18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bill Hicks - 5 gram suszu

Blade ziele • 2013-02-14, 10:24
Bardzo dobry i ważny występ Hicksa. Jak w wielu swoich "monologach" porusza tematy od grzybów po politykę nie tracąc przy tym powagi.



Wydaje mi się, że może wam się spodobać :-)

Powiem tak, ja osobiście zgadzam się z poglądami czy to Hicka czy też Duchowego Terance McKenny (widoczny na obrazku). Bill wielokrotnie tłumaczył ten durnej hamerykańskiej publice w jakiej iluzji żyje współczesny człowiek.
Tematy jakie poruszał były niesamowicie kontrowersyjne, człowiek uważający za niezbędne doświadczanie psychodelicznych przeżyć, namawiał na otwarcie się na psychodeliki (polecam i ja również :P ) dla samego zrozumienia.

uyvu

2013-02-14, 17:20
Bill Hicks - piwko w ciemno

Bakkermman

2013-02-14, 19:17
co by człowiek dał zeby w sklepach byl susz a nie gazowane gejostwo :p

mongolski_nudysta

2013-02-14, 22:01
ja po spróbowaniu grzybów uważam że zioło to zabawka dla gimbusów, a odnalezienie sensu życia w zwiniętym gramie jest dobre jeśli jesteś zjebem z gimnazjum. Choć w grzybach też nie ma ucieczki od rzeczywistości, ot po prostu można dzięki nim dużo zrozumieć ;)

Hasak

2013-02-14, 22:01
Jasna cholera, jestem w trakcie oglądania "Bill Hicks - Relentless". Zrobiłem sobie małą przerwę, wchodzę na sadola u tu Bill :P


Ofc za Hicksa zawsze browar ;)

h3h3

2013-02-14, 22:15
k***a na ch*j te astralne dzwieki w tle

ma...........19

2013-02-14, 22:48
on nie namawiał na otwarcie się na psychodeliki, on był po prostu za wolnym wyborem, uważał że wszyscy jesteśmy wolnymi ludzmi i że każdy z nas ma prawo decydować o swoim losie... nie gloryfikował dragów tylko starał sie pokazać te dobre i złe strony zażywania trawki czy chociażby grzybków... wyśmiewał komercje i kłamstwo serwowane obywatelom przez rząd... szkoda ze tak młodo zmarł bo w dzisiejszych czasach nie zabrakłoby mu tematów do sprostowania

skinskin

2013-02-14, 23:05
absoltnie sie zgadzam. nie jestem teraz pod wplywem narkotykow. absolutnie.

Kuriki

2013-02-14, 23:23
Oj tak. Psychodeliki tak otwierają oczy, że klękajcie narody. My wszyscy, reszta organizmów, cały pie**olony wszechświat jest jednością? Zajebiście. Wszystko jest iluzją? Super. W takim razie proszę z domu się wydostawać nie przez drzwi i inne tego typu otwory w ścianach tylko za pomocą teleportacji. Jak to zobaczę to będę gotów przyjąć do wiadomości, że grzybki rzeczywiście uwalniają z iluzji świata. A nie, przepraszam, przecież wszystko jest jednością. (Pewnie napie**alając w klawisze smyram Jowisz po dupie)

Ps Nie potępiam psychodelików i ich zwolenników. Ja tylko twierdzę, że każdy kto bredzi o tej całej potędze grzybów i reszty pokrewnego syfu jest zwyczajnym idiotą. :nietoperz: Niech ludzie biorą i ćpają co chcą ale to filozoficzne pełne zachwytu bełkotanie to lekka przesada.

ji...........91

2013-02-15, 00:10

Blathien

2013-02-15, 01:30
do wielu rzeczy, na temat których psychodeliki otwierają oczy można dojść studiując odpowiednie źródła ;) totalnie upraszczając dla nierozumnych - nawet cały ten "pie**olony Wszechświat" składa się z jednej i tej samej materii, ale wiadomo, że nie tylko o to chodzi. kto rozumie, wie co mam na myśli;)

a co do teleportacji - spokojnie, specjaliści od mechaniki kwantowej już nad tym pracują :)

kaktuz

2013-02-16, 15:28
zdychajcie cpuny k***a mam nadzieje ze w monarze nakarmoim was cyklonem b tepe lewackie scierwa