18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bilans ,,IV RP" (lata 2005-2007)

Alien_12 • 2013-04-22, 20:53
-Wzrost PKB 6%
-Produkcja +10%
-Miejsca pracy +1,2 mln
-Bezrobocie - spadek z 3 mln do 1 mln os.
-Cena benzyny - spadek z 4,30zł/l na 3,70zł/l
-67 mld euro funduszy UE na lata 2007-2013
-Wprowadzone ,,becikowe"
-Wprowadzone odpisy od podatku na każde dziecko
-Wydłużenie urlopów macierzyńskich
-Nakłady na Służbę Zdrowia zwiększone o 10 mld zł
-Wprowadzona polityka bezpieczeństwa energetycznego
-Deklaracja zadowolenia z życia wśród Polaków - 86%
-Deklaracja dostatniego życia wśród Polaków - 60%

A teraz wyobraźcie sobie, że to wszystko osiągnął PiS w niecałe 3 lata.
I co, dalej ,,nie chcecie żeby Kaczor rządził"?


Dane zaj***ne z fejsbuka

ElNino

2013-04-22, 20:55
Już słyszę nadciągające stada lemingów i lewaków.

Lexus23K

2013-04-22, 20:55
A teraz odpowiedzmy sobie na pytanie: co złego zrobił PiS przez te niecałe 3 lata...

Fiszu92

2013-04-22, 21:01
@up
dobre pytanie, ale i tak jebac lewakow

bartosznowak997

2013-04-22, 21:03
zwolennikiem pisu nie jestem - gardzę też po... ale z dwojga złego wolałbym już tego kaczora bo chociaż w sklepie i na stacji paliw było taniej...

bloodwar

2013-04-22, 21:04

-Miejsca pracy +1,2 mln - że co k***a? gdzie te miejsca pracy?
-Bezrobocie - spadek z 3 mln do 1 mln os. - bo 2 miliony wyjechało do Niemiec, Holandii bodajże Austrii i krajów skandynawskich (bo otworzono w latach 2005-2007 granice kilku krajów dla polskich pracowników)
-Cena benzyny - spadek z 4,30zł/l na 3,70zł/l - spadek był chwilowy, trwał bodajże 2 miesiące bo na rynkach było tąpnięcie, pamiętam dobrze bo kolega tankował benzynę i chwalił, że teraz bardziej mu się opłaca niż gaz ale to trwało króciutko, choć fakt faktem, jak Tusku z Rostowskim przyj***li akcyzą to już ponizej 5 nie zeszła...
-67 mld euro funduszy UE na lata 2007-2013 - fundusze i tak byśmy dostali bo mieliśmy zzagwarantowane po przystąpieniu do Unii
-Wprowadzone ,,becikowe" - które tak naprawdę gówno daje, bo kto za 1000 złotych decyduje się na dziecko? tylko menel, same pieluchy przez rok kosztują więcej
-Wprowadzone odpisy od podatku na każde dziecko - co i tak gówno daje
-Wydłużenie urlopów macierzyńskich - co zmniejszyło, i tak już fatalne, szanse na zatrudnienie kobiety na umowę inną niż śmieciówka
-Nakłady na Służbę Zdrowia zwiększone o 10 mld zł - gdzie widać efekty tych nakładów?
-Wprowadzona polityka bezpieczeństwa energetycznego - gdzie widać efety tej polityki? 3/4 firm energetycznych poszło w ręce zachodnich i rosyjskich firm, ceny skoczyły i mamy najdroższy prąd w Europie
-Deklaracja zadowolenia z życia wśród Polaków - 86% - że co k***a? Gdzie to było mierzone - w psychiatryku?
-Deklaracja dostatniego życia wśród Polaków - 60% - że co k***a? Gdzie to było mierzone - wśród posłów, senatorów, ministrów i wyzszych urzedników państwowuch?

nygas232

2013-04-22, 21:05
No to wsadziłeś kij w mrowisko.

Kefir93

2013-04-22, 21:08
ch*j mnie tam literki, cyferki itd. Po sobie i własnej rodzinie widziałem, że było lepiej i dostatniej. Regionalnie ogólnie było bardzo dobrze. W mojej mieścinie nie było menelstwa na ulicach, chlania pod sklepami, łobuzerki itd. Był spokój i porządek, ciągle jakieś patrole policji, w lato piesze i na rowerach. Na ulicach i chodnikach "skazańcy" za rowerki sprzątali, zamiatali itd. Zaczęli budować kanalizacje ni stąd ni zowąd bo się fundusze nagle znalazły A teraz k***a? Miejscowość kilka tyś. i k***a 23 policjantów na komisariacie a ja k***a nie widziałem żadnego na ulicy od dobrych 3 tygodni. I co k***a jeszcze do tego? Straż gminną u nas k***a powołali. No ok mówię będą coś pilnować porządku na stacjach na przystankach itd. Ale k***a co? Powołani zostali do wyższych celów czyli, kupili auto, kupili fotoradar i k***a zdjęcia pstrykają i hajs trzepią dla gminy. No k***a ja pie**ole. A teraz, uczę się, zapie**alam pomagając ojcu ile mogę, i liczę każdy grosz. Przepraszam za wulgaryzmy, ale się k***a wk***iłem. P.S. j***ć ryżawego co Polskę wyprzedaje na prawo i lewo.

Alien_12

2013-04-22, 21:13
bloodwar napisał/a:


-Miejsca pracy +1,2 mln - że co k***a? gdzie te miejsca pracy?
-Nakłady na Służbę Zdrowia zwiększone o 10 mld zł - gdzie widać efekty tych nakładów?
-Wprowadzona polityka bezpieczeństwa energetycznego - gdzie widać efety tej polityki? 3/4 firm energetycznych poszło w ręce zachodnich i rosyjskich firm, ceny skoczyły i mamy najdroższy prąd w Europie


To wszystko sp***oliło jak twój czcigodny pan premier przejął ster

bartosznowak997

2013-04-22, 21:14
Kefir93,
zgadzam się z tobą w stu procentach... za kaczora zwykłemu obywatelowi żyło się lepiej... no ale był straszny "ucisk" mniejszości dlatego lewactwo będzie właziło w dupe rudemu bo pis to partia "mowy nienawiści"... acha no i każdy pisowiec to "moher"...

s0pel

2013-04-22, 21:21
Za komuny było lepiej. :)

So...........th

2013-04-22, 21:44
Obecnie Polska jest opłakana jak sam sk***ysyn, ale z mojego punktu widzenia poduszczenie kaczora z powrotem do władzy poskutkuje prędzej czy później wypowiedzeniem otwartej wojny z rosją. Inna sprawą jest sam Tusk, który bądź co bądź ch*ja ludzi równo. Obecny rząd Polski ma w głębokim poważaniu zdanie przeciętnego obywatela i funkcjonuje tak, żeby to im było lepiej. Podsumowując osobiście nie widzę innego sposobu na życie jak nachapać się za granicą, wrócić do kraju i mieć wszystkich w dupie, trochę egoistycznie ale w końcu każdy chce dobrze tylko dla siebie.

Ork.Fajny

2013-04-23, 06:53
-Wzrost PKB 6%
Do PKB liczą się na plus WYDATKI(czyli inwestycje) publiczne które de facto ogołacają obywateli.

-Produkcja +10%
Rozumiem że Kaczysnki ma magiczną moc sprawiania że komus chce się bardziej pracować...?

-Miejsca pracy +1,2 mln
Chyba urzędników...

-67 mld euro funduszy UE na lata 2007-2013
Plus dodajmy narzucenie ponad połowy ustaw z Brukseli i utarta suwerenności państwa...

