18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezdomni o hannie gronkiewicz-waltz

maniekenduro • 2013-10-17, 12:27
Dobrze prawią



Co do tytułu: jej imieniu i nazwisku nie należy się szacunek więc napisane poprawnie....

Parzo

2013-10-17, 23:37
Rozwinięcie skrótu HGW = h*j go wie. Dziekuje, dobranoc.

Mr.Diesel

2013-10-17, 23:51
@tombaz

No faktycznie...super osobniki...olewają swoje dzieci i nawet nie chcą na nie złamanego grosza dać.
Postawa godna naśladowania.

Sauer

2013-10-17, 23:53
dotąd śmiałem sie ze w tym kraju dz**ki maja lepsze wykształcenie niz politycy... ale czas nie stoi w miejscu, oto dnia 17 października 2013 roku, naszych polityków rozj***li bezdomni. oby tak dalej

BunnyBaks

2013-10-18, 00:03


Prawdziwa twarz Einsteina :-D

mateoo35

2013-10-18, 00:22
jak to jest, ze osoby bezdomne z ograniczonym dostepem do mediow, wiedza wiecej od osob na codzien siedzacych sobie wygodnie w domu i majacych wszystko w dupie twierdzac, ze w tym kraju jest dobrze?

T0B1

2013-10-18, 10:45
Jak to kiedyś Korwin powiedział - myśl, że dwóch meneli spod sklepu ma więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytetu jest przerażająca, ale tak właśnie wygląda demokracja.

Nie wiem czy dokładnie tak to brzmiało, ale o to chodziło i nie jestem fanboyem Korwina bo on też miewa dzikie jazdy.

xgregor

2013-10-18, 10:50
Piękna manipulacja panie kaczyński, łykajcie dalej patafiany

I k***a grają na was jak na pianinie, gdzie nie uderzyć kto inny się odezwie
Obudźcie się ludzie!

RavenRR

2013-10-18, 11:20
Jakiż buntownik, jaki rebel! Prowadź nas, maluczkich i zagubionych, o władco małych liter! Pokaż, jak pogardą niepoprawnej polszczyzny wyplenić zło z warszawskiej ziemi!

donald_schetyna

2013-10-18, 12:38
Co niby takiego mądrego powiedzieli? Typowe roszczeniowe marudzenie żuli spod budki z piwem. I nie jestem miłośnikiem PO ani Hanki. "Władza jest zła bo my jesteśmy biedni a oni nie są biedni i w ogóle jest źle." Pomysł, żeby Hanka się zamieniła z menelem miejscami to już totalna bzdura. Przy całym moim braku sympatii dla HGW to jednak nie ona stoczyła się i popadła w alkoholizm, z jakiej racji więc miałoby do takiej wymiany dojść?