18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Big show vs Rey Mysterio

Åmmol • 2011-08-15, 00:25
Tak, tak udawane ale miło się ogląda. Polecam inne walki Rey'a Mysterio, mniej reżyserowane, potrafi ładne skoki odpie**alać, zdecydowanie najbardziej pomysłowy i utalentowany wrestler.

Do napinaczy - i tak byście jednego ciosu nie przeżyli więc nie męczcie klawiatury :roll:

donn

2011-08-16, 18:46
ehh gdzie te czasy z WCW na TNT, później DSF... :( nWo, Raven Pack, Goldberg, Hollywood Hogan :D

MichasQ

2011-08-16, 18:51
No dobra, niech napinacze wpisują na YT "wrestling accident" :p a do reszty - bill goldberg :)

Yasiu99

2011-08-16, 20:56
Z tego co wiem to Brock Lesnar też zaczynał zawodową karierę od wrestlingu (ale mogę się mylić) a teraz jest jednym z topowych zawodników w formule MMA. Fajnie sobie toto pooglądać. Nie żeby było to jakieś bardzo brutalne czy sportowe ale po prostu sympatyczne.

mlody354

2011-08-16, 20:58
zapraszamy do polski pudzian zacznie cepami na oślep ładować to będzie miał walkę.

sedroo

2011-08-16, 21:09
ahh myslalem ze bede mial okazje wysmiac ten filmik jakims zaistym komentarzem, ale to juz by byl spam :<

Zubar

2011-08-16, 21:17
ja bym chciał zobaczyc jak ta wielka napompowana ciota dostaje wpie**ol od prawdziwego nie udawanego fightera typu niewiem ... alstair overeem albo junior dos santos ... amerykanie to jednak mega idioci a jednyną sztuką teatralną jaką ich mózgi są w stanie ogarnąć bez przegrzewania to własnie wrestling ;p

runnigga

2011-08-16, 21:52
Szkoda, że Pudzianowski wybrał MMA, a nie wrestling. Pasowałby jak ulał, a tak zbiera baty.

masabitumiczna

2011-08-16, 22:12
proszę mi tu nie pisać, że jak się nie podoba to nie oglądać i nie komentować...
obejrzałem - mam prawo komentować!

ch*jowe!

(nie jestem hejterem... to jest po prostu ch*jowe)

TwiceNightly

2011-08-16, 22:29
Chcecie się jarać prawdziwymi wymiataczami ringowymi w wrestlingu, to oglądajcie scenę niezależną albo japońskie puro, bo w WWE najbardziej niebezpieczne akcje są pobanowane.

SDHead

2011-08-16, 22:49
Ammol napisał/a:

Tak, tak udawane ale miło się ogląda. Polecam inne walki Rey'a Mysterio, mniej reżyserowane, potrafi ładne skoki odpie**alać, zdecydowanie najbardziej pomysłowy i utalentowany wrestler.
Do napinaczy - i tak byście jednego ciosu nie przeżyli więc nie męczcie klawiatury :roll:




:idzwch*j:

Talent to ryjek miał dekadę temu, a potem naj***ła mu komercha we łbie jak i Tobie. Polecam pooglądać Indy, Puroresu, Lucha, albo jeśli naprawdę w WWE widzisz Wrestling a nie tylko Entertaiment to włącz TNA i spójrz np na MCMG czy Generation Me. Nawet Abyss jest bardziej pomysłowy i utalentowany od ryja wiecznie trzy move'sy mysteriusza.

Irozoki

2011-08-17, 00:26
Jedno pytanie...
Ile płacą tym statystom (publiczności), za to że muszą tam siedzieć i od czasu do czasu coś krzyknąć?
Nie wiem jak można się tym rajcować... Większej bajki nie ma...

samuraxo

2011-08-17, 01:13
Jeśli ktoś myśli, że to jest na prawde to mu grubo współczuje :(
Trzeba być upośledzonym.
Dynamika walki cudowna, żul się lepiej bije. On chociaż zaciśnie pięść i zrobi coś nieprzywidywalnego... Tutaj te ciosy z otwartej ręki i liście na klatke + trzymanie w górze mniejszego typa co myśli sobie (boze kiedy skonczy sie te gowno i wroce do domu) jest tragicznie żałosnyym wydarzeniem. Pozdrawiam myslących, kula w łeb bezmózgowcom

Phelot

2011-08-17, 01:27
"utalentowany wrestler" - to takie coś istnieje ? :D

XL90

2011-08-17, 13:20
Dani Alves by się tam świetnie sprawdził :D

LubiePlacki84

2011-08-17, 15:08
Rzucał tym małym jak workiem z kartoflami :mrgreen: