18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bill Burr - na poważnie

kroenen • 2014-10-25, 20:23
Komik Bill Burr - na poważnie
bez puent
dobre do posłuchania na wieczór


glowonog

2014-10-25, 22:19
Ostatnio gadałem z kumplem z pracy i opowiadał mi o zajebistych funkcjach swojego nowego telefonu. Automatyczne powiadomienia o korkach, możliwość ustawienia powiadomienia gdy znajdziesz się w obszarze o danych współrzędnych czy coś tam i mówię mu na to: 'ale koleś, przecież w ten sposób ludzie zarządzający tym wiedzą o tobie prawie wszystko i mogą się tą wiedzą podzielić z innymi na przykład na podstawie odpowiedniego wniosku' a on udzielił dokładnie tej odpowiedzi - 'przecież nie robię nic złego, więc ch*j mnie to'...

Nie miałem ochoty mu tego tłumaczyć ale pomyślałem wtedy, że prawo się zmienia, różne wałki się odpie**alają i po jakimś czasie to, co robił do tej pory może jednak okazać się nielegalne/'złe', a ludzie przyzwyczajeni do tego całego szajsu bez którego nie będą w stanie się obyć będą się musieli dostosować dosłownie do wszystkiego co im się każe bo wielki brat patrzy.

Erni90

2014-10-25, 22:46
Widzę dużo ludzi ma podobne myślenie do mnie. Lecz zawsze jak z kimś o tym rozmawiam śmieją się ze mnie.

Radysh

2014-10-25, 23:30
glowonog Toto o czym mówił twój kumpel nazywa się TMC i działa w każdej w miarę nowej nawigacji od lat wielu.

Nawet w naszym kraju ostatnio, podobno działa.

A czy szpieguje?
Możesz wyłączyć w pisdu i nawigować mapą papierzaną,
którą dostaniesz na każdej stacji paliw.

Nokie 3210 też są dostępne, albo takie S. Eriksony T630 i inne.
Wiem bo używam. :)