18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bilet proszę.

SexBone • 2014-03-16, 20:50
Babcia podchodzi do kasy biletowej SKM.

-Bilet proszę.
-Dokąd proszę pani?
-Proszę mi dać bilet!
-Ale dokąd?
-PROSZĘ JAKA CIEKAWA DOKĄD TO JA JADĘ!


100% mohera w moherze. Występuje jako kawał, ale ostatnio przydarzyło się gdy stałem w kolejce po miesięczny. Paranoja. :szczerbaty:

blezio

2014-03-16, 22:12
Masz k***o na Syberię i nie wracaj.

Dominator223

2014-03-16, 22:55
Coś Ci się nie udało ponieważ przy zakupie biletu do SKM czyli bilet ZTM nie pytają się gdzie jedziesz, jedynie w KM zadają takie pytanie.

SexBone

2014-03-16, 23:14
@Up

Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, a nie linia autobusowa, bo to ze w autobusie miejskim placisz tylko jak za ulgowy i normalny to wiem, ale SKM trójmiasto nalicza od kilometrów. ;) Wiec to Tobie nie wyszło.

stagger_lee

2014-03-16, 23:53
Trzeba było zaproponować babci najtańszy na najkrótszą trasę, a jakby przypadkiem pojechała przystanek więcej doj***ć 150 mandatu :D

tr3mm0r

2014-03-17, 00:06
to jest tak samo sciemnione jak ladowanie apollo 11 na ksiezycu

chlusniembousniem

2014-03-17, 00:09
SexBone napisał/a:

@Up

Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, a nie linia autobusowa, bo to ze w autobusie miejskim placisz tylko jak za ulgowy i normalny to wiem, ale SKM trójmiasto nalicza od kilometrów. ;) Wiec to Tobie nie wyszło.



SKM to także linia podmiejska w Warszawie i okolicach a nie tylko Trójmiasto i oferuje bilety czasowe.

Dominator223 dobrze pisze, ZTM nie oferuje biletów z punktu A do punktu B.

Autor powinien zmienić na Koleje Mazowieckie.

Hannibal_PL

2014-03-17, 00:32
@chlusniembousniem co ty k***a pie**olisz? akcja dzieje się w trójmiejskiej skmce..

wyjdź wieśniaku bo twoja słoma z butów dawno już zapełniła wszystkie stodoły świata...

sn...........r9

2014-03-17, 06:30
Cytat:



Szybka Kolej Miejska w Trójmieście, a nie linia autobusowa, bo to ze w autobusie miejskim placisz tylko jak za ulgowy i normalny to wiem, ale SKM trójmiasto nalicza od kilometrów. ;) Wiec to Tobie nie wyszło.


Coś takiego jak Szybka Kolej Miejska funkcjonuje w 4 aglomeracjach w tym kraju i mogłeś łaskawie od razu napisać o którą chodzi, bo nie wszyscy mają przy sobie kryształową kulę, żeby to sprawdzać.

Kowalien

2014-03-17, 08:24
Tylko w Trójmieście są SKM-ki, reszta to mierne podróby.

Inferno88x

2014-03-17, 10:25
Ja ostatnio spotkałem na poczcie kolesia, który chciał nadać list polecony ale, powołując się na ustawę o ochronie danych osobowych, nie chciał podać nadawcy.

chlusniembousniem

2014-03-18, 17:51
Di_ReDD napisał/a:

@chlusniembousniem co ty k***a pie**olisz? akcja dzieje się w trójmiejskiej skmce..

wyjdź wieśniaku bo twoja słoma z butów dawno już zapełniła wszystkie stodoły świata...



Wszystko co napisałem jest poprawne.