18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beton

celebert • 2014-03-12, 19:01
Dlaczego beton nie przyszedł do pracy?
.
.
.
.
.
.
Bo go wylali.

BiałyPiotr

2014-03-12, 19:11
@up- przecież napisał, że wywali, a nie lali.

edit-wylali

klaszak

2014-03-12, 19:11
up jak robilem w zeszlym roku jako cieśla to beton laliśmy ale ch*j go wie moze technologia poszla do przodu
więc nie będę się kłócił

Weyhard

2014-03-12, 19:16
Suchar jakich mało

MichaU

2014-03-12, 19:26
Ten kawał to niezły beton :-/

celebert

2014-03-12, 21:06
SiwySiwy napisał/a:

Siadam przed komputerem wieczorkiem po pracy i pierwsze co robię, to włączam sadola i co widzę? Jakieś zj***ne suchary kradzione prosto z kwejka czy innego g**na. Wy*****alać z tym. Wrzućcie coś o latających ciapakach albo o biciu murzynów. Po to większość ludzi tu przychodzi...




Ten żarcik wymyśliłem sam bezmózgu, domyślam się że tą pracą jest opie**alanie kutangi swoim ziomkom.

grubyzwm

2014-03-12, 21:07
Co raz to inteligentniejsze :P Może ja też coś dojebię... pewnie ch*jowe ale co tam.

Dlaczego dziadek nie może por*chać swojej laski??
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Bo ma drewnianą!!

Ba dum tss!

kurower

2014-03-12, 21:24
Beton się układa nie wylewa.

SiwySiwy

2014-03-12, 22:02
Cytat:

Ten żarcik wymyśliłem sam bezmózgu, domyślam się że tą pracą jest opie**alanie kutangi swoim ziomkom.

Masz się czym pochwalić skoro sam to wymyśliłeś. Ciekawe kiedy miałeś czas na to? Na zajęciach wyrównawczych z matematyki? A co do pracy... "opie**alanie kutangi" to raczej robota na twoją miarę i na miarę twojego wykształcenia zawodowego...

celebert

2014-03-12, 22:18
SiwySiwy napisał/a:

Masz się czym pochwalić skoro sam to wymyśliłeś. Ciekawe kiedy miałeś czas na to? Na zajęciach wyrównawczych z matematyki? A co do pracy... "opie**alanie kutangi" to raczej robota na twoją miarę i na miarę twojego wykształcenia zawodowego...



Naprawde niewiele czasu było mi potrzebne, ty jedyne o czym myślisz to to jak podpie**olić rente swojej babce.

SiwySiwy

2014-03-12, 22:30
celebert napisał/a:



Naprawde niewiele czasu było mi potrzebne, ty jedyne o czym myślisz to to jak podpie**olić rente swojej babce.


Nie sądziłem, że jesteś aż takim kretynem żeby napisać takie coś. To nie jest pamiętnik i to co robisz w wone chwile pozostaw dla siebie...

celebert

2014-03-12, 22:38
SiwySiwy napisał/a:


Nie sądziłem, że jesteś aż takim kretynem żeby napisać takie coś. To nie jest pamiętnik i to co robisz w wone chwile pozostaw dla siebie...



Nie ma sensu dalej pisać, ponieważ nieważne co napisze ty dodasz coś gównianego od siebie.

Ko...........ey

2014-03-13, 00:10