18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biją w szybe żeby zwrócić uwage pilota

trane1 • 2015-06-08, 23:10

Śmiejecie sie zpolaków ze ci klaszczą jak somolot wyląduje, ale francuzi to też niezłe zjeby

nepster

2015-06-08, 23:13
Ktoś wyjaśni o co im chodzi i dlaczego mam wrażenie, że Ci "francuzi" są czarni??

Jab7kO

2015-06-08, 23:31
Jestem tłumaczem.
-Panie pilocie, ma pan dziurę w samolocie!
:amused:

Ra...........hi

2015-06-08, 23:35
@up W gwoli wyjaśnienia pozwolę sobie przytoczyć pewien dowcip, oczywiście lekko zmieniony na potrzeby wytłumaczenia:

Francja. Dwóch policjantów zatrzymuje samochód.
- Dokumenciki proszę - Wziął, ogląda i mówi do kolegi - Patrz Simba, jakie dziwne nazwisko, Francois.

Mam nadzieję, ze pomogłem :)

PS. Wiem, murzyn policjantem to samo w sobie jest żartem

cys23

2015-06-08, 23:44
O z życia wzięte:

Leciałem, a w sumie to jeszcze nie leciałem bo siedziałem i czekałem na lot. Bramkę obok wpuszczali ludzi, no ale jak to w życiu bywa, ileśtam minut przed odlotem bramka się zamyka, paluszki przytyka. No i zamknęli te drzwiczki i po paru minutach biegną dwie murzyny i drą japę, głupie p*zdy żeby drzwi otowrzyć bo to ich lot. Dla małego przypomnienia miały torby pełne zakupów w strefach bezłowych. kupione czy kradzione, na gibanie się po sklepach szanel i dijor miały czas, a na samolot to już za rozdziwaionymi japami biegły. Dokąd zmierzam: napie**alały łapami w drzwi, aż w końcu jedna wpadła na pomysł żeby je otworzyć. No i zabrzmiał alarm. No i je zabrali, a mój lot mial opóźnienie przez to gówno.

JPablo

2015-06-09, 00:52
Jo tam słysza " Piwo bier, piwo bier' więc można powiedzieć że troszczą się o pilota :D

Michael_Myers

2015-06-09, 09:38
on krzycz "proszę otwórzcie" (please open) bo im drzwi zamkneli i ch*jki nie poleca :D

Verbatim369

2015-06-09, 10:35
Odpowiedź na Wasze głupie pytania macie w tytule filmu ...

Missed flight...

To para pasażerów, która najwyraźniej spóźniła się na odlot i w ten sposób chcieli zwrócić uwagę pilota.

Nejm

2015-06-09, 23:18
Verbatim369 napisał/a:

Odpowiedź na Wasze głupie pytania macie w tytule filmu ...

Missed flight...

To para pasażerów, która najwyraźniej spóźniła się na odlot i w ten sposób chcieli zwrócić uwagę pilota.



No ja pie**ole co za Sherlock!

P.S ty tak na powaznie? :mrgreen:

mi...........80

2015-06-10, 12:00
Ale zjeb, po ch*j wrzeszczy? Z pewnością go słyszą w tym samolocie.

Grzyb18

2015-06-10, 16:04
pie**olone żabojady.

Pallar_Anders_Visa

2015-06-10, 23:18
Cytat:

Śmiejecie sie zpolaków ze ci klaszczą jak somolot wyląduje, ale francuzi to też niezłe zjeby



się
z Polaków
że
samolot
Francuzi

Poczytaj czasem coś - przy okazji się dowiesz, że nie tylko nasi tak robią, inne nacje też klaszczą, a piloci to lubią. Jak kiepsko z czytaniem to chociaż jakiś dokument w TV.