18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

~tip.top

2011-10-28, 13:32
mógł dopisać: "Młody, atrakcyjny, pozna milionerkę ze skłonnościami do zawału" :-)

bloodwar

2011-10-28, 13:32
W sumie ma koleś rację, że wyłożył kawę na ławę. Swoją drogą - moge się założyć że będzie miał 100 razy lepsze branie niż "spokojny, wrażliwy, nieśmiały student" bo kobiety uwielbiają "twardych" facetów po ZK, najlepiej ze zrytą psychiką i "ciekawymi doświadczeniami życiowymi"

Ponury Knur

2011-10-28, 13:45
bloodwar napisał/a:

W sumie ma koleś rację, że wyłożył kawę na ławę. Swoją drogą - moge się założyć że będzie miał 100 razy lepsze branie niż "spokojny, wrażliwy, nieśmiały student" bo kobiety uwielbiają "twardych" facetów po ZK, najlepiej ze zrytą psychiką i "ciekawymi doświadczeniami życiowymi"



no w pudle pewnie miał ciekawe doświadczenia życiowe, i aż mu zryło psyche.

szturm

2011-10-28, 14:03
To anons mojego kolegi tylko zapomniał dodać że odsiedział ćwiare za zabójstwo kochanki swojej żony za to że wyr*chał jego kochanke w oborze (bo to krowa czy bawół był ch*j go wie) ,pije borygo bo po borygo sie nie rzygo,ma jedno oko ..na środku czoła i w ZK robił sobie pochwe pod pachą.

Ponury Knur

2011-10-28, 14:07
szturm napisał/a:

To anons mojego kolegi tylko zapomniał dodać że odsiedział ćwiare za zabójstwo kochanki swojej żony za to że wyr*chał jego kochanke w oborze (bo to krowa czy bawół był ch*j go wie) ,pije borygo bo po borygo sie nie rzygo,ma jedno oko ..na środku czoła i w ZK robił sobie pochwe pod pachą.



po twoich postach wnioskuje że zawierasz znajomości z ciekawymi ludźmi.
Czy po prostu rano budzisz się ze zmazą nocną i dochodzisz to wniosku że ci się wszystko przyśniło?

BongMan

2011-10-28, 14:29
Warszawa - i wszystko jasne.

Pan Mularz

2011-10-28, 19:12
Wiele kobiet ciągnie do takich, bo małpę, będzie zawsze bardziej ciągnęło do małpy. Człowiek inteligentny, to już dla nich inny gatunek.

NobliwyWojak

2011-10-29, 00:11
Z kiedy ta gazeta, bo pierwsze ogłoszenie całkiem ciekawe?

Su...........cz

2011-10-29, 00:50
Mularz napisał/a:

Wiele kobiet ciągnie do takich, bo małpę, będzie zawsze bardziej ciągnęło do małpy.



To ja wróżę Ci zajebistą gorylicę ;)

~PowerBoBass

2011-10-31, 00:55
Ten koleś podaje to ogłoszenie od kilku ładnych lat, więc chyba nie ma zbyt dużego wzięcia :P

zbronkoo

2011-10-31, 01:47
odezwie się samotna, młoda, szczupła, z własnym mieszkaniem i niebojąca się wyzwań życiowych...
po dwuletnim pobycie w Tworkach, z trójką dzieci każde z innym, bez ręki i z atlasem syfów.

ciekawe, czy będzie zainteresowany? :D

BÃ...........³g

2011-10-31, 10:00
zbronkoo napisał/a:

ciekawe, czy będzie zainteresowany?



On może nie, jednak znając ludzi i ich fetysze, ktoś chciałby z Tobą być byś wsadzała mu kikut w dupę.

zbronkoo

2011-10-31, 11:33
Bóg napisał/a:



On może nie, jednak znając ludzi i ich fetysze, ktoś chciałby z Tobą być byś wsadzała mu kikut w dupę.



piszesz się? bo zawsze chciałam tego spróbować, a Ty zdajesz się czytać mi w myślach! <3

.:...........:.

2011-10-31, 11:45
Hehe, czekam niecierpliwie co zrobicie. Może Bożek się skusi... :roll: Raczej nie, jest zajęty. ;-)