18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Biedny, zgwałcony qń...

mo...........ia • 2009-05-10, 21:45
"Pewien mężczyzna został skazany za wielokrotne zgwałcenie konia.

Gallais zgwałcił tego samego konia o imieniu Calico dwukrotnie i dwukrotnie został przyłapany i skazany. Pierwszy gwałt można by jeszcze uznać za przypadek, drugi raz nie może być mowy o pomyłce. Szczególnie, że Gallais zgwałcił tego samego konia.

Bezmyślny 46-latek Leeroy Le Gallais trafił na 3 lata do więzienia, po tym jak przyznał się do seksualnego molestowania konia w stajni w Guersney.

Pierwszy raz został przyłapany, gdyż zostawił swoją bieliznę w stajni. Drugi raz właściciel Calico zauważył, że wysoki taboret i koc znajdują się w innym miejscu niż zwykle, a koń jest zestresowany. Policja od razu wpadła na trop gwałciciela, który przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Na rozprawie Le Gallais powiedział:

“Wypiłem parę piw, poszedłem do stajni i wszedłem w stosunek z koniem”. "

Oryginał.

Biedny qń, ciekawe czy już zapisali go na terapię :szczerbaty:

mo...........ia

2009-05-11, 11:15
Można konia to i owcę też :szczerbaty:

"Obrzydliwe! Brytyjska policja aresztowała osobnika podejrzanego o uprawianie miłości z owcą. Założono, że zwierzę nie mogło wyrazić zgody na tego typu aktywność. Na miejscu zdarzeń detektywi odkryli porzuconą podczas ucieczki część garderoby. Policja zaapelowała do okolicznych farmerów o dalszą ostrożność przy wypasie, bo nie dalej jak w maju odnotowano kolejne zgłoszenie zoofilii

Funkcjonariusze odnaleźli 27-letniego sprawcę w jego domu w południowo wschodnim Londynie. Udało im się go zidentyfikować dzięki próbkom DNA pobranym ze znalezionych na miejscu rozpusty spodniom od dresu. Cała sprawa miała swój początek, kiedy dwójka świadków zgłosiła organom ścigania, że zaobserwowała mężczyznę seksualnie wykorzystującego nieszczęsne zwierzę. Na miejscu zdarzeń detektywi odkryli porzuconą podczas ucieczki część garderoby. Cała sprawa miała miejsce miesiąc temu w Chilsehurst w hrabstwie Kent. Informacja o tyle istotna, że policja zaapelowała do okolicznych farmerów o dalszą ostrożność przy wypasie, bo nie dalej jak w maju odnotowano kolejne zgłoszenie domniemanego przypadku zoofilii w tamtym rejonie."

Co to samotność robi z ludźmi :lol:

Link do oryginału: klik!