18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biedni inżynierzy organizują dla siebie pomoc

flejtuch • 2023-09-21, 13:21
Ciekawe czy tego merca też zaj***li czy zarobili ze złodziejstwa.



~Velture

2023-09-21, 13:47
Jakkolwiek cięzko mi to napisać to jednak to napiszę... to samo czeka nas. Kwestia czasu. Szekle muszą się zgadzać a u nas się nie zgadzają póki co.

dennissliwa

2023-09-21, 13:49
Nawpuszczali tego gówna to niech teraz sie męczą....

onucek

2023-09-21, 13:50
Biali mężczyźni nie interweniują bo są zbyt zajęci walką z własną toksyczną męskością.

~Velture

2023-09-21, 13:53
onucek napisał/a:

Biali mężczyźni nie interweniują bo są zbyt zajęci walką z własną toksyczną męskością.



NA ch*j mają interweniować? Chcesz dostać kosę w serce za cudzy towar? Ja bym k***a nie chciał.
Nawet jakbym powiedzmy był w stanie im dać radę i zakładając, że mogę to fizycznie wykonać oraz wiem, że nie mają broni... Po ch*j? Co mi to da? W NAJLEPSZYM MOŻLIWYM SCENARIUSZU pomogę i nic z tego nie mam... w najgorszym przy założeniu, że nie umrę to jeszcze mnie po sądach będą ciągać za rasizm...

pie**olIĆ, NIE RUSZAĆ!

onucek

2023-09-21, 14:04
~VeIture napisał/a:

NA ch*j mają interweniować? Chcesz dostać kosę w serce za cudzy towar? Ja bym k***a nie chciał.
Nawet jakbym powiedzmy był w stanie im dać radę i zakładając, że mogę to fizycznie wykonać oraz wiem, że nie mają broni... Po ch*j? Co mi to da? W NAJLEPSZYM MOŻLIWYM SCENARIUSZU pomogę i nic z tego nie mam... w najgorszym przy założeniu, że nie umrę to jeszcze mnie po sądach będą ciągać za rasizm...
pie**olIĆ, NIE RUSZAĆ!



Masz trochę rację z tym. Ale jakby wpaść z grupą z kijami i ich oklepać tak by nie mogli chodzić normalnie przez kilka lat, to by było fajnie sobie oglądnąć na sadolu, taki finał tej powyższej akcji. Więc można by było interweniować nie dla właściciela sklepu ale dla czystej przyjemności z wpie**olenia śmieciom.

tolek01

2023-09-21, 14:24
w Brazylii im by to tak płazem nie uszło

Lobo24

2023-09-21, 14:34
Główna akcja filmu pomiędzy 2 a 3 sekundą.

Luxury

2023-09-21, 14:55
O jakich białych inżynierów chodzi? To Polacy na wyspach?

Siriuz

2023-09-21, 14:58
~VeIture napisał/a:

NA ch*j mają interweniować? Chcesz dostać kosę w serce za cudzy towar? Ja bym k***a nie chciał.
Nawet jakbym powiedzmy był w stanie im dać radę i zakładając, że mogę to fizycznie wykonać oraz wiem, że nie mają broni... Po ch*j? Co mi to da? W NAJLEPSZYM MOŻLIWYM SCENARIUSZU pomogę i nic z tego nie mam... w najgorszym przy założeniu, że nie umrę to jeszcze mnie po sądach będą ciągać za rasizm...
pie**olIĆ, NIE RUSZAĆ!



Głupio czy nie, faceci mają w genach, żeby jednak interweniować. Problem w tym, że prawo jest tak skonstruowane, że przystępując do takiej akcji, nie tylko musisz się liczyć z bandziorami to jeszcze potem z policją i sądami. Wszystko sprowadza się do tego, że lewactwo okastrowało facetów i w zasadzie ubezwłasnowolniło ludzi, którzy mają potulnie zwiesić głowy i czekać na odpowiednie służby. Żyjemy w j***nej dystopi gdzie znieczulica jest cnotą a "community guidelines" staje się prawem. Wszędzie tam gdzie nie ma lewactwa, choćby w takiej Rosji - takich scenek nie ma - bandziory zaraz dostają wpie**ol od lokalsów albo przyjeżdżają pały i też się nie cackają.

Michu_XXX69

2023-09-21, 15:29
Siriuz napisał/a:

Głupio czy nie, faceci mają w genach, żeby jednak interweniować. Problem w tym, że prawo jest tak skonstruowane, że przystępując do takiej akcji, nie tylko musisz się liczyć z bandziorami to jeszcze potem z policją i sądami. Wszystko sprowadza się do tego, że lewactwo okastrowało facetów i w zasadzie ubezwłasnowolniło ludzi, którzy mają potulnie zwiesić głowy i czekać na odpowiednie służby. Żyjemy w j***nej dystopi gdzie znieczulica jest cnotą a "community guidelines" staje się prawem. Wszędzie tam gdzie nie ma lewactwa, choćby w takiej Rosji - takich scenek nie ma - bandziory zaraz dostają wpie**ol od lokalsów albo przyjeżdżają pały i też się nie cackają.



Gościu, litości ! Pojedź tam i zobacz jak wygląda miejscowe złodziejstwo. Nie wspominając o tym, że komunizm wywodzi się z Rosji. Rzucałeś w szkołę kamieniami ?

Siriuz

2023-09-21, 15:42
Michu_XXX69 napisał/a:

Gościu, litości ! Pojedź tam i zobacz jak wygląda miejscowe złodziejstwo. Nie wspominając o tym, że komunizm wywodzi się z Rosji. Rzucałeś w szkołę kamieniami ?



Zakładam, ze mówisz o Rosji, więc - wnioskuje na podstawie filmów, które pojawiają sie na Sadolu. Wyjaśnij mi dlaczego takie filmy mamy z Europy zachodniej a nie z Rosji, Turcji, Brazylii, Indii itd?
Nie, nie rzucałem w szkołę kamieniami, Ty to robiłeś? I co chcesz powiedzieć stwierdzając, że komunizm wywodzi się z Rosji?

usni

2023-09-21, 16:33
Ulala...ale dupsko w pierwszych 2 sekundach przechodzi....ch*j z tymi ciapatymi, patrzcie co tam łazi.

darek1234

2023-09-21, 17:24
Lobo24 napisał/a:

Główna akcja filmu pomiędzy 2 a 3 sekundą.



Raczej między pierwszą a drugą i czwartą a piątą, zgrabne dupy

Siriuz napisał/a:

Zakładam, ze mówisz o Rosji, więc - wnioskuje na podstawie filmów, które pojawiają sie na Sadolu. Wyjaśnij mi dlaczego takie filmy mamy z Europy zachodniej a nie z Rosji, Turcji, Brazylii, Indii itd?
Nie, nie rzucałem w szkołę kamieniami, Ty to robiłeś? I co chcesz powiedzieć stwierdzając, że komunizm wywodzi się z Rosji?



Siriuz, chłopie (?), zrób coś pożytecznego, bo robisz z siebie pośmiewisko

Siriuz

2023-09-21, 17:40
darek1234 napisał/a:

Siriuz, chłopie (?), zrób coś pożytecznego, bo robisz z siebie pośmiewisko



Wiesz jak mnie to obchodzi, ze jestem dla Ciebie pośmiewiskiem? Zgadnij :D I nie pytaj mnie o zaimki, na ch*j? Partnera szukasz, czy jak?