18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny śpiewa "Sen o Warszawie"

Ha...........ng • 2011-10-27, 14:11
Zero w tym sadyzmu, ale szacunek należy się temu gościowi, bo w przeciwieństwie do cyganów, rumunów i innego gówna stara się kasę zarobić i nie żebrze jak tamte wymienione zera ;)


popkan

2011-10-27, 20:25
@monikajarek
Nie wiem gdzue Ty w tej rumunii byłaś, ja w rumunii byłem przez pewnien czas conajmniej dwa razy w tygodniu i czułem sie tam bardzo dobrze, Bukareszt wygląda lepiej niż nasza Warszawa, nie wiele brakuje rumunni żeby przegonić nasz kraj, ale na pewno jest ładniejszy. Piszesz jakby wszyscy polacy byli tacy czyści i swieci.
Pozdro

~Tołdi

2011-10-27, 20:40
Matko ile tu etnograficznych debili :samobojstwo: a Hacerking jest ich królem :facepalm:

Vincent Vega

2011-10-27, 21:30
"Bukareszt wygląda lepiej niż Warszawa" dla mnie kolego to Ty chyba nawet w Rozpiździewiu Wielkim w takim razie nie byłeś.. To poopowiadaj jak tam w tym Bukareszcie ? Psy smakowały, czy nie obdarli z sierści, gdy ci podawali na talerzu ? Jest to kraj biedny i zacofany, ludzie śmierdzą i kradną, a wspomnianych psów jest więcej od homo sapiens.

solteck

2011-10-27, 21:34
Bardziej wk***iający od cygana jest polak, który nie da nic kupić na dworcu.
Kupisz sobie kebaba albo coś innego, to od razu ktoś podchodzi: daj 50gr na piwo, 50gr na fajki...

dymion

2011-10-27, 22:12
z tego pie**olenia wnioskuje, że w dupach się wam poprzewracało
powegetowalibyście tak trochę to bym się wam odechciało pie**olenia głupot
___
btw. mógłby się ktoś nimi zająć. w stanach potrafili wyciągnąć tego kolesia - http://www.sadistic.pl/bezdomny-ze-swietnym-glosem-vt61618.htm , więc nie wiem dlaczego i tutaj miałoby się nie udać. wystarczy odrobina dobrej woli...
I darujcie sobie pie**olenie jak to Ameryka mlekiem i miodem płynie, bo nie o to tu chodzi...

aarreekk0

2011-10-27, 22:38
@ BongMan

czy Ty byłeś kiedyś w Rumunii? Może faktycznie Rumunia jest w NATO i UE ale wcale nie jest taka rozwinieta, dane mi było akurat być tydzien temu w Rumuniim, przejechalem przez caly kraj i z calym szacunkiem ale to co tam zobaczylem to jest "Trzeci Świat Europy"

tez myslalem ze Rumunia to tylko stereotypy i kawaly o cyganach ale przekonalem sie ze tak jest.


Colossus

2011-10-27, 22:47
ch*j, bez względu na wasze opinie oznajmiam, że żal mi tego człowieka.

maciuch2

2011-10-27, 23:51
dam piwo, mu nie zaszkodzi

Psychiczny

2011-10-28, 00:11
Beniu_Beniu napisał/a:

Życie czasami pisze ch*jowe scenariusze.


k***a widząc jakiegoś pana tyku menelik , nikt nie pomyśli , że on może być od niego 100x mądrzejszy i w jedną chwilę cało życie poszło się j***ć .

szeryff85

2011-10-28, 11:47
Tak sie składa że ja znam wielu obywateli Rumunii i są oni bardziej "cywilizowani" od niejednego polaka! a margines znajdzecie w każdej narodowości!

Tomows

2011-10-28, 17:21
Przynajmniej się stara i nie gra tak jak niektórzy jakichś beznadziejnych smutów, że odechciewa się żyć, jak to niektórzy mają w zwyczaju. I przynajmniej uczciwy zarobek, a nie "PANIE DZIECI STO MAM BJEDA MĄŻ BIJE OLABOGA".

nightwish1987

2011-10-28, 17:58
Może i biedni, może też i bezdomni ale potrafią wesprzeć choćby nawet paroma groszami fundację WOŚP. Wielki szacunek dla nich że pomimo trudów życia - żyją. Nawet pan "Mikołaj" wspomniał, że wychodzą na kawę :) a nie powiedział np. na wino. Jeśli mają tylko taki sposób aby przeżyć to tym większy szacunek za wolę przetrwania. Swoją drogą możemy się przekonać jak państwo dba o ludzi wykształconych i którzy niegdyś zajmowali dosyć ważne stanowiska. ech...

nozi9891

2011-10-28, 18:27
ch*ja byliście w rumuni, ch*ja widzieliście, ch*ja się znacie.

donfelipe29

2011-10-29, 00:42
Śpiewa ch*jowo ale szacunek się należy że nie żebra . Piwko dla autora :trollencjusz:

Zohan Dvir

2011-10-29, 18:47
k***a kolejny Gienek Loska...