18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bezmyślnik

rolinka • 2013-07-06, 16:49
~Połowa zdań na Sadisticku powinna się od tego zaczynać. ~Naprawdę.


Mazifaka

2013-07-06, 21:38
@up piwo za bezruchdance! pamieta sie :D

saczek3002

2013-07-06, 22:06
Dobry materiał na tatuaż na czoło polityka w Polsce :D

Velius

2013-07-06, 22:15
Lares86 napisał/a:

k***a, kiedyś smuggler z CDA to niby wymyślił, ale go ktoś naprostował, że to papa chmiel lata temu wymyślił. Acha i to było wq CDA z 1999 roku... Dawajcie gimbusy złota łopate.



Właśnie mi przypomniałeś (chyba ten) fragment z Action Redaction, numer 05/2000 (48), ostatni jaki mi się zachował i pozwolę sobie go tu zacytować:

Bezmyślnik:


W numerze 3/2000, w AR, niejaki Radek "Predo" Marzec z Łukowa zaproponował stawianie "bezmyślników" przed bezsensownymi listami i napisał, że to jego znak. Bzdura! Jeśli w liście stwierdził dokładnie, że sam to wymyślił, jest godny pożałowania. Pomysł ten wysunął w 1989 roku H.J. Chmielewski w swoim komiksie "Tytus, Romek i Atomek", dokładnie w "Księdze XII". Na stronie 9 jest taka wypowiedź Tytusa (poniekąd małpy): "Myślałem i wymyśliłem bezmyślnik ~: ~ Stawiać się go będzie przed zdaniem nie mającym sensu". Radziłbym chociaż nadmienić o tym plagiacie na łamach.

- Inkler

Toteż nadmieniamy. Radek byłby usprawiedliwiony tylko w 2 sytuacjach: a) to on jest Papciem Chmielem; b) to on jest Tytusem. Ponieważ obie możliwości są raczej nierealne, poczynania Radka nagradzamy serią bezmyślników (~~~~~~~~) Nieładnie... [BTW: zauważyło to dużo więcej ludzi...] A jak jeszcze raz wytnie taki numer to - dostanie serię... ale już nie bezmyślników.

:ok:

spok

2013-07-07, 12:51
@Vinterlandet łap piwo za H.P. Lovecrafta, chociaż to i tak pewnie tylko pasta