18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny dostaje kupon* na 1000$

gówniaczek • 2014-03-06, 00:14
Zero sadyzmu, a nawet więcej. Murzyn i ciapak i zero agresji wobec nich :emo: Mimo wszystko, chyba za mało się harda naoglądałem, bo się wzruszyłem. ehh...


MICHALANIOLDZIWKO

2014-03-06, 06:57
kryniusan napisał/a:



c*pka jesteś i tyle


Ty za to pewnie pokazujesz ziomkom na codzień jaki to nie jest z Ciebie kocur, matce pokazujesz pogardę bo jesteś przecież prawdziwym sadolem, nie ?
W rzeczywistości wieczorami płaczesz pod prysznicem mając przed oczami materiały z harda. :mrgreen:

Toddler

2014-03-06, 08:09
Musk rozj***ny. Zniszczyli bawełniakowi system :D

he...........01

2014-03-06, 08:26
To ja k***a biedny nie mam na piwo, bo wypłata 10 a taki murzyn dostaje tysiąc baksów od tak... Co za świat.

MG42

2014-03-06, 08:34
wzruszyłeś się bo jesteś pedałem i murzynofilem.

wernetto

2014-03-06, 09:24
o jacy wszyscy rasiści na siłę. W główkach się dzieciarni namieszało od nadmiaru korwiniego pieprzenia. Kolonko się dzieciakom już znudził, Korwinek też się znudzi na szczęście.

Co do filmiku: bardzo ładny gest, oby więcej takich ludzi. Całego świata nie zmienimy, ale każdy gest dobra to już droga ku lepszemu.

Mojoo

2014-03-06, 09:56
to mnie tylko zastanawia, jak mógł zachować taką naturalność, brak skrępowania jak w pewnym momencie stał na środku wzruszony, a typ ewidentnie go kręcił kamerą będąc kilka stóp od niego.

fejkowe się to wydaje w choy.

wernetto

2014-03-06, 09:59
deevil napisał/a:

Amerykańskie gówno



Przyjdzie czas, że sam będziesz na ulicy i nikt nie kiwnie palcem. Wtedy powiesz: "polskie gówno" i dostaniesz w ryj od mohera.

ch...........ox

2014-03-06, 10:13
Zajebiste, że gość chciał się podzielić. To potwierdza teorię, że biedni ludzie są najbardziej szczerzy. Wiem o czym piszę, bo na studiach dorabiałem jako kierowca busa. Dostarczałem tv, lodówki i pralki.
W regulaminie było coś takiego jak dostawa pod adres GRATIS, ale nie k***a dybanie j***nego żelastwa na np. 4 piętro. Największy problem ze zrozumieniem mieli ludzie z domem pow. 200m2 + na placu z reguły coś pokroju bmw x5. Panie to sam pan tego nie wniesiesz?? No ale ja kupiłam to jeszcze mam płacić za wniesienie? Przecież dostawa jest za darmo! I tak do zaj***nia. Jak już dali to z wielkim fochem, że ździerstwo, że nie mają pieniędzy. Natomiast nieraz podjeżdżałem pod kamienice czy domki, które prawie się waliły, widzę bieda straszna jak sk***ysyn. Nawet nic nie mówię tylko z kumplem od razu wnosimy. Na miejscu rodzinka podziękowała, poczęstowali herbatą i jeszcze po 10 zł dali. Odmawialiśmy jak się dało, ale powiedzieli że inaczej się obrażą - bo to jest zapłata za nasz czas i wysiłek. Ot i prawda o polskiej biedzie i polskich nowobogackich.

seattle

2014-03-06, 10:31
trzeba mimo wszystko wierzyć w ludzi

Nienasycony

2014-03-06, 10:35
Nie ma to jak zagrać na ludzkich emocjach w tym przypadku wykonanych przez bezdomnego. Doskonały sposób na zarobienie na czyjejś biedzie. Mam nadzieje że zdajecie sobie sprawę z tego że ciapaty na tym filmie dużo więcej zarobił niż 1000$ prawda? :)

Speedballwtf

2014-03-06, 10:40
ale z was sadyści i twardziele, ojej taki mroczny ten portal

Rafixo

2014-03-06, 10:49
W Polsce jest taki problem że mało jest bezdomnych którzy wydadzą kasę na chleb. Zdecydowana większość to jakieś cyganki z dzieckiem na ręku by brać na litość i by więcej ludzi im rzucało... A wcale tacy biedni nie są, żebranie to ich sposób na łatwy zarobek. Później są menele zbierający na wino i inne przypadki.

Tak więc nie dawajcie kasy bezdomnym na ulicy - lepiej już kupcie im jedzenie zamiast dawać gotówkę.

Trzyszcz

2014-03-06, 11:11
Nienasycony, no powiedz ile dał mu youtube za ten film? Milion? Czy dwa?

gówniaczek

2014-03-06, 11:19
Oczywiście, że to jest inwestycja, bo dzięki temu przybędzie mu subów i więdzej odsłon reklam. Ale to nie jest ważne.

modyf

2014-03-06, 11:31
sadole się czarnymi wzruszają... ojjojjoj świat się kończy. Gość przepuści to w miesiąc - dwa, na pewno to nie odmieni jego życia, więc co daje taka historia? łzawy filmik i łapki w górę na YT.