18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bezczelni złodzieje z wielkiej brytanii...

Halman • 2023-07-16, 17:14

aż dziwne ze zrezygnowali....

aurora

2023-07-16, 22:54
Powtórka, gdzieś w tagach z gówna czarnego się znajdzie.

lacrimal

2023-07-17, 08:24
35i napisał/a:

Sosnowiec czy Radom?



raczej ruda albo katowice - widać po strojach i akcentach

Aligejtor

2023-07-17, 10:27
idelna pozycja żeby z klamką się wystawić i zastrzelić. Ma ktoś namiary na lewą broń?

Mar1an

2023-07-17, 10:28
Też pierwsze co mi przyszło na myśl, to wylać coś gorącego, ale problem z patolami jest taki, że jak nie zabijesz to wróci się zemścić. :/ Niejednego miałem sąsiada wojującego na podwórku z głośnymi patolami. Kończyło się zawsze częstym niszczeniem jego auta i ostatecznie wyprowadzką sąsiada. Z wiekiem bydło pewnie wyleciało na wyspy albo jak było zbyt głupie na kupno biletu na samolot to wyleciało do Holandii, poszło pierdzieć w pasiak lub zdechło i siłą rzeczy uwaga uwaga... Nie uspokoiło się, bo teraz wprowadzili się koledzy ze wschodu. Libacje i wschodnia muzyczka. No, ale jakoś muszą się zagrzewać do boju o socjal.

vodka81

2023-07-17, 10:50
Mar1an napisał/a:

Też pierwsze co mi przyszło na myśl, to wylać coś gorącego, ale problem z patolami jest taki, że jak nie zabijesz to wróci się zemścić. :/ Niejednego miałem sąsiada wojującego na podwórku z głośnymi patolami. Kończyło się zawsze częstym niszczeniem jego auta i ostatecznie wyprowadzką sąsiada. Z wiekiem bydło pewnie wyleciało na wyspy albo jak było zbyt głupie na kupno biletu na samolot to wyleciało do Holandii, poszło pierdzieć w pasiak lub zdechło i siłą rzeczy uwaga uwaga... Nie uspokoiło się, bo teraz wprowadzili się koledzy ze wschodu. Libacje i wschodnia muzyczka. No, ale jakoś muszą się zagrzewać do boju o socjal.



tak czytam czytam, myślę spoko
a tu ch*j, musiałeś wpie**olić temat ukraińców bo by ci żyłka na dupie pękła XDDD

Mar1an

2023-07-17, 10:54
vodka81 napisał/a:

tak czytam czytam, myślę spoko
a tu ch*j, musiałeś wpie**olić temat ukraińców bo by ci żyłka na dupie pękła XDDD



A skąd wiesz, że ukraińców? Dla mnie wschód brzmi i wygląda jak wschód. ;) Chciałem tylko dokończyć smutna historię patolstwa, które jest niekończąca się opowieścią, póki nie będzie przyzwolenia na publiczne lincze.

mauser

2023-07-17, 22:09
gdzie rozgrzana smoła !

tranzystor

2023-07-18, 22:40
SkoPio1 napisał/a:

JPRDL, tyle lat edukowania, ci wszyscy skrybowie zapisujący historyczne wydarzenia, a matoły ciągle nie wiedzą, że w przypadku walki z baszty czy z murów, na napastników leje się rozgrzany olej czy ołów...



Przybysze z Afryki w Anglii nie znają takich wysokich budowli jak zamki z murami i basztami. Najbardziej zaawansowane to lepianki, które można zdobyć bez jakiejkolwiek strategii.