18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Benzyna po 7 złotych to nic nadzwyczajnego

Jules_Winnfield • 2014-06-23, 12:51


Cytat:

Litr paliwa po 7 złotych to nic nadzwyczajnego, są w Europie państwa, np. Turcja czy Norwegia, w których tyle ono kosztuje



Nasuwa się pytanie: "Panie premierze jak żyć? ..... Najlepiej krótko"

IRONiczny

2014-06-23, 13:07
szkoda że Ci Norwegowie za godzinę pracy kupią sobie 2 razy więcej benzyny niż Polak

ala963

2014-06-23, 13:14
Tylko w Turcji są w cenę wliczone wszelkie opłaty za autostrady, podatki i wiele innych rzeczy.
A w Norwegii zarabiają w ch*j hajsu to sobie mogą.

hendrix_radek

2014-06-23, 13:26
A ile do k***y nędzy zarabia się w Norwegii a ile k***a mać u nas?? Co ta pała pie**oli.

Saute

2014-06-23, 13:27
Niech ta pie**olona k***a próbuje utrzymać 4 osoby za 1300zł netto i przy tym tankować 7zł/l.

masaq

2014-06-23, 13:43
IRONiczny napisał/a:

szkoda że Ci Norwegowie za godzinę pracy kupią sobie 2 razy więcej benzyny niż Polak



2 x ? ahhahahahaha

chcecie wiedzieć jak jest ?

norweg za godzinę pracy na dobrym stanowisku kupi więcej paliwa niż polak za całą dniówkę.

obecnie mam kilku znajomych i parę osób z rodziny w norwegii.

stawka dla polaka w norwegi to jest 70 do 110 koron norweskich za godzinę - czyli pomiędzy 34 zł a 54 zł godzinę

rodowity norweg nie pójdzie do pracy za mniej jak 150 koron czyli jakieś 80 zł na godzinę

będąc na wakacjach u znajomych w norwegi spaliśmy latem w drewnianej stodole ( ot tak, po grubej imprezie ) pomiędzy corvettą C06, praktycznie nowym bmw 3, a koparką za kilkaset tys złotych. LEPSZE fury właściciel trzymał w murowanym garażu.

i to był normalny facet, rolnik w wieku 50 lat - nie odstawał od reszty znajomych z sąsiedztwa poziomem bogactwa.

najlepsze jest to, ze do miasta jeździł starym subaru, domu nigdy nie zamykał na klucz, ale chatkę w górach na skraju swojego pola to chyba k***a na 4 kłódki

kuzyn który pracuje 10 h w normalny dzień i po 5 h w sobotę w norwegii WOŻĄC GAZETY BUSEM utrzymuje siebie i żonę, a jak wraca do polski to jeszcze zostaje mu 2 tys zł miesięcznie żeby płacić za kredyt hipoteczny w polsce za mieszkanie 80 m2 w centrum poznania - oczywiście w norwegi żyje skromnie ale i tak lepiej niż w polsce.

ogólny minus norwegi jest taki, że w chuuuuuuuj ciężko z robotą, bo polak polaka podpie**ala a rumuny i bułgarzy napie**alają na czarno za połowę stawki.

gdyby nie sentyment, którego jeszcze resztki mam do tego kraju i znajomi którzy są w polsce, już dawno bym tam sp***olił - no chyba że dalej będą wychodzić takie klocki jak nagrania o sikorskim który ma sojuszników w dupie, a plusk będzie mówił że nic się nie stało to sp***alam z żalem na końcu tego roku, bo w tym kraju to tylko bieda mnie czeka i rosyjskie czołgi za parę lat

nowynick

2014-06-23, 14:08
nie wiem kto to, ale mam ochotę mu przypie**olić

andiam

2014-06-23, 14:14
@masaq ja jestem polakiem i zarabiam 245 na godzine, niezle cie r*chaja w dupe jak taka stawke dostajesz

krzywyogurek

2014-06-23, 14:21
@andiam pewnie jesteś pałą w rządzie Tuska.

PolskiStolarz

2014-06-23, 14:33
Przykład pozornie niewinnego, j***nego, nieuczciwego koryciarza, który za nasze pieniądze pewnie grzeje sobie kilka razy w roku dupę na hawajach.

andiam

2014-06-23, 14:47
@krzywyogurek nie, jestem elektrykiem w norwegii lol
i wyj***ne, w polsce to ja jade wydac kase i sie wyszalec na wakacjach, bo mlody jestem :) (22 lata)
jebac patriotyzm gdy kraj cie jebie w dupe na kazdym mozliwym kroku, a mnie lepiej traktuje norwegia jako imigranta niz wielu z was "JEBAC EMIGRACJE" ojczyzna. przejrzyjcie na oczy :|

HO...........OR

2014-06-23, 15:02
Już tłumacze panu ekspertowi dla Norwega przy jego zarobkach cena 7 zł za litr jest do przyjęcia natomiast w Turcji bezyna kosztuje ok 7zł dlatego, ze wiekszość turasów nie płaci podatków i jedynym sposobem państwa na opodatkowanie społeczeństwa jest własnie wysoka cena benzyny.

ramzes12

2014-06-23, 15:31
Mój znajomy pracuje w Norwegii. Dogląda maszyny w fabryce psiego żarcia czy się jakiś worek nie przyciął. Ma premiowane, weekendy gdzie zarabia 200zł/h. Na tygodniu 50% mniej.

Na urlop przyjeżdża do Polski, bo mówi, że tam w uj nudno.