18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sz...........r9

2013-08-20, 12:17
thefiend2 napisał/a:

Białystok zawsze na propsie. Można tu dostać wpie**ol za krzywe spojrzenie i żaden ciapaty nie ma szans tu spokojnie mieszkać. Gdy dojdzie do islamizacji to myślę, że Warszawa, Gdynia i Białystok zostaną ostatnimi bastionami europejczyków (może jeszcze Kraków, bo oni mają maczety :D )



Warszawa ? Przecież tam największe stężenie obcokrajowców w całej Polsce.... Pełno erasmusów i innych murzynów

kamil889

2013-08-20, 13:16
@up Jeszcze Szczecin się obroni, miasto wyjątkowo nietolerancyjne dla obcokrajowców i za to je lubię ;)

Fa...........um

2013-08-20, 14:00
szwagier9 napisał/a:



Warszawa ? Przecież tam największe stężenie obcokrajowców w całej Polsce.... Pełno erasmusów i innych murzynów



Potwierdzam! W stolicy mnóstwo tego ścierwa ... zamiast ścigać po Łomiankach jakieś cioty z Polonii Warszawa Legioniści mogliby się wziąć za to gówno.

Tyszak

2013-08-20, 14:50
BIAŁYstok moje miasto

bugaj

2013-08-20, 14:52
szwagier9 napisał/a:

Wszystko pięknie tylko mordy truskolaskiego nie powinno tam być. Drugi Tusk. Fałszywy ryj ;] Jak w Białymstoku chcieli lotnisko zrobić to ten pie**olec wolał postawić drugą filharmonie gdzie nikt nie chodzi. Tak wiem smuty



I gdzie byś buraku latał tym samolotem... na pole??

Jak można podpalać komuś mieszkanie?! To tak jakby w UK, Anglicy naszym podpalali mieszkania, bo są obcy.

A gdyby nie kasa z UK (często socjal), to by tu pół sadola zdechła z głodu

Preeezes

2013-08-20, 15:36
Co do lotniska w B-stoku nie powastanie. Za to ma powstać 30 km dalej w we wsi "Topolany" gmina Michałowo. Ktoś napisał ,że nie da się odróżnić kobiety od mężczyzny. Taki ch*j jak u słonia nos. W B-stoku jest mnóstwo pięknych dziewczyn. Szyja boli od oglądania się za nimi. I co najważniejsze nie ma tam tyle pedalstwa co w innych miastach Polski. @ mr_9mm najpierw przyjedź i zobacz a później pie**ol takie głupoty. Bo mnie aż krew zalewa jak czyta takie bzdury.

qs...........ex

2013-08-20, 16:49
w Białymstoku problem jest z naziolami a nie z ciapatymi. Ciapate, małyp i reszta dziwolągów przynajmniej sie po kątach kryje i nie stwarza problemów a ci wasi łysi obrońcy moralności zaj***li całe miasto sfastykami, poniszczyli cmentarze i jiewinnym ludziom drzwi podpalają. Już wole mieć w mieście 100 ciapatych niż takiego jendego łysego kretyna.

HailChaos88

2013-08-20, 17:28
Onegdaj na imprezie w mieście Kraka:
-A wy panowie skąd przyjechaliście?
-Z Białegostoku.
-O k***a, ale nie macie przy sobie żadnych scyzoryków?
:D
I tak lubię swoje miasto, a mister 9 mm między nogami, siedź weź dalej w tej swojej warszaffce i paszczy nie potrzebnie nie otwieraj, skoro gówno widziałeś jak to rzekł przedmówca.


sorra18

2013-08-20, 17:59
Ciapaci to rak Europy taki sam jak walka z rasizmem. Wyniszcza nas.

HaRdKoRoVy

2013-08-20, 18:51
qsiex napisał/a:

w Białymstoku problem jest z naziolami a nie z ciapatymi. Ciapate, małyp i reszta dziwolągów przynajmniej sie po kątach kryje i nie stwarza problemów a ci wasi łysi obrońcy moralności zaj***li całe miasto sfastykami, poniszczyli cmentarze i jiewinnym ludziom drzwi podpalają. Już wole mieć w mieście 100 ciapatych niż takiego jendego łysego kretyna.



Podwójna dawka kremu na ból dupki! szybko, szybko!

wojtecki2005

2013-08-20, 23:36
Oj gimbusy gimbusy jeszcze usłyszycie o Białymstoku buraki jedne