18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

biedroń dostał wpierdol

EmPeroR77 • 2013-06-16, 11:46
Wstałem niedawno i mam sk***ysyńskiego kaca łeb mnie jebie oczy bolą , ale to nic bo właśnie przeczytałem na pasku informacyjnym że biedroń dostał wczoraj wpie**ol i mój świat nabrał tęczowych kolorów :)


p.s mam nadzieje że to nie pijackie zwidy

Suka_Blyat

2013-06-16, 14:38
Życie jest jednak piękne. Teraz niech tylko tuskowi ktoś wpie**oli

Plecionkarz

2013-06-16, 14:47
Dostał po buźce za bycie pojebusem a zrzuca wszystko na homofobię, ot detektyw pie**olony. Tacy ludzie nigdy nie będą profesjonalistami w jakiejś dziedzinie, nie będą normalnie pracować bo każdą przeszkodę, każdego oponenta będą tłumaczyć nietolerancją do ich orientacji i gadać że świat jest poj***ny a nie oni. Ludzi których seksualność brała górę nad normalnym funkcjonowaniem w społeczeństwie leczyło się od zawsze w psychiatryku a teraz daje się im państwową posadę i miejsce w mediach na pie**olenie głupot. A poza tym on pewnie nigdy porządnego wpie**olu nie widział, pewnie facet puknął go w szczepionkę a ten zadzwonił po karetkę.

kemcia

2013-06-16, 14:55
@up
Problem w tym, że media teraz wszędzie będą pie**olić że pedałofobia jest zła, że źli hetero atakują dobrych i normalnych homoseksualistów, że trzeba momentalnie wprowadzić prawo stanowiące iż każdy hetero który źle popatrzy na pedała dostanie 40 lat w celi w ciężkich warunkach.

Quireth

2013-06-16, 15:01
to tylko halucynacje z niedożywienia.

Jarrt

2013-06-16, 15:33
Wstałem niedawno i mam sk***ysyńskiego kaca łeb mnie jebie oczy bolą , ale to nic bo właśnie przeczytałem na pasku informacyjnym że korwin-mikke dostał wczoraj wpie**ol i mój świat nabrał tęczowych kolorów :)


p.s mam nadzieje że to nie pijackie zwidy

Bad_Rain

2013-06-16, 15:36
Jarrt napisał/a:

Wstałem niedawno i mam sk***ysyńskiego kaca łeb mnie jebie oczy bolą , ale to nic bo właśnie przeczytałem na pasku informacyjnym że korwin-mikke dostał wczoraj wpie**ol i mój świat nabrał tęczowych kolorów :)


p.s mam nadzieje że to nie pijackie zwidy




chciałeś być śmieszny pajacu?

mpm1122

2013-06-16, 15:47
gay detected ↑↑↑↑↑ Co ciekawe wyborcza pisze, że zatrzymano dwie osoby :/ A szkoda.

Alanith

2013-06-16, 15:47
Jarrt napisał/a:

Wstałem niedawno i mam sk***ysyńskiego kaca łeb mnie jebie oczy bolą , ale to nic bo właśnie przeczytałem na pasku informacyjnym że korwin-mikke dostał wczoraj wpie**ol i mój świat nabrał tęczowych kolorów :)


p.s mam nadzieje że to nie pijackie zwidy



Już do ciebie jedzie.


EmPeroR77

2013-06-16, 15:49
up@ jak ci sie temat nie podoba to nie czytaj i wypie**alaj , a pajac to ci do wanny włazi , masz browara bo widze że cie suszy

Bad_Rain

2013-06-16, 15:55
EmPeroR77 napisał/a:

up@ jak ci sie temat nie podoba to nie czytaj i wypie**alaj , a pajac to ci do wanny włazi , masz browara bo widze że cie suszy



przeczytaj ze zrozumieniem co napisał lewak którego cytowałem. DOKŁADNIE. ale na wszelki wypadek Ci powiem - zmienił biedronia na Janusza Korwina wykorzystując treść oryginalnego postu. Debile, wszędzie k***a debile... i to piwo możesz sobie w dupe wsadzić

ynos

2013-06-16, 15:56
Wow, pobili geja. Do tego takiego napakowanego, bohaterzy...

bestialsky88

2013-06-16, 15:57
Za słabo dostał, skoro chwilę po pobiciu nie martwił się o nic, tylko o to, by zatweetować :|

Jarrt

2013-06-16, 16:19
Alanith napisał/a:



Już do ciebie jedzie.

Obrazek



O matko, ale strachłem.

Bad_Rain napisał/a:



przeczytaj ze zrozumieniem co napisał lewak którego cytowałem. DOKŁADNIE. ale na wszelki wypadek Ci powiem - zmienił biedronia na Janusza Korwina wykorzystując treść oryginalnego postu. Debile, wszędzie k***a debile... i to piwo możesz sobie w dupe wsadzić



Jakiś gnojek nazwał mnie lewakiem, o matko jak strachłem x2

go...........11

2013-06-16, 16:43
I prawidłowo.