-Wprowadzone ,,becikowe"
Za które matka będzie w podatkach płacić więcej niż dostanie bo składać się na nie będzie o kiedy becikowe wprowadzono do końca jej życia lub cofnięcia ustawy.


-Wydłużenie urlopów macierzyńskich
Czyli przymus nałożony na przedsiębiorców by traktować ekstra jedną kobietę a którego złamanie skończy się procesem i zamknięciem firmy która daje pracę więcej jak tej babie.

-Nakłady na Służbę Zdrowia zwiększone o 10 mld zł
Czytaj: Wzrost podatków pobieranych od obywateli o 10mld zł.

-Wprowadzona polityka bezpieczeństwa energetycznego
Która była tak szybka i skuteczna że dziś jesteśmy zależni od Rosji...

-Deklaracja zadowolenia z życia wśród Polaków - 86%
-Deklaracja dostatniego życia wśród Polaków - 60%

100% procent ukrainców było zadowolonych ze Stalina kiedy skończył z pacyfikacja tego regionu głodem...
Szczęście ludzi mierzmy w ich bogactwie a nie w tym że tak powie paręset warszawiaków zapytanych na rynku na opie**ol do kamery.


Alien_12 napisał/a:

A teraz wyobraźcie sobie, że to wszystko osiągnął PiS w niecałe 3 lata.
I co, dalej ,,nie chcecie żeby Kaczor rządził"?


Byłby kryzys w wydaniu nieco mniejszym, ale nadal kryzys.
Kaczor ma równie chore socjalistyczne pomysły co jego kolega serdeczny, z czasów okragłego stołu, Tusk.

ElNino napisał/a:

Już słyszę nadciągające stada lemingów i lewaków.


Bycie za PiSem to też oznaka bycia lemurem...
Kaczor jak Tusk, Miller i reszta. Jest u władzy od kiedy Jaruzelski z Kiszczakiem ich namaścili i nie mają zamiaru nic zmieniać bo tak jest im dobrze.

Alien_12 napisał/a:

To wszystko sp***oliło jak twój czcigodny pan premier przejął ster


Jak to jest możliwe że zadowolenie na poziomie rzekomych 60% nie zaowocowało wygraną...?

bartosznowak997

2013-04-23, 12:05
no tak bo dopiero jaśnie oświecony szlachetnie nam panujący donald potrafił wyrwać Polskę z jarzma ciemnoty, pospólstwa i zacofania cywilizacyjnego... ludzie nie marnujcie czasu... ciężko pracujcie za marne grosze i szybko umierajcie by nam "fszystkim żyło się lepiej"... ku chwale naszego wielkiego wyzwoliciela... ps nie jestem za pisem hejtery

wiesiors4

2013-04-23, 14:03
Obecnie Polska jest w opłakanym stanie, to państwo ledwo stoi, wk***ienie Polaków coraz większe, rząd coraz bardziej leci w ch*ja. Polska jest ZNISZCZONA. Zmiany, które chce wprowadzić JKM byłyby lekiem na rany Polski:
- zmniejszenie liczby urzędników
- zmniejszenie większości podatków do ZERA
- zmniejszenie liczby posłów
- lustracja wszystkich osób publicznych, które pełnią lub pełniły funkcje państwowe
- prywatyzacja
- WOLNY RYNEK!

Wybierając pomiędzy PiS, PO, PSL, SLD, RPP, SP wybieracie tylko czy chcecie zalegalizować homo, jaranie i inne pierdoły. NIKT z nich nie chce się zająć FAKTYCZNYMI problemami Polski jak rosnący dług publiczny, inne długi, ludzie na śmieciówkach, emigracja, praca do 67 roku życia, młodzi bezrobotni. Nie mamy dróg, służba zdrowia to kpina, a średnią krajową zarabia 20% ludzi.

Wybór między PO i PiS to tylko wybór kata. Będą się dalej kłócić o Smoleńsk albo o to kto obraził Krzysztofa Bęgowskiego tfuu, przepraszam Annę Grodzkiego ;)