18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Białoruś będzie karać zboczeńców

Pietrrr • 2013-09-24, 18:21


Białoruś zaczyna aktywnie walczyć z sodomią. Jedną z przyczyn odrzucenia Alieksandra Łukaszenki przez „cywilizowanych” Europejczyków jest jego odrzucenie sodomii jako jednej z fundamentalnych „wartości” europejskich. A oto teraz, jak się wydaje, białoruski prezydent przeszedł od słów do czynów. Jak donosi, zarejestrowany w San Francisco, opozycyjny portal „Biełarusskij partizan”, Łukaszienko zamierza przywrócić, wcześniej uchylony, artykuł Kodeksu Karnego, przewidujący karę za sodomię. Według informacji tej internetowej gazety, białoruscy parlamentarzyści przygotowują projekt ustawy przewidującej powrót do odpowiedzialności karnej za sodomię. Proponuje się wprowadzenie poprawki do obowiązującego Kodeksu Karnego Republiki Białoruskiej, która orzekałaby karę w wymiarze 10 lat pozbawienia wolności za stosunki płciowe mężczyzny z mężczyzną i grzywnę albo pozbawienie wolności do lat 5 za propagowanie zboczeń homoseksualnych. Projekt tej ustawy może wejść w życie już jesienią bieżącego roku. Wcześniej Alieksandr Łukaszienko, już niejednokrotnie wywoływał oburzenie europejskiej „społeczności” swoimi „skandalicznymi” oświadczeniami o tym, że mężczyzna i kobieta powinni tworzyć rodzinę i zajmować się prokreacją dzieci. Brytyjska gazeta „The Independent” w ubiegłym roku, przykładowo, zacytowała takie „bluźniercze” dla Europejczyków oświadczenie białoruskiego przywódcy w stosunku do awangardy demokracji: „Ja nigdzie inicjatywnie nie omawiam i co więcej nie potępiam ich ponieważ jest to poza możliwościami mojego rozumienia. Co więcej, jeżeli nawet ja to pojmuję to zdecydowanie negatywnie, uważam to za absolutnie nienormalne”. Ale chyba najbardziej uderzającym w związku z tym była wymiana „uprzejmości” pomiędzy Alieksandrem Łukaszienko a ministrem spraw zagranicznych Niemiec, Guido Westerwelle, który to jak wiadomo, nie tylko nie ukrywa ale i arogancko chełpi się swoją „postępową” orientacją. Kiedy Niemiec nazwał prezydenta Białorusi „dyktatorem” to Łukaszienko odpowiedział, że lepiej być dyktatorem niż pederastą.


Źródło

brzaskun

2013-09-24, 18:28
zamordyzm po tamtej stronie zawsze w cenie.

cl...........er

2013-09-24, 18:30
No i chociaż z jednym (z kilku) aspektów - jakie głosi Łukaszenka - się zgadzam.

SfinskiRyj

2013-09-24, 19:06
No tutaj sie z panem Olkiem zgadzam całkowiecie, piwko.

Marxe

2013-09-24, 19:39
kurde krata piwa dla tego Pana :D

pakicito

2013-09-24, 19:45
Cytat:

No tutaj sie z panem Olkiem zgadzam całkowiecie,


a co to k***a, twój kolega?

jinrey

2013-09-24, 19:52
JA pie**olE! Od zawsze wiedziałem, że to od Słowian będzie zależała walka z islamem i całą odmiennością tego świata! Tylko Polska k***a jak zwykle próbuje być pomiędzy.

wowoz

2013-09-24, 20:14

evirysum

2013-09-24, 20:15
za kare dla wdupę żganych piwo!

simpekaes

2013-09-24, 20:15
fatalnie ze w tej dziedzinie jestesmy w tyle nawet za bialorusia.

majfon

2013-09-24, 20:38
Skoro wam się tak podoba to zapraszam do Białorusi, bądź Rosji - to są państwa, które za najwyższą wartość uznają demokrację i prawa człowieka. I tam na pewno bezkarni moglibyście pie**olić głupoty w internecie.

Nic nikomu do tego, kto, kogo i w jaką dziurę zapina, pod warunkiem pełnoletności i zgody obu stron.

Kozojeb

2013-09-24, 20:43
Chcecie debile j***ne żeby sadzać ludzi za to co robią sobie w sypialni?! A może do waszych zajrzymy?.. Haha no tak - u was tylko żel i chusteczki przy wyrze :D