18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni w centrum

JÃ...........a. • 2012-07-06, 20:07
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Oto PrtSc jednego z artykułów:





Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna

bloodwar

2012-07-06, 20:11
Nie hejtuj, gdyby nie było takich "rozdawaczy żarcia" to nie było by bezdomnych i kogo byś wtedy hejtował? "Cyganie" nie są odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania!

JÃ...........a.

2012-07-06, 20:15
Weź k***a naucz się czytać niedojebie, przecież nie ja to pisałem. A autor z pewnością ma Cie w poważaniu, zważywszy że jego strona już z pół roku nie istnieje.

uookie

2012-07-06, 20:38
ale ch*jowa wstawka. o bezdomnych napisano już setki książek i tyle też pewnie zrobiono z nich doktoratów. temat wtórny. nic nowego nie wnosi. każdy wie jak to jest z bezdomnymi. na szczęście mieszkam na wsi i mnie ten temat bezpośrednio nie dotyczy.

perun88

2012-07-06, 20:41
Może być czyściej

_R...........s_

2012-07-06, 20:46
To jest akurat pokaz, jaka przeważnie ch*jnia gościła na hejterze. Debilne pie**olenie, bez większego sensu. Przeważnie było jeszcze gorzej, w końcu z jakiegoś powodu ta stronka padła.
Bezdomni nie biorą się w centrach miast, dlatego że czasem ktoś im będzie rozdawał żarcie, tylko dlatego że tam jest najwięcej ludzi. Tak więc wraz z ilością potencjalnych darczyńców, zwiększa się szansa na pie**olnięcie sobie jakiegoś piwa/wina, lub po prostu czegoś do żarcia. Ani ochrona, ani miejscy nie są w stanie z nimi nic zrobić. Bo co k***a mogą, dadzą mu mandat i ch*j, jak nie zapłaci taki bezdomny do komornik wpadnie mu do willi i zapie**oli mercedesa? Tak samo ochrona co może zrobić z takimi bezdomnymi w przejściach, albo na dworcach. Zimno im jest, więc sobie siedzą, bo nie mają gdzie k***a iść.
Ja osobiście popieram wszelkie akcje wspierające bezdomnych, przecież to też k***a człowiek. Nie dość że przeważnie potrafią całkiem ciekawą bajeczkę sklecić dlaczego nie mają pieniędzy to i przynajmniej dobrze wiem na co idą te drobne. Tylko cyganom nie daje, nigdy im za dużo, dasz trochę drobnych to się nie odpie**oli tylko będzie dalej jęczał że chce więcej, poza tym przeważnie to ktoś inny zarabia na żebrzących matkach z dziećmi.
Dużo bardziej wile dołożyć się do piwa, niż dać jakiemuś pryszczatemu dzieciakowi zbierającemu na jakieś ch*j wie jakie pozytywne akcje w stylu biedne dzieci w ugandzie, greenpeace, czy jakieś chore dziecko, które pewnie nigdy nawet nie istniało, w końcu ni ch*ja nie wiem na co tak naprawdę idą potem te pieniądze, za dużo jest dziś oszustów.

RaScad

2012-07-06, 21:14
Tak w zasadzie to zgadzam się z tym, że bezdomny też człowie, ale od tego są schronika dla bezdomnych... No, ale przecież musieliby być trzeźwi i nie wnosić alkoholu, a to już ich zdaniem za wiele. Poza tym nie wiem, czy ktoś slyszał o cymś takim jak bezdomność z wyboru. To tak jak z bezrobociem, niby w p*zdu osób nie ma pracy, ale jak im zaoferujesz to powiedzą żebyś sp***alał, bo na zasiłkach im lepiej. Jak są pieniądze i żywniość za darmo to myślisz, że komuś tak koniecznie chce się na to ciężko pracować? Nikomu! Ale niektórzy wolą pracować i mieć dom na raty żeby inni się na nich jak na pasożytów nie patrzyli. Prawda jest taka, że tylko niektórzy bezdomni chcą pomocy, reszta ma to w dupie i nie chce nic w swoim życiu zmieniać, bo im tak wygodnie.....

Morei_Sky

2012-07-06, 22:52
Miałem wlasnie napisać to co pan kudłaty125 plus to że lepiej swojemu wrzucic gosz niz ugrandzie plus. to że Policja i inne takie nie hetują meneli, bo co im z tego przyjdzie, mandatow nie placą, a 24 zaj***ne jakimiś ziomkami, wiec co im zrobią ?

Sz...........an

2012-07-06, 23:11
Jak na razie to na tyle osób nie ma noclegowni.

Vinewood

2012-07-07, 23:12
To jest kapitalizm nastolatku.
Cytat:

A autor z pewnością ma Cie w poważaniu, zważywszy że jego strona już z pół roku nie istnieje.


Też mamy go w poważaniu, zważywszy że jego strona już z pół roku nie istnieje.

Saint Spear

2012-07-07, 23:15
Vinewood napisał/a:

To jest kapitalizm nastolatku.



Dobrze tato, powiedz mi gdzie na swiecie jest kapitalizm. Potem dowiedz sie czym jest korporacjonizm.

ZimnySkurwiel

2012-07-07, 23:27
Z tym artykułem w 100% się zgadzam, menele powinni dostać dla siebie jakąś izolowaną od świata miejscówkę czy coś.

sapiej1

2012-07-07, 23:43
zobaczymy jak ty skonczysz

oskiboski

2012-07-07, 23:50
Brak cenzury jebie po oczach - nic dziwnego że stronka upadła :kawa:

Carol

2012-07-07, 23:57
Ktoś tu chyba wpie**ala gówno skoro mu zwyczajne jedzenie jebie. Może mu się coś odwróciło.