18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Biały też potrafi skakać

MoneyCash • 2012-12-22, 16:35
Zdecydowanie najwyżej skaczący białas w NBA - Blake Griffin :P



+ Ekstra - Biały pan lata nad swoim niewolnikiem :lol: Też Blake


Panter2111

2012-12-22, 22:40
Jesteś ślepy czy co? "Biały też potrafi skakać"? TO JEST MULAT IDIOTO! NIE OBRAŻAJ BIAŁYCH murzynU

PaulBZWNGR

2012-12-22, 22:50
Rudy mulat nazwany białasem... Majowie mieli rację - świat się kończy...

T-Will

2012-12-22, 22:50
Kolin101 napisał/a:

Przyznać trzeba gość grać umie ale co do jego skoku nie ma się czym podniecać. Gość ma 208cm wzrostu więc by pakować starczyło by mu skakać 50cm w górę. Ja sam skacze 85cm więc gdybym miał jego wzrost bez problemu bym tak latał. Niestety 22cm wzrostu mi doń braknie...


Czy nie pomyślałeś, że jakbys miał jego wzrost to nie miał byś odpowiedniej koordynacji i skoczności również? Gówno byś wtedy zrobił, a nie tak dunkowal.


A autorowi tematu gratuluje jebnięcia głupoty, ojciec Griffina to murzyn, a jego matka jest biała i ruda, dlatego Blake tak wygląda.
Poza tym gośc jest strasznie przereklamowany właśnie przez swój atletyzm, nie jest nawet w czołówce ligi na swojej pozycji.

oumn

2012-12-22, 22:50
dziwnie to wyglada gdy bialy sadzi takie dunki.

GG WP.

Lumpy1

2012-12-22, 22:58
snikersx napisał/a:

@up tytuł piosenki: gówno-dupstep


idiota

skillet84

2012-12-22, 23:01

Rodzinna fotka, wyciągnij wnioski. Zagadka wyjaśniona.

WujaszekStalin

2012-12-22, 23:03
Kolin101 napisał/a:

Przyznać trzeba gość grać umie ale co do jego skoku nie ma się czym podniecać. Gość ma 208cm wzrostu więc by pakować starczyło by mu skakać 50cm w górę. Ja sam skacze 85cm więc gdybym miał jego wzrost bez problemu bym tak latał. Niestety 22cm wzrostu mi doń braknie...




Koleś doskakuje głową do obręczy która jest na 3,05m. Więc wysokość jego skoku to co najmniej 98 cm. Dla normalnych ludzi dużo dla gracza nba raczej przeciętnie.


* LeBron James = 104cm wyskoku dosiężnego.
* Vince Carter = 109 cm.
* Nate Robinson, przed draftem 2004 okazało się, iż malutki jak na NBA Nate, skacze w górę na ponad 110cm (a potem dwukrotnie wygrywa konkurs wsadów)
* Shannon Brown = 113 centymetrowy wyskok dosiężny.
Nieco wyżej, bo aż 117cm wzlatywał pierwszy wśród niziutkich dunkerów Spud Webb.
* U Jamario Moon’a z LA Clippers zanotowano 119centymetrów.
* Michael Jordan w szczytowej formie skakał rzekomo 122cm ponad ziemię, ale to wszystko mało…

Rekord posiada Kaduor Ziani ma 178 cm wzrostu a jego wyskok to aż 142 cm.

Kolin101

2012-12-22, 23:03
T-Will napisał/a:


Czy nie pomyślałeś, że jakbys miał jego wzrost to nie miał byś odpowiedniej koordynacji i skoczności również? Gówno byś wtedy zrobił, a nie tak dunkowal...

Trenuje koszykówkę tak więc nie rozumiem twojego wytłumaczenia bo tak czy siak bym mógł to samo osiągnąć co teraz.

Kóba

2012-12-22, 23:28
Bez kitu, on jest biały ale z ryja murzyn :shock: Genetyka, to poj***na sprawa...

Czajol3

2012-12-22, 23:31
on nie jest biały ciole

P.S białego to ty mosz chyba tylko psa w rodzinie

Lestat665

2012-12-22, 23:42
02:55 Gortat ?? :)

bartoszbarto

2012-12-23, 00:35
reasumując wcze sniejsze komenty: rudy biały murzyn

szczerkos

2012-12-23, 02:35
T-Will napisał/a:


Poza tym gośc jest strasznie przereklamowany właśnie przez swój atletyzm, nie jest nawet w czołówce ligi na swojej pozycji.



Hehe, to doj***łeś. Niezła jak na jego koordynację gra w post-up, absolutna bestia w powietrzu co oczywiście sprawdza się na tablicach po obu stronach parkietu, w połączeniu z first-pass PG jakim jest Chris Paul daje to zabójczą kombinacje (coś jak w zeszłym sezonie Gortat z Nashem - chodzi o grę pick and roll - teraz SN#13 nie ma w Suns i jak słabo nasz Polish Hammer przędzie). Rzut z półdystansu w miarę, ponad 59% skuteczności z gry póki co w karierze, około 22pkt na mecz i 12 zbiórek - a Ty śmiesz pisać, że gość jest przereklamowany, ze względu na swój atletyzm.

Nosz k***a jego mać, czytam później takie dyrdymały i mnie krew zalewa. Fakt faktem, aktualnie w NBA jest popyt na wysokich graczy, bo w draftach bida ostatnio, ale nie przesadzajmy. Na ten moment klasyczni PF (Garnett, Duncan) są już na wykończeniu, wchodzi młodość - Griffin, Love, Bosh (choć on za młody to nie jest i gra już na centrze); są też - jak ja ich nazywam - średni wiekiem, czyli np. Amare, Josh Smith, LaMarcus Aldridge, Serge Ibaka i wielu, wielu innych (nie chce mi się już wymieniać).. A Ty napiszesz, że Griffin przereklamowany, bo atletyczny. No k***a, ręce opadają. To jaki ma być?! Stać w miejscu i nie skakać? To jest koszykówka a nie szachy. Gość ma potencjał stać się dominującym PF w lidze na kilka dobrych lat, o ile ominą go kontuzje - a na ten moment już jest w czołówce i absolutnie nie zgadzam się z Twoim argumentem.

Jeśli oglądasz NBA po nocach (albo nawet w dzień, jeden ch*j) to współczuję braku obiektywizmu. A jak piszesz te pierdoły po obejrzeniu skrótów na YT (w co wątpię) to mimo wszystko... :idzwch*j:

EDIT: Jeszcze tu filmik z niedawna, "przereklamowany przez swój atletyzm" najpierw blokuje a później, po kilku sekundach wykańcza akcję w ataku. Drugiej akcji nawet nie ma sensu komentować :-)


Abi.M.Sahim

2012-12-23, 03:01
Piwo za Mt Eden - Sierra Leone

Jak dubstepu normalnie nie trawię, tak Mt Eden słucham z przyjemnością.... W dodatku słucham od tak dawna, że większość obecnych fanów "wiertarek, pił i innych odgłosów tartaku" może mnie w czubek małego cmoknąć - to jest kawałek z czasów kiedy ten nurt się dopiero wyodrębniał (może dla tego ta muza jest taka dobra) i kiedy nikt na nią nie psioczył, bo to było coś nowego, co potem zbyt wielu się spodobało, oraz co zbyt wielu próbowało podrobić (z marnymi, bardziej przypominającymi wiertarki niż muzykę, efektami, które popsuły opinię o całym gatunku)

Kubo

2012-12-23, 10:32