zauważenie element to ten z licznymi nota bene błędami choćby w związku z określeniami Pisanymi Wielką Literą), którą rajcować się może jedynie człowiek będący antyklerykalną wersją mohera (kościoła nie widział na oczy, ale wie, że to zło, bo tak go nauczyli zgodnie z duchem marksizmu-leninizmu bądź innych podobnych).

lotnik_1

2011-07-08, 19:24
@meszamorum
masz jakieś żydowski nick. jak biskup czy coś.....
ukryta opcja koscielna

_R...........s_

2011-07-08, 21:08
@meszamorum to tajny szpieg proboszcza. gościu jeśli ktoś nie wierzy w kościół albo robi sobie niego jaja to wcale nie jest zły okrutny komunista, spokojnie. Niektórzy odchodzą np po spotkaniu z księdzem (no wiadomo niektórzy lubią intymne spotkania ale nie o takie mi chodziło). Ogólnie rzecz biorąc polska to katolicki kraj, więc prawie każdy kiedyś chodził do kościółka. Jednak mimo to ciągle ludzie odchodzą od religii, dość duża część tych ludzi odchodzi właśnie z uwagi na działania kościoła. Jednak ciągle pozostaje dość dużo ślepo wierzących krzyżowców chcących nawracać wszystkich dookoła (nie mam na myśli wszystkich wierzących, religia to sprawa prywatna niech każdy wierzy w co tam sobie chce, chodzi mi tylko o fanatyków), taki gość który nigdy nie przejrzy na oczy, nie widzi żadnych problemów (pedofilia, bogacze w sutannach pie**olący o ubóstwie, etc), twierdzi że to tylko propaganda. Wie czym jest zło, bo go tak nauczyli jacyś ortodoksyjni proboszcze.

Prozac

2011-07-08, 23:11
dodam jeszcze cos dla katoli mowicie "ojciec swiety" a to grzech najgorszy ze wszystkich <polecam stary testament> ojcem mozna bylo nazywac tylko boga! pozniej dodali ze jeszcze swojego ojca mozna tak nazywac ale papierzaka przenigdy nie mozna nazywac ojcem a juz napewno swietym bo to grzech najgorszy ze wszystkich bo to grzech przeciw bogu! zabojstwo to mniejszy kaliber! chcialo by sie napisac ze pedofilia tez jest grzechem ale widocznie nie jesy bo gwalty na dzieciach to standard wsrod kleru! :D czytajcie dalej tygodniki powszechne, gazety polskie <tylko jaka ona polska skoro tam wychwalaja watykan a gania ludzi ktorzy sprzeciwiaja sie oddawaniu za bezcen ziemi polskiej watykanskiej sekcie...>, mowcie do rydzyka "ojcze", itd tylko prosze o jedno przeczytajcie chociaz raz biblie! tylko raz! i palajcie taka nienawiscia do ludzi ktorzy nie wierza w to ze swiat ma 6 tys lat a czlowieka stworzyl bozek wszechmogacy ktory nie potrafi zapobiec gloujacym dzieciom na calym swiecie.... idzcie na fronde tam z trerlikowckim KAT-alkoho-likiem dzieciorobem dyskutujcie i wybierajcie kogo by tu linczowac w imie zasady: "i odpusc nam nasze winy jako i my odpuszczamy naszym winowajcom" ta zasade wielbi tez zydek issakowicz wielki milosierny KATolik ktory chce zemsty wlasnie w mysl zasady ktora zacytowalem wyzej :D acha a maryja czy ten wyp***ek wojtyłek nie moze byc czczony bo "nie bedziesz mial bogow cudzych przedemna" :D sorry za ten wyklad ale przeciez katole musza sie jakos dowiedziec co robia zle skor nie przeczytali bibli tutaj jest mniej tekstu moze ktorys przeduka moj wpis ;-) a teraz mnie katoliki obrzucajcie gownem w imie milosierdzia bozego hahaha :D

pozeracz_kotow

2011-07-09, 01:28
Cytat:

dodam jeszcze cos dla katoli mowicie "ojciec swiety" a to grzech najgorszy ze wszystkich <polecam stary testament> ojcem mozna bylo nazywac tylko boga! pozniej dodali ze jeszcze swojego ojca mozna tak nazywac


k***a i już dalej nie chce mi się czytać tej niemerytorycznej sraczki, która płynie z Twojego posta :/