18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Beszczelna grabież w kafejce

~_Yarko_ • 2024-01-18, 17:10

I ta spontaniczna chęć pomocy współbiesiadników ...

dżonyłojlker

2024-01-18, 17:18
Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów :pejcz:

lokal.szczecin

2024-01-18, 17:21
ten w brazowej koszulce to dopiero jest ciota, na bank to ta jego baba go dyma a nie on ja!

dancio1978

2024-01-18, 17:38
Na miejscu tej laski w sukience w groszki splunąłbym temu w sraczkowatej koszulce w ten p*zdowaty ryj i kazał sp***alać. Co za ciota j***na bez krzty charakteru!!

pfefe

2024-01-18, 18:29
Ja tam nie rozumiem oburzenia co poniektórych tutaj tym, że facet nie zareagował. A co to? XIX wiek? Mamy równouprawnienie, żadna z bab też nie pomogła a przypie**alacie się do faceta. A tak poza tym, to co by było gdyby dostał kosę pod żebra? Baba której by pomagał by sobie poszła a on by zdechł. Tyle by miał z białorycerzenia do jakiejś obcej baby.

Gandalf-Szary

2024-01-18, 18:31
Dziwne, jak jakaś laska walczy jak lwica o telefon i traci życie to 90% powołuje się na selekcje naturalną. A wystarczy tylko lekko zmienić kontekst i wypie**alacie się o własne nogi. Myślałem ze więcej tu inteligentnych.

Damian_Azi

2024-01-18, 18:50
To że nikt jej nie pomógł nie zmienia faktu że ten sk***iel jest do odstrzału.

UrlichUrwich

2024-01-18, 19:13
Jak pomożesz i się uda to "chwała Ci bohaterze".
A jak sam dostaniesz w łeb a towarzystwo się rozejdzie to zostajesz z problemem - i dlatego ludzie nie chcą się angażować.
Niekoniecznie się boją - po prostu to się nie opłaca.

SkoPio1

2024-01-18, 19:28
pfefe napisał/a:

Ja tam nie rozumiem



Widocznie uciskają cię rurki i za dużo sojowego latte pijasz.
U normalnych działa atawizm, że silniejszy fizycznie w podobnej działa, a te z dwoma iksami drą w tym czasie ryje (to można świetnie u małp zaobserwować).
Dlatego normalni oceniają tych pedałów z filmu, a odmieńcy nie rozumieją.
:-)


Adrian92

2024-01-18, 20:00
Dla dziadka co z daleka biegł pomóc zimne piwko , reszta to baby.. ten w brązowej to szybciej z tą torebką sp***alał od swojej dziewczyny :)

Pantaran

2024-01-18, 20:21
Społeczeństwo do utylizacji a już ja pewno samce. Jedyne co im w tej chwili do głowy przychodzi to myśl - jakie to szczęście że to nie ja i nie musiałem płakać przy mojej wybrance wszak siłownia i fitness sprawiły że ma mnie za twardziela. A można było z partyzanta po murzyńsku w ryja strzelić( w tym wypadku nawet porządne zachowanie) i twardziel bohater bez peleryny... aż dziw bierze że selfiaka na insta nie pękają.

pfefe napisał/a:

Ja tam nie rozumiem oburzenia co poniektórych tutaj tym, że facet nie zareagował. A co to? XIX wiek? Mamy równouprawnienie, żadna z bab też nie pomogła a przypie**alacie się do faceta. A tak poza tym, to co by było gdyby dostał kosę pod żebra? Baba której by pomagał by sobie poszła a on by zdechł. Tyle by miał z białorycerzenia do jakiejś obcej baby.



Co to takiego te równouprawnienie często słyszę i nie specjalnie rozumiem czy to może wybiórcze wybieranie praw obowiązków i wymuszonych zachowań które odpowiadają samicom i niektórym samcom z pominięciem zachowań i obowiązków samców których to zachowanie społeczno kulturowe powoduje pewien dyskomfort i możliwość urazu fizycznego bądź psychicznego.

cygann

2024-01-18, 20:32
motylekwbrzuchu napisał/a:

Co za p*zdy pie**olone. Dopiero jakiś dziadek musiał zadziałać. Pokolenie pedałów



sam jesteś p*zda. ch*j wie co to za dziki kraj, jakiś debil wyrywa prawdopodobnie telefon. Ryzykował byś wyłapanie kosy albo kulki dla telefonu jakiejś obcej baby?

dgfdfg

2024-01-18, 20:45
dancio1978 napisał/a:

Na miejscu tej laski w sukience w groszki splunąłbym temu w sraczkowatej koszulce w ten p*zdowaty ryj i kazał sp***alać. Co za ciota j***na bez krzty charakteru!!



Jesteś debilem rycerzyku. Zaregowałbyś, wpie**oliłby ci on kosę między żebra i co byś z tego miał? Umarłbyś broniąc własności jakiejś szmaty której nie znasz nawet. Na twój pogrzeb by nie przyszła nawet. Co innego jak to twoja rodzina czy ktoś bliższy, można nadstawić dupy.

dżonyłojlker

2024-01-18, 20:58
cygann napisał/a:

sam jesteś p*zda. ch*j wie co to za dziki kraj, jakiś debil wyrywa prawdopodobnie telefon. Ryzykował byś wyłapanie kosy albo kulki dla telefonu jakiejś obcej baby?



Ja pie**olę, co za tok "rozumowania". Pedzio z torebeczką był w idealnym miejscu by pie**olnąć rabusia krzesłem w łeb, czy cokolwiek, bo był z tyłu, ale wolał sp***alać. Wielu ludzi marzy o takiej okazji by móc kogoś uszkodzić, a ta c**a nawet o tym nie pomyślała i sp***oliła.