18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitwa ciemnoskórych mężczyzn w ZOO.

wojtekjaruzelski • 2016-01-21, 10:34


Przedstawiciele gorszej rasy i ich mała potyczka na wybiegu. :ciasteczkowy:

michal003

2016-01-21, 17:46
zookepers? idioci chyba naprawde ich z murzynami pomylili, chcą ingerować w wewnętrzne prawa natury ? co dalej, sprawa w sądzie dla goryla agresora? a może zabronią w Afryce gepardom polować na antylopy i zrobią z nich wegetarianów

AngryCow

2016-01-21, 18:24
michal003 napisał/a:

zookepers? idioci chyba naprawde ich z murzynami pomylili, chcą ingerować w wewnętrzne prawa natury ? co dalej, sprawa w sądzie dla goryla agresora? a może zabronią w Afryce gepardom polować na antylopy i zrobią z nich wegetarianów


Te goryle od urodzenia żyją w pie**olonej klatce, podają im leki, układają dietę i pielęgnują, tak aby zarabiać na nich jak najdłużej. Czy można zaingerować w naturę jeszcze bardziej?

Cyrk

2016-01-21, 19:29
Każda taka buła by szpilke posłała na deski, a z najmana zrobiła mielone...

blobfish

2016-01-21, 19:40
ja pie**ole chyba nikt z was nie zrozumial co ten filmik tu robi.
Otóż baba drze ryja z zapytaniem "where's the zookeepers!?"

Tak jakby k***a pracownik zoo miał wejść między nimi i ich rozdzielić, a potem pouczać: zły murzyn! Nie wolno, nie wolno!

maohajsu

2016-01-21, 19:55
Dajcie filmik z Gdańskiego Zoo gdzie typiara dzwoni na policje ze lew zjada innego lwa.

wojtekjaruzelski

2016-01-21, 19:58
jw_amigowiec napisał/a:

I tak Ci zmienią tytuł... Mi zmienili admini w tym filmiku:

http://www.sadistic.pl/szympans-probuje-ratowac-psa-vt392484.htm <= oryginalnie miałem "Afroamerykanin próbuje ratować psa"

Więc przewiduję - Twój tytuł będzie brzmiał "Bitwa goryli w ZOO."

:krejzi:



Ja tam żadnych goryli nie widze, więc nie wiem do czego miałby się przypie**olić Admin.

majestat123

2016-01-21, 20:13
W Polsce nie ma takich akcji w zoo, jedyne na co można liczyć to obrzucenie gównem przez jakieś małe małpy. Mimo tego ludzie i tak się cieszą z takiej interakcji.

micemincer

2016-01-21, 20:16
pojeby - przecież to są goryle!

wojtekjaruzelski

2016-01-21, 20:39
michal003 napisał/a:

zookepers? idioci chyba naprawde ich z murzynami pomylili, chcą ingerować w wewnętrzne prawa natury ? co dalej, sprawa w sądzie dla goryla agresora? a może zabronią w Afryce gepardom polować na antylopy i zrobią z nich wegetarianów



No właśnie nie pomylili się, to są afroamerykanie młodzieńcze. A ochrona (zookeepers) powinna tych dwóch panów rozdzielić i nauczyć kultury pałą.

kamillo16

2016-01-21, 21:49
goryle fakt są najsilniejsze, ale to szympansy są najmądrzejsze

Pfciuki

2016-01-21, 21:56
maohajsu napisał/a:

Dajcie filmik z Gdańskiego Zoo gdzie typiara dzwoni na policje ze lew zjada innego lwa.


majestat123 napisał/a:

W Polsce nie ma takich akcji w zoo, jedyne na co można liczyć to obrzucenie gównem przez jakieś małe małpy. Mimo tego ludzie i tak się cieszą z takiej interakcji.



ależ proszę bardzo:


AngryCow napisał/a:


Te goryle od urodzenia żyją w pie**olonej klatce, podają im leki, układają dietę i pielęgnują, tak aby zarabiać na nich jak najdłużej. Czy można zaingerować w naturę jeszcze bardziej?



Oj przestań pie**olić. Lepiej sprawdź ile ogrody zoologiczne zarabiają, a potem pie**ol o zarabianiu na zwierzętach.
Owszem głównym celem ogrodów jest rozrywka, ale jest jeszcze kilka ważnych aspektów. Najwięcej się mówi o ochronie gatunkowej. W jakimś stopniu to działa i są nawet udane próby reintrodukcji gatunków zagrożonych. Ogrody zoologiczne pełnią funkcję banków genów Do tego dochodzi edukacja. Na tym wszystkim bardzo mało ogrodów zarabia. Większość to placówki, do których trzeba jeszcze dokładać.

Krak

2016-01-21, 22:54
qsioneq napisał/a:

za tytuł należy sie piwo :-)


Co się k***a należy ?!
Mężczyzna to określenie osobnika męskiego wśród homo sapiens, więc k***a pytam od kiedy ciemnoskórzy są w rodzinie?

MajkuSDJ

2016-01-21, 23:31
Oooo damnnnn, jaka Milf po lewo

Novik

2016-11-09, 11:20
ło k***a ale masywne goryle