18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bitch Of a Mom

Po...........ł • 2013-11-04, 21:53


Wstrętna mama :hitler:

anetamineta

2013-11-05, 12:47
wiecie co sie stało z moim kolegą ,banda gamoni przyczaiła sie na niego na za scianą było to na klatce schodowej . Gdy schodził wyskoczyli i go przestraszyli od tamtego czasu gość się jąka i nie idzie sie z nim dogadac bo dostał zapaści. Ja tam zawsze strasze swoją dziewczynę ;)

extrime

2013-11-05, 13:30
Załóżmy że akcja się działa w Australii , gdzie na porządku dziennym są łażące po domu pająki , czarne wdowy i tarantule.Matka być może ocaliła dziecku życie , bo mała dziewczynka gdy zobaczy małego pająka będzie się chciała nim pobawić, a tak spie...li czym prędzej.
Miałem podobną sytuację z dzieciństwa jak widziałem jakieś kolorowe kulki to wpieprzałem myśląc że to cukierki, rodzice nie mogli mnie tego oduczyć więc zostawili na stole tabletkę witaminy c , jak tylko ją zobaczyłem wylądowała u mnie w brzuchu. Rodzice odegrali szopkę, że to była tabletka dla dorosłych i że dzieciom może zaszkodzić i spowodować śmierć. Jedynym ratunkiem jest wypić sporo wody , uwierzcie miałem ze 3/4 lata a ponoć piłem jak opętany, ze łzami w oczach i pytaniem czy nie umrę.
Może sadystyczne , ale tabletki bez wiedzy rodziców do ust nie włożyłem jako dzieciak już nigdy.

!Timon

2013-11-05, 15:51
panchamityle napisał/a:

Jebnięta p*zda, pewnie ją starzy w rosole kąpali.



Mocne słowa o 2-latce.

ritu4l

2013-11-05, 20:28
ojejej, biedny bękart :roll:

ndksjfdsui

2013-11-05, 20:29
Tepa suka, malym dzieciom sie tak nie robi, bo beda miec traume...

Tassadar

2013-11-05, 21:33
Ale k***a zabawne, tej zapasionej kierdzie wpuściłbym kilo pająków do łóżka o 3 rano żeby ją pożarły. Żart jak cholera, ona sama jest wynikiem podobnego żartu.

panmorda

2013-11-06, 08:04
Ta matka ma popie**olone we łbie i jej sie nudzi i eksperymentuje na swoim dziecku. <rozstrzelać>

Animaru

2013-11-07, 10:33
Poj***ne, ale się uśmiałam :D
Już tak z tą traumą nie przeżywajcie, jakby się dziecko tak łatwo traumy nabawiało to każdy by po świecie z fobiami chodził.