18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomny dostaje 1000$

Byt • 2014-05-28, 22:51
Adrien Broner (Bokser), napotkanemu bezdomnemu postanawia podarować 1000$.


Na łazarskim rejonoie, nie jest kolorowo :szczerbaty:

szymy

2014-05-28, 23:34
Już tego bezdomnego zdążyli pobić i okraść, bo wiedzieli, że ma kasę. Dodatkowo jak gonił złodzieja to się wyj***ł na twarz. :D


Ezoteryk

2014-05-29, 15:12
I dobrze niech do roboty idzie.

Diux

2014-05-30, 14:17
Jakim trzeba być lebiegą żeby zostać bezdomnym w kraju z tak rozwiniętą gospodarką. :facepalm:

MonroeHutchen

2014-05-30, 14:27
każdy kto uważa takie działania za dobry uczynek powinien pójść do więzienia za bycie kretynem

kuba9998

2014-05-30, 14:27
up Żebyś się z tą gospodarką nie pomylił w tej swojej kochanej hameryce, mają tyle samo a może i więcej bezdomnych co my, już się wielki biznes o to zatroszczył.

mYOUsick

2014-05-30, 14:41
Też mi wielkie coś, Manny Pacquiao non stop rozdaje swoje pieniądze biednym.

nervous-_-

2014-05-30, 15:20
k***a, być może zabrzmi to okrutnie, ale dając pieniądze bezdomnym wcale się im nie pomaga. Co więcej oni są strasznie cwani i żerują na czyjejś dobroci, w rzeczywistości mają wszystkich i wszystko w dupie, bo najważniejsze to się naj***ć i wyżebrać jakieś żarcie na litość.
Od kilku miesięcy "walczę" z bezdomnym, który wybrał sobie moją klatkę na noclegowanie, bo czasem niektórzy nie domykają drzwi na klatkę. Kładzie się na samej górze i udaje, że go tam nie ma. Nie awanturuje się, ale śmierdzi niemiłosiernie już na parterze, co zresztą często zdradza jego obecność, oraz sika pod siebie. Kiedyś mnie wystraszył, gdy wieczorem zapaliłam światło, a tam naj***ny koleś na podłodze. Pogadałam z nim chwilę, poprosiłam, żeby tu nie nocował bo to nie jest noclegowania i żeby coś zrobił ze sobą, bo to do niczego nie prowadzi (gość przyznał się, że ma 64 lata). Oczywiście, przyznał mi rację, obiecał, że coś ze sobą zrobi i wyszedł po kilkunastu minutach. Po czym po dwóch dniach znowu czuje ten chamski smród, wchodzę na górę, a on... trzyma rękę w gaciach i śpi, jakby przez sen walił konia. sp***oliłam stamtąd i zadzwoniłam po miejską. Wczoraj widziałam go znowu, tym razem wbijał do klatki obok. Oczywiście, z obietnicy nici. Nie żal mi go, bo wiem, że są miejsca, w których można uzyskać pomoc, jeśli się chce. A, że często nie chcą, to koło się zamyka.

prezeszdzich

2014-05-30, 17:32
up
Ty to byś dała wędke nawet na pustyni zamiast ryby

KorkyTaczer

2014-05-30, 20:31
@up up,
juz dobrze a teraz wracaj do kuchni i i dziękuj że masz gdzie wracać i nie jesteś uzależniona od alko i masz prespektywy dzieki którym w ów nałóg nie popadłaś. Drugim razem pomyśl (jeśli to możliwe) że taki "delikwent" mógł już próbowac w takich ośrodkach zasiegnąć pomocy. Widzisz, z niektórymi jest tak że wymagają nieco innego podejścia niż to utarte oferowane w ośrodkach. Bo co taki oferuje? Nocleg? Jeden może dwa posiłki? Trzeźwość? Ok zawsze coś, ale to wciąż kołchoz z rzeszą potrzebujących którym chłód takiego miejsca i sytuacji często przynosi skutek odwrotny do zamierzonego. Abstrach*jąc:
Pewno wyda ci sie to obleśne i ohydne wręcz niedorzeczne, ale gdybys takiemu zaoferowala posiłek kąpiel i opranie ciuchów, a nie tyko pie**oliła ze trzeba sie zmienić, (w dupe wsadzając to kim jest i czy chleje) raz na jakis czas byleby regularnie, to na klatce przestałoby j***ć(ale czemu akurat ty? jak tyle ludzi jest w tym bloku! Gwarantuje ze resta pomyślałaby to samo... żal) I ów żul jak to lubicie takich nazywać(nieświaomie podkreslajac tym słowem swoja wyższosc klasową i tym samym sie usprawiedliwiając) zacząłby sie zastanawiac że może jednak warto sie postarać i ruszyc dupsko z rynsztoku... Wiesz czasami samo pie**olenie nie wystarczy i trzeba je poprzeć czynem, czasami też trzeba komus pokazać trochu wiary, nadziei i otuchy, zeby zaczac jakiś proces w dobrym kierunku. A teraz grzecznie umyj gary i kup mężowi browar i Panu dziękuj że nie jestes w sytuacji "śmierdziela". Myślisz dla czego takiemu sie nie chce? Ludzie k***a jak wy mało rozumiecie...

nervous-_-

2014-05-30, 22:35
Dlaczego na tym portalu jest tylu troglodytów? Wsadzisz tekst o garach i myślisz, że twoja wypowiedź zyskuje na wartości? to jest dopiero żałosne, więc swoje rady możesz podarować swojej kobiecie, o ile ją masz. Z taką gadką nie jest to rzecz oczywista.

Wracając do meritum, nie wyraziłam się o tym człowieku per żul ani menel, co z góry czyni twoją wypowiedź nieadekwatną. Być może jesteś samarytaninem pełnym miłosierdzia, który oferuje kąpiele bezdomnym, jeśli tak, twój wybór. Ja natomiast kiedyś już pomagałam takim ludziom. nie dawałam im kasy, ale gdy prosili o jedzenie wchodziłam z takim do sklepu i kupowałam, co chciał. Niestety, szybko okazało się, że "apetyt rośnie w miarę jedzenia" i facet zrobił sobie z tego sposób na życie. Pojawia się tu więc problematyczna kwestia wolnej woli związanej ze sposobem funkcjonowania oraz poczuciem obywatelskiego obowiązku. Jeżeli on ma problem, a nie szuka pomocy, to dlaczego ktoś ma go na siłę próbować uszczęśliwić? Nikt za darmo pracy nie daje, jeśli się po nią nie zgłosisz. Tu jest podobnie. Zwłaszcza, że mój dziki współlokator zawsze był pijany lub lekko pijany. Nie oceniam takich ludzi, ale jeśli żyją w ten sposób, niech się nie dziwią, że ludzie w taki sposób reagują.
A na zakończenie: swoje dalsze gorzkie żale przelej na papier i wsadź go w najgłębszą szczelinę, jaką posiadasz.

Takeya

2014-05-31, 05:28
Kobieto, najpierw naucz się odróżniać bezdomnych od żulów, bo nie każdy kto nie ma domu i śmierdzi, musi być osiedlowym pijaczyną. Ciekawe co Ty byś mówiła, jakby całe życie Ci się zj***ło w pewnym momencie na głowie tak, że byś wylądowała na ulicy i nie mogłabyś dostać pracy, a z każdym dniem wraz z wzrastającym odorem który by się z Ciebie wydalał byłoby Ci coraz ciężej cokolwiek znaleźć.

rozkurwioinator

2014-05-31, 15:46
Bicie bezdomnego to szczyt sk***ysyństwa, każdy kto nie ma krzty szacunku dla kogoś kto nocuje na piździawie w zimę gdzieś w zakamarku ulicy Wielki czarny fallus w dupsko, mam namyśli tych co serio są potrzebujący a nie ci którzy wolą wydać na kire.