18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bijący frajer

swieca • 2013-05-15, 15:55
Kolano w krocze

kaktuz

2013-05-17, 13:50
wsomie nie dziwne to ulica kazde chwyty dozwolone

stahkh

2013-05-17, 13:54
Jak dla mnie kopanie w jajca w sytuacji zagrożenia jest dopuszczalne. Co innego jak napastnik kopie w jajca... Wtedy to już podstępna szmata.

cannabis7777

2013-05-17, 14:16
ema104 napisał/a:

jak by mnie frajer z nienacka chwycil jak ten pacjent to bym mu tak zaj***ł, a zaprawiony jestem w boju bo ludzie to szmaty



ludzei to szmaty, bo zamiast dojść do porozumienia wolą się bić po głowach, dlatego Ty zamiast czytać książki chodzisz na treningi.

Dlatego ten świat wygląda jak wygląda, bo jeden nie odpuści drugiemu. CO więcej dlaczego na tym świecie jest tylu idiotów dalej? Bo mądry zawsze ustąpi głupiemu...

garota

2013-05-17, 14:21
Cannabis a Ty zamiast chodzić na treningi to tylko siedzisz przed kompem i jarasz zioło. "CO więcej dlaczego na tym świecie jest tylu idiotów dalej? Bo mądry zawsze ustąpi głupiemu... " a to zdanie kompletnie nie ma sensu. Więc albo nie pie**ol albo sam zacznij chociaż te książki czytać. Baranie.

Trzeba w życiu zachować równowagę. Więc wszystkiego po trochu, bez przesady. Jeżeli któremukolwiek z Was wydaje się że jego "droga życia" nadaje się dla wszystkich, to jest ignorantem i w dupie był i gówno widział. Hej!

kizug666

2013-05-17, 14:34
k***a co wy pie**olicie? Wszystkie chwyty dozwolone? Chyba jak to Ciebie napada 4 typów a nie k***a jak idziesz z 3 kolegami wpie**olić komuś bo coś tam Ci się nie podoba...

maciek24043

2013-05-17, 15:08
W krav madze kolano/kopnięcie w krocze jest normalne, ale to jest k***a samoobrona, a nie tak jak ta p*zda na filmie.

Dobrutro

2013-05-17, 15:21
Skończcie pieprzyć o tym honorze. Jak ktoś chce honorowej walki to niech idzie na ring się boksować i niech sędzia czuwa czy są zasady zachowane. W normalnych starciach nie ma honoru, ma być skutecznie i boleśnie. Czy w dziesięciu na jednego dla przewagi. Co innego, że pobicie jest przestępstwem. I to prawo powinno wyciągać konsekwencje poważne wobec takich osób, nie ważne czy było ich 10 czy 1. Do tego powinno się dopracować prawo do samoobrony, że mogę legalnie zastrzelić 10 dresów którzy chcą mnie obić i wysłać do szpitala.

Shady_

2013-05-17, 15:39
a może jakiś pedofil? to jeszcze by mógł mu odciąć te jaja.

wickedSo

2013-05-17, 16:58
Wcale nie frajer , jeśli się bijesz to wskazane jest bicie w czułe punkty jak jajka , krtań czy szczęka tak aby przeciwnik padł na glebę jak kiep :)

lapps

2013-05-17, 18:23
wickedSo napisał/a:

Wcale nie frajer , jeśli się bijesz to wskazane jest bicie w czułe punkty jak jajka , krtań czy szczęka tak aby przeciwnik padł na glebę jak kiep :)



ehh ty patolu j***ny. gdyby nie ludzie z takim podejsciem to w razie sprzeczki 2 typow by sie pobilo, ktorys by wygral, podali by sobie reke i jeszcze na piwo ewentualnie poszli. a takto p*zdy bez honoru wymyslaja cokolwiek zeby "przeciwnika" udupic i sie potem konczy na odcinaniu konczyn maczeta albo gwalceniu butelka i sikaniu na nieprzytomnego typa. oby ciebie tez to spotkalo

FallenArt

2013-05-17, 23:30
moja wizja
ja
mój synek( w przyszłości odległej oczywiście )

mój synek: tato a kim jest ten pan który kopie tamtego pana?
ja: synku... to jest zwykły śmieć!

maciek24043

2013-05-18, 13:35
lapps napisał/a:



ehh ty patolu j***ny. gdyby nie ludzie z takim podejsciem to w razie sprzeczki 2 typow by sie pobilo, ktorys by wygral, podali by sobie reke i jeszcze na piwo ewentualnie poszli. a takto p*zdy bez honoru wymyslaja cokolwiek zeby "przeciwnika" udupic i sie potem konczy na odcinaniu konczyn maczeta albo gwalceniu butelka i sikaniu na nieprzytomnego typa. oby ciebie tez to spotkalo


A czy to ci geniuszu wygląda na honorową walkę?

lapps

2013-05-20, 22:20
maciek24043 napisał/a:


A czy to ci geniuszu wygląda na honorową walkę?



a czy ja geniusz pisze na temat walki